Sınavlara hazırlanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baysal01

Kayıtlı Üye
Duanın gücüne inanan bir insanım. Ygs ve lys ye hazırlanıyorum.Gerçekten elimden geleni yapıyorum. Buna ilaveten zikir, dua bilen varsa benimle paylaşırsa sevinirim.

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye

“Rabb’şrah li Sadri ve yessir li emri,va’hlül ukdeten min lisani,yefkahü kavlî.”

ANLAMI:”Ya Rabbi!,Göğsümü ve gönlümü genişlet,işimi kolaylaştır,Dilimin bağını çöz,sözümü anlaşılır eyle.”

“Bismillahirrahmanirrahim.Ya Hayyu,Ya Kayyum,Birahmetike estegisu”

“Allahım! Hayy ve Kayyum isminle ve rahmetinle yardımını talep ediyorum”

ALLAH kolaylık versin.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Bende seninle aynı kaderi paylaşıyorum :) Allah hepimizin yardımcısı olsun...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Dua ve zikirin yanında kendiniz için; Banyo yaparken bir kapta banyo ısısındaki suya koyduğunuz tuzu başınızdan aşağı dökünün ve avucunuza da tuz alıp bir ovunup durulanarak çıkım.Mümkünse deniz tuzu lütfen. Banyodan çıkınca oluşan rahatlama duygusunu mutlaka anlayacaksınız,gerçekten temizlenmiş olursunuz. Ben bunu yaparken; Bu tuz ile tüm negatif kalıplarımdan,hastalıklarımdan ve kendi kendime koyduğum blokajlardan kendimi temizliyorum...diye tekrarlar yaparım,çok faydasını görürüm ve yapanlar da bunu onaylar.

Diğeri ise her gece yatarken sırt üstü yatın(banyodan sonra daha iyi oluyor enerji akışı düzenli oluyor) sağ elinizi karnınıza (göbek deliğinin üzerine) sol elinizi kalbinize ( iki göğüs arası) koyun ve "ben elimden geleni yapıyorum,bunun için huzurlu ve mutluyum. Kendimi seviyorum,teşekkürler" diyin, dilediğiniz kadar deyin ve uyuyun.Aklınıza geldikçe geceleri uyumadan bunu tekrarlayın,bir süre sonra alışkanlık olarak unutmaz ve yaparsınız.

Hepinize başarılar,sevgiler

baysal01

Kayıtlı Üye
Değerli cevaplar için teşekkür ederim, farklı tavsiyeleri olan yazarsa sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads