Sizce?

business woman

Kayıtlı Üye
Dolunay gecesi malum. 3 gündür bi çalışma yapıyorum. Doğum günüm için yaptığım balmumu mumlarımla. Mum bardaklarındalar. Bu akşam üzeri aynı işlemi sonlandırmak için mumları söndürecekken bi anda mumun ateşi bardağını çatlattı. Bunu yormam gereken bir durum var mı sizce?

business woman

Kayıtlı Üye
Bayadır kullanıyodum. Kalın cam olduğu için çatlama yapcağını düşünmedim. Diğeri olmamıştı çünkü bittiği halde.

IMG_20210328_204006~2.jpg

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
3 gündür bi çalışma yapıyorum. Doğum günüm için yaptığım balmumu mumlarımla.
Burada bir niyet sapması var. Mumlar doğum günü içindi, ritüel için olmalıdırlar. Mumlar doğum gününde yakılmak için yapılmışler.
Ritüel için kullanılması yanlış. En fazla öylesine yakabilirsiniz.
Niyet ve amaç önemli. Mesela pastaneden doğum günü mumları alabilirsiniz, ama onları pastanın üzerinde değil de ritüel için kullanma niyetiyle alırsanız kullanabilirsiniz. Ya da her türlü amaç için yapılan veya satın alınan mumlar da oluyor. Ben yaptım zaman, en az 50 tane birden yapıyorum mesela, özel bir niyet tutmadan.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bunu yormam gereken bir durum var mı sizce?
Eğer pozitif amaçlı işlem ise. İşlem yaptığınız alanda negatif enerji var ve arınma işlemi gerekiyor muhtemelen.
Eğer başka kişiye yönelik negatif işlem ise, o kişinin savunması güçlü ve yaptığınız negatif size geri dönecektir.

Tabi bunlar tahmin. Bakım bakmak gerekiyor.

business woman

Kayıtlı Üye
Burada bir niyet sapması var. Mumlar doğum günü içindi, ritüel için olmalıdırlar. Mumlar doğum gününde yakılmak için yapılmışler.
Ritüel için kullanılması yanlış. En fazla öylesine yakabilirsiniz.
Niyet ve amaç önemli. Mesela pastaneden doğum günü mumları alabilirsiniz, ama onları pastanın üzerinde değil de ritüel için kullanma niyetiyle alırsanız kullanabilirsiniz. Ya da her türlü amaç için yapılan veya satın alınan mumlar da oluyor. Ben yaptım zaman, en az 50 tane birden yapıyorum mesela, özel bir niyet tutmadan.
İki tane yaptım birini doğum günüm için evet bunu daha sonrası için yapmıştım ve öyle de kullandım aslında.

business woman

Kayıtlı Üye
Eğer pozitif amaçlı işlem ise. İşlem yaptığınız alanda negatif enerji var ve arınma işlemi gerekiyor muhtemelen.
Eğer başka kişiye yönelik negatif işlem ise, o kişinin savunması güçlü ve yaptığınız negatif size geri dönecektir.

Tabi bunlar tahmin. Bakım bakmak gerekiyor.
Eğer savunması güçlüyse ilk gün çatlamaz mıydı acaba. Bir değil de bir çok kişi için günlerdir yapıyodum aslında. Bana fazla gelmiş olma ihtimali var mıdır?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Eğer savunması güçlüyse ilk gün çatlamaz mıydı acaba. Bir değil de bir çok kişi için günlerdir yapıyodum aslında. Bana fazla gelmiş olma ihtimali var mıdır?
Birçok kişi için aynı mum mı kullanılmış? Nasıl birşey yapıldığını bilmediğim için yorum yapmak zor.
Farklı kişilere yapılıyorsa eğer o defa kime yaptıysanız onun savunması güçlüdür. Ya da dediğiniz gibi fazla gelmiş, enerji tükenmiş ve zarar görmüş.

business woman

Kayıtlı Üye
Birçok kişi için aynı mum mı kullanılmış? Nasıl birşey yapıldığını bilmediğim için yorum yapmak zor.
Farklı kişilere yapılıyorsa eğer o defa kime yaptıysanız onun savunması güçlüdür. Ya da dediğiniz gibi fazla gelmiş, enerji tükenmiş ve zarar görmüş.
Bi çok mum vardı tabi ama bu önümdeydi benim elim değdiği için beni kolay odaklıyor.
Bi çok insana evet aynı anda yaptığım bi çalışma.
Söylediklerinizi dikkate alıp gözden geçircem muhakkak. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.