Sizce bu yetenek mi?

Karbaben

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum. Çok fazla konuşmayı seven bir çocuk değildim yaklaşık 5 yaşından beri insanların gözlerinin içine bakıyıp onlara şimdi şunu yapacaksın şimdi bunu diye emirler veriyordum. Daha doğrusu vermeye çalışıyordum. Buna hala devam ediyorum. Bu yazıyı yazmadan 1 ay önce bir rüya gördüm. Rüyaların anlatılması gerektiğini savunanlar olsada anlatmaya mecburum. Kum bi zeminde yüzüm yer ile yaklaşık 10 cm kadar yüzüstü yatırılıp bağlanmış bir şekilde kırbaçlanıyordum ve kanlar yüzümden akıyordu. Ertesi gün ise aynı kum olduğuna eminim bir sahilde ışık topluluğuna dogru koşarken gördüm kendimi. Herşey bu rüyadan sonra başladı. Bazen tanıdığım insanların saniyelik olarak o an ne gördükleri gözümün önüne geliyor. Görüntü gittikten sonra beynimim içinde kıvılcımlar çakıyor. Gördüğüm arkadaşlarıma telefonda sordum ve onayladılar. sizce bu bir yetenek midir? Kurtulmama yardımcı olursanız sevinirim.

enesuynk

Kayıtlı Üye
Bana kalırsa bu bir yetenek ve kurtulmanin yolu yaşadığınız herşeyi bir hayal ürünü olarak kabul etmek ve rastlantı olduğunu düşünmekle başlayabilirsiniz , ama yeteneginizden vazgeçmeni tavsiye etmem , çünkü bunlar bizlere tanrının birer hediyesidir ve kaderimizi çizmede yada zor zamanlarimizda bize yardımcı olurlar bunu birdaha düşünmenizi tavsiye ediyorum . İyi forumlar

Karbaben

Kayıtlı Üye
Tanının bizlere verdiği yetenekler kulağa güzel geliyor ancak endişe ediyorum. Kontrolüm altında olsa iyi ama tamamen kontrol dışı gelişiyor.

enesuynk

Kayıtlı Üye
Amaç zaten onlara ulaşıp onları kontrol altında alarak ruhun gerçek benliğine ulaşmak ruhla bütünleşip farkindaliga ulaşmak bu şekilde tanrının bizi yaratmadaki amacı ve gayesini öğrenip ona göre hareket etmek , tanrı sinamayi sever sende sınanmayi sevdiğin zaman farkındalığa bir adım yaklaşmış olursun

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum. Çok fazla konuşmayı seven bir çocuk değildim yaklaşık 5 yaşından beri insanların gözlerinin içine bakıyıp onlara şimdi şunu yapacaksın şimdi bunu diye emirler veriyordum. Daha doğrusu vermeye çalışıyordum. Buna hala devam ediyorum. Bu yazıyı yazmadan 1 ay önce bir rüya gördüm. Rüyaların anlatılması gerektiğini savunanlar olsada anlatmaya mecburum. Kum bi zeminde yüzüm yer ile yaklaşık 10 cm kadar yüzüstü yatırılıp bağlanmış bir şekilde kırbaçlanıyordum ve kanlar yüzümden akıyordu. Ertesi gün ise aynı kum olduğuna eminim bir sahilde ışık topluluğuna dogru koşarken gördüm kendimi. Herşey bu rüyadan sonra başladı. Bazen tanıdığım insanların saniyelik olarak o an ne gördükleri gözümün önüne geliyor. Görüntü gittikten sonra beynimim içinde kıvılcımlar çakıyor. Gördüğüm arkadaşlarıma telefonda sordum ve onayladılar. sizce bu bir yetenek midir? Kurtulmama yardımcı olursanız sevinirim.
Kesinlikle yetenek ama sizi zorlaması bu yeteneğiniz keşke olmasaymış dedirtiyor.Eminim bahsettiğiniz ruyanizda da gerçek gibi hissetmişsinizdir.Kolay bi durum değil,Allah yardimciniz olsun.Şu an ilk aklima gelen dua Hz.Yunus'un baligin karninda iken okuduğu dua.Yunus peygamber zor durumdan kurtulmak icin okumuş,sizde umarim bu dua ile bu zorluktan kurtulur,feraha çıkarsınız."La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin".Başka dualar ile de yardımcî olmaya çalışırım.İnşallah gerekte kalmaz bu yeterli gelir.

Karbaben

Kayıtlı Üye
Kesinlikle yetenek ama sizi zorlaması bu yeteneğiniz keşke olmasaymış dedirtiyor.Eminim bahsettiğiniz ruyanizda da gerçek gibi hissetmişsinizdir.Kolay bi durum değil,Allah yardimciniz olsun.Şu an ilk aklima gelen dua Hz.Yunus'un baligin karninda iken okuduğu dua.Yunus peygamber zor durumdan kurtulmak icin okumuş,sizde umarim bu dua ile bu zorluktan kurtulur,feraha çıkarsınız."La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin".Başka dualar ile de yardımcî olmaya çalışırım.İnşallah gerekte kalmaz bu yeterli gelir.
Ruya değil bir anda sanki o kişinin gözleri bendeymiş gibi oluyor ama yardımın için teşekkürler. Belkide enesuynk arkadaşın dediği gibi yetenekse kaybetmeyip kontrol altına almayı deneyebilirim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yok kamçilandiğiniz ruyadan bahsettim ben.Tabiki diğeri zaten gerçek ve yeterince psikolojiniz için muhakkak ağır.Yalnız ruyanin bile sizin gibi hisseden biri icin gercek gibi gelebileceğini düşündüm.Siz bu duayi okuyun,zaten yeteneğinizi kaybetmezsiniz bununla,Allahin izniyle bu yeteneginizin verdiği rahatsız edici yönünden kurtulursunuz inşallah.

enesuynk

Kayıtlı Üye
Sana tavsiye edeceğim şeyler belli ; iman yani allaha yakınlık dereceni arttır ayrıca farkındalık , duygu kontrol , enerji biçimlendirme uygulamalari yap umarım kontrolü ele alırsın iyi forumlar .

Karbaben

Kayıtlı Üye
İkinizede gerçekten çok tesekkür ediyorum dua yı okuyacağım inşallah kötü etkilerinden kurtulurum.

Denteus

Kayıtlı Üye
Benim söyleyebileceğim tek şey var: Kimi insanlar başka insanların gözlerinden görebikme yeteneğine sahip bunu geliştirim gözleri bağlı şekilde yanındaki sayesinde ara sürenleri dahi gördüm link vermek yasak o yüzden sen malum boşluğa mi ' Brain magic ' yazıver ;)

Karbaben

Kayıtlı Üye
Benim söyleyebileceğim tek şey var: Kimi insanlar başka insanların gözlerinden görebikme yeteneğine sahip bunu geliştirim gözleri bağlı şekilde yanındaki sayesinde ara sürenleri dahi gördüm link vermek yasak o yüzden sen malum boşluğa mi ' Brain magic ' yazıver ;)
Tamam araştırayim çok tesekkürler.