Sihirli yiyecekler

thew3w

Kayıtlı Üye
Merhaba, benim daha önce deneyip de her defasında istediğim sonucu aldığım bir büyü yapılış yöntemini paylaşmak istedim.
Belki güleceksiniz ama bildiğiniz yemek tarifi. :D

Benim başıma şöyle bir şey geldi en son. İnanılmaz yalancı ve tembel bir eltim var. Hepimiz durumun farkındayız ama bir türlü yüzüne vuramıyoruz. Kavga çıkmasın, kayınbiraderim üzülmesin vs. diye. Özellikle kaynanamı canından bezdirdi. Dünyalar iyisi, canımın içidir kaynanam. Hem iki oğluna hem de bize küçük çocuk gibi davranır. Hediyeler, yemekler, börekler, harçlıklar... Gel gelelim eltim hem yalancı hem de nankör. Sürekli kaynanama iftira atar en ufacık şeyde bile. Hepimiz susuyoruz çünkü daha 3 yaşında çocukları var. Belki hatasını anlar diye yalan kötüdür, iftara atmak çok günah diye konuşuyorum yanında. Demesin mi 'aynen,aynen' diye. Şu kalıp da kesinlikle kullanmaktan kaçındığım, kullanandan da anında soğuduğum bir laftır.

Bir gün artık dayanamayacağım dedim ve yaban mersinli kek yapmaya karar verdim. :D Yumurtaları akşamdan çıkardım ve balkona masanın üzerine koydum. Bu arada ay küçülme evresindeydi. Niyetimi şöyle ettim; bu yumurtalarla yapacağım pasta eltimin başına bela olsun diye. Sabah kalktım eşime dedim ki bak bugün bu pasta üflendiğinde harekete geçecek. Eşim de sen yaparsın dedi. Biliyor böyle işlerle uğraştığımı. Akşam oldu, kaynanamda toplanacaktık. 'Size kek yaptııııım.' dedim. Yeğenimiz pasta gördü mü illa mum dikelim hep beraber üfleyelim ister. Yemekten sonra hazırladım pastayı. Aldık elimize telefonları. 8Başladık iyi ki doğdun diye söylemeye. Üfledi bizim yeğen mumları. Ama birden huysuzlandı, kayınpederime vurmaya başladı. Ama nasıl... Adamın dizleri rahatsız, özellikle dizlerine... Kayınpederim bir bağırdı eltime, 'Bu çocuğa hiçbir şey öğretmiyorsunuz. İşiniz gücünüz boş laf, laylaylom, özellikle sen kendine gel artık.' dedi. Ortam buz. Eltim eline bardak alıp yere fırlattı. Bunlar çekti gitti ve 1 ay boyunca konuşmadılar.

Etkisi kısa sürer ama işe yarar. Olumlu bir şeye yapacaksanız ay büyüme evresindeyken bozulmayacak bir malzemeyi ay ışığında kutsayıp niyetinizi ediyorsunuz ve ister tatlı ister tuzlu ne yapacaksınız her zamanki tarifinizle hazırlıyorsunuz. Daha önce babamın tansiyonunu düşürmek için ve eşimin alkol almasını azaltmak için yapmıştım. Yaklaşık 1 ay boyunca etkisini gösteriyor.

Nahilsen

Kayıtlı Üye
E bu yaptıgımızı kendımız mı yıcez karsı tarafamı yedırcez,ayrıca bu sey yendıgı an mı etkısını gostersın dıcez?

thew3w

Kayıtlı Üye
Ben üflendiğinde harekete geçmesi için diye geçirmiştim içimden, öyle de oldu. Kendim de yedim pastayı ertesi gün. Yapanın yiyip yememesinin bir artısı veya eksisi olmaz. Çünkü niyetimizde kendi adımızı kullanmıyoruz. Eşim ve babama yaptığımda yedirince etkisi olmuştu çünkü niyetim o şekildeydi.

Nahilsen

Kayıtlı Üye
Ben üflendiğinde harekete geçmesi için diye geçirmiştim içimden, öyle de oldu. Kendim de yedim pastayı ertesi gün. Yapanın yiyip yememesinin bir artısı veya eksisi olmaz. Çünkü niyetimizde kendi adımızı kullanmıyoruz. Eşim ve babama yaptığımda yedirince etkisi olmuştu çünkü niyetim o şekildeydi.
peki çok tesekkur ederım,olumlu bısı yapcam ıns da ay buyume evresındeyken yanı onu nasıl bılcem :) buyumeye dogrumu kuculmeye dogmu mu?takvımde yazar mı:)

thew3w

Kayıtlı Üye
Uygulama marketlerinde ayın evrelerini gösteren pek çok uygulama mevcut. Onlardan birini indirirseniz ayın menzillerini ve evrelerini görebilirsiniz. :)

ceyda

Kayıtlı Üye
Her kaynana için geçerli mi görümce elti

thew3w

Kayıtlı Üye
Sormak istediğinizi anlamadım ceyda.

thew3w

Kayıtlı Üye
Örneğimi dikkatlice okursanız uyguladığım kişinin eltim olduğunu görürsünüz. İstediğiniz kişiye olumlu veya olumsuz olarak uygulayabilirsiniz. Yakın zamanda çok çok etkili olumsuz bir uygulama paylaşacağım. Belki aradığınız orada olabilir. :)

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Küçük cadı ✨
Bu lafıma kızmayın hoşuma gitti tarzınız. İşin mantığını çözmüşsünüz . Spontane özgün büyüler ile pratik çözümler tebrik ederim
Çoğu hevesli kimse kılık kıyafetten büyü kitabına ,değnek veya soy sop el alma gibi şeylere takılıyor oysa sistem matematik üzerine işliyor formülü öğrenirsen mantığı çözersen yapamayacağın şey yok. Rüzgar estirmek için büyülü sözler aramaya gerek yok denklemi doğru kur elementleri doğru yere koy sonra izle ? Ruhun dingin ve emin olması yapılan işten keyif alınması da sonucu olumlu etkiler.
Başka örnekleri de paylaşırsanız ilgiyle okurum esenkalın.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Flood olacak ama eklemek istedim sen mantığı çözdüğün için yaptıklarından istediğin neticeyi alıyorsun burda senin tariflerini okuyup uygulayanlar sadece seni taklit etmiş olacaklar o yüzden arada fark var herkes aynı sonucu alamaz

Nahilsen

Kayıtlı Üye
Flood olacak ama eklemek istedim sen mantığı çözdüğün için yaptıklarından istediğin neticeyi alıyorsun burda senin tariflerini okuyup uygulayanlar sadece seni taklit etmiş olacaklar o yüzden arada fark var herkes aynı sonucu alamaz
formül bellliyse,neden alınmasın.aynı yemek tarifiyle aynı yemek yapılır.
bu iş de matemetikse formul de bellıyse,ıspanak yapmaya calısırken makarna cıkmaz heralde pıyasaya diye dusunuyorum :)

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bakış açısı!
Ispanaktan yola çıkınca makarna tabi olmaz ama bazı durumlarda olur
Formülün ne olduğunu anladınız mı?
Bence konuyu açan kişide formülün farkında değil ama bilinçaltı yol gösteriyor, yüksek bilinci doğru zamanı mekanı ve niyeti kollayıp hadi vakti geldi şunu yap diyor oluyor
Size bunu nasıl tarif ederim bilmiyorum tamam bir formül var ama elle tutulur birşey değil yani yumurta yoğurt un şeker yaban mersini değil konu , zihindeki bir denklem bu. Ruhu bunu biliyor ve uyguluyor tamamen görünüş itibariyle bu boyut için spontene bir vuruş ama gerçekte başka boyutta reel bir denklem sözkonusu , bu boyut için bunu tarif edemiyorum bilen anladı demek istediğimi
Denemek bedava sizde deneyin
Aynı tarifi yapın ama sizin için yoğurt, yoğurt demekse yumurta , yumurta demekse siz aynı neticeyi almazsınız onları görevlendirmeniz gerek başka alemde o yumurta diken veya çekiç olabilir siz yumurta olarak bırakırsanız bu boyutta ona yüklenen vitamin ve protein olarak iş görür. Başka ile yaramaz

ruhname

Kayıtlı Üye
Bakış açısı!
Ispanaktan yola çıkınca makarna tabi olmaz ama bazı durumlarda olur
Formülün ne olduğunu anladınız mı?
Bence konuyu açan kişide formülün farkında değil ama bilinçaltı yol gösteriyor, yüksek bilinci doğru zamanı mekanı ve niyeti kollayıp hadi vakti geldi şunu yap diyor oluyor
Size bunu nasıl tarif ederim bilmiyorum tamam bir formül var ama elle tutulur birşey değil yani yumurta yoğurt un şeker yaban mersini değil konu , zihindeki bir denklem bu. Ruhu bunu biliyor ve uyguluyor tamamen görünüş itibariyle bu boyut için spontene bir vuruş ama gerçekte başka boyutta reel bir denklem sözkonusu , bu boyut için bunu tarif edemiyorum bilen anladı demek istediğimi
Denemek bedava sizde deneyin
Aynı tarifi yapın ama sizin için yoğurt, yoğurt demekse yumurta , yumurta demekse siz aynı neticeyi almazsınız onları görevlendirmeniz gerek başka alemde o yumurta diken veya çekiç olabilir siz yumurta olarak bırakırsanız bu boyutta ona yüklenen vitamin ve protein olarak iş görür. Başka ile yaramaz
Muazzam açıklamanız tesekkürler. :)

thew3w

Kayıtlı Üye
Küçük cadı ✨
Bu lafıma kızmayın hoşuma gitti tarzınız. İşin mantığını çözmüşsünüz . Spontane özgün büyüler ile pratik çözümler tebrik ederim
Çoğu hevesli kimse kılık kıyafetten büyü kitabına ,değnek veya soy sop el alma gibi şeylere takılıyor oysa sistem matematik üzerine işliyor formülü öğrenirsen mantığı çözersen yapamayacağın şey yok. Rüzgar estirmek için büyülü sözler aramaya gerek yok denklemi doğru kur elementleri doğru yere koy sonra izle ? Ruhun dingin ve emin olması yapılan işten keyif alınması da sonucu olumlu etkiler.
Başka örnekleri de paylaşırsanız ilgiyle okurum esenkalın.

Kızmak ne demek çok sevindim bu mesaja. Büyünün işleyişini çok güzel anlatmışsınız. Aslında benim şunu da demem gerekiyordu. Evet bu formül bende işe yarıyor çünkü hislerim beni yönlendiriyor ve hadi yap diyor. İçselleştirilmeyen ve kendimizden bir şeyler katmadığımız hiçbir uygulama işe yaramaz. Bir de olacak mı olmayacak mı işe yarar mı sorusu bir kere akıldan geçtiyse hiç kendimizi yormaya değmez, cevap belli bu durumda; evet tutmayacak. O yüzden zihnimi berraklaştırmadan hiçbir uygulamaya kalkmam.