Sık sık gördüğüm benzer rüyalar

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese iyi geceler dilerim, yaklaşık 2 aydır sıklıkla benzer rüyalar görüyorum benzer dediğim şey de şu, rüyamda birini görüyorum. Bu kişi de geçmişte benden başarısız olup şuanda benden daha başarılı biri. Hep rüyamda görüyorum ve bir şekilde çıkmıyor. Bazen kabus şeklinde de görebiliyorum. Ve hiçbir şekilde şuan o kişiyle bağlantım yok normal hayatta da aklıma gelmiyor ama ne hikmetse rüyalarımdan çıkmıyor. Ne yapmalıyım millet, bana yol gösterir misiniz? Herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum

Narkissoss

Kayıtlı Üye
Belki de malum kişinin aklına geliyorsundur?
Seninle frekansal olarak telepati yapmaya çalışıyordur!
Ya da enerji aktarımı aranızda devam ediyordur?

Benim bile kafam karıştı dostum. Gerçekten üstüne düşünülmesi gereken bir konudur. 🤔

Narkissoss

Kayıtlı Üye
Belki de malum kişinin aklına geliyorsundur?
Seninle frekansal olarak telepati yapmaya çalışıyordur!
Ya da enerji aktarımı aranızda devam ediyordur?

Benim bile kafam karıştı dostum. Gerçekten üstüne düşünülmesi gereken bir konudur. 🤔
ha birde psikolojide geçmişte yaşadığımız olaylar düşlerimizde bizi takip eder ya da bize haber gönderir.
geçmişte kuvvetli bir bağınız vardıysa eğer kastedilen şahıs ile ilgili bir haber alabilirsiniz veyahut o kişinin yaşantısında bir takım olaylar oluyordur.
Bir ihtimal daha bu durumdan kurtulmak isterken bile düşünüyorsun bu da rüyalarına yansıyor olabilir. Çükü zihin tekrar halinde
Onun geçmişte senden daha kötü olduğunu vurgulamışsın. Kabullenemediğin bir takım duygular içerisinde olabilirsin ya da olmuşsun geçmişte.

aslında sorunun cevabı kendinde!!!