Sigil

BaşakAkşamı

Banlı Kullanıcı
Merhabalar, sigil hakkında bir yazı okudum ve rüyada fısıldanan iki cümlelik bir sözün sigil'ini çıkarabilirmiyim? Araştırdım ve araştırttım hiç bir dilde karşılığı yok fakat benim aramamda çok uzak bir ihtimal kuzey Afrika dili çıktı; tabi emin değilim. Ama anlamı yok, sadece ters'inin ne anlama geldiği söylendi.
Sigil'ini çıkarsam ne düşünürsünüz?

BaşakAkşamı

Banlı Kullanıcı
Merhabalar, sigil hakkında bir yazı okudum ve rüyada fısıldanan iki cümlelik bir sözün sigil'ini çıkarabilirmiyim? Araştırdım ve araştırttım hiç bir dilde karşılığı yok fakat benim aramamda çok uzak bir ihtimal kuzey Afrika dili çıktı; tabi emin değilim. Ama anlamı yok, sadece ters'inin ne anlama geldiği söylendi.

Pardon iki kelimelik bir cümle olucaktı

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Her şeyin sigili çıkarabilir isterseniz paragrafın sigilini yapın. Tabi rüyam da bir bilgi aldım hiç dilde manası yok demişsiniz. Anlamını bilmediğiniz bir şeyin neden sigil yapmak yapmak istiyorsunuz onu anlamadım.
Tersinin ne analama geldiği söyledi demişsiniz. Tersten okunduğu zaman bir anlam mı var ya da zıt anlamın bilgisini aldınız o kısmı anlamadım.

BaşakAkşamı

Banlı Kullanıcı
Her şeyin sigili çıkarabilir isterseniz paragrafın sigilini yapın. Tabi rüyam da bir bilgi aldım hiç dilde manası yok demişsiniz. Anlamını bilmediğiniz bir şeyin neden sigil yapmak yapmak histiyorsunuz onu anlamadım.
Tersinin ne analama geldiği söyledi demişsiniz. Tersten okunduğu zaman bir anlam mı var ya da zıt anlamın bilgisini aldınız o kısmı anlamadım.
Bu konularda tecrübeli değilim. Ama okultizm'in yabancısı da değilim.
Şöyle ifade edeyim, bir sözcüğün tersinin anlamını biliyorum. Onun zıt anlamı ta belli olmuş oluyor. Size bir Kötülük yapılmış ise bunu geri gönderiyorsunuz, iyilik içinse de kullanabilirsiniz. Bir madalyonun. Iki yüzü gibi düşünün. Fakat yine de temkinli olmak ve Istemeden ziyan vermek istemiyorum. Yani hayır için şer çıkmasın. Kararsızım. Bundan dolayı fikrinizi almak istedim. Mesajları okudum; bu konulara hakim olduğunuzu gördüm. Ben öyle değilim.

Ayrıca cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
İki yüzün elinizde bir yüzü var. Özellikle tersi olan bilgi olduğu belirtilmişse demek ki diğer yüzünün de bilgisine ulaşmak ya da bu gelen bilgi gibi yeniden gelmesini beklemek daha sağlıklı olabilir.
İkinci seçenekte ayna çalışması yapmak olabilir.

Cümleyi yazın ve ayna görüntüsünü alın.
Cümleyi sigil yapın ayna görüntüsünü alın.
ritüel yapmadan önce test edin faydalı mı doğru mu diye ona göre sigil ritüelinizi yaparsınız.

BaşakAkşamı

Banlı Kullanıcı
İki yüzün elinizde bir yüzü var. Özellikle tersi olan bilgi olduğu belirtilmişse demek ki diğer yüzünün de bilgisine ulaşmak ya da bu gelen bilgi gibi yeniden gelmesini beklemek daha sağlıklı olabilir.
İkinci seçenekte ayna çalışması yapmak olabilir.

Cümleyi yazın ve ayna görüntüsünü alın.
Cümleyi sigil yapın ayna görüntüsünü alın.
ritüel yapmadan önce test edin faydalı mı doğru mu diye ona göre sigil ritüelinizi yaparsınız.
O cümleyi yıllardır saklıyorum. Sigili henüz çok yeni öğrendim ve o cümlenin sigilini çıkarmayı düşündüm. Bunun dışında bahsettiğiniz uygulamayı hiç bilmiyorum. Açıkca yeni öğrenme yolundayım. Sigili yazıp aynaya mı tutacağım?
Aynaya tuttum tamam ama hangi rituelden bahsettiğinizi anlamadım. Bunu bana yazarsanız sizden bir şey öğrenmiş olucam.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Tersini aldım dediniz ya o yüzden diğer yansıması da ayna görüntüsü olabilir çıkarımı yaptım. O yüzden görselin ayna yansımasını alırsanız zıttını oluşturmuş olursunuz.

sistemin ne olduğunu bilmediğim için ritüeli şudur diyemem. Yapmayı olmadığınız hangi siteme göre ola sigil ki

BaşakAkşamı

Banlı Kullanıcı
O cümleyi yıllardır saklıyorum. Sigili henüz çok yeni öğrendim ve o cümlenin sigilini çıkarmayı düşündüm. Bunun dışında bahsettiğiniz uygulamayı hiç bilmiyorum. Açıkca yeni öğrenme yolundayım. Sigili yazıp aynaya mı tutacağım?
Aynaya tuttum tamam ama hangi rituelden bahsettiğinizi anlamadım. Bunu bana yazarsanız sizden bir şey öğrenmiş olucam.

Tersini aldım dediniz ya o yüzden diğer yansıması da ayna görüntüsü olabilir çıkarımı yaptım. O yüzden görselin ayna yansımasını alırsanız zıttını oluşturmuş olursunuz.

sistemin ne olduğunu bilmediğim için ritüeli şudur diyemem. Yapmayı olmadığınız hangi siteme göre ola sigil ki
Ah evet! Şimdi anlıyorum teşekkür ederim. Zıttını zaten biliyorum, söylenen cümleyi yazmıştım; yazdığımın ardından yazdığım cümlenin tersinin anlamı da söylendi.

Misal: giordi tesa

Ah, evet anlıyorum, teşekkür ederim.Söylenip de yazdığım,
Misal: " halre yaki" ardından " bunun tersi şu için "
dedi. Ve tabi ki 'halre yaki' nin pozitif olduğu ve tersinin ise negatif olduğunu anladım dogal olarak. Emin olmam için ayna yansımasını önerdiğinizi anlamış oldum. Zaten eminim; Ama yine de böyle bir uygulamanın olduğunu öğrettiniz.

Bu kez "yapmayı olmadığınız hangi sisteme göre ola sigil ki" yazınızı anlamadım. Sanırım çekimser kaldığım kısmı kastettiniz...
Şöyle söyleyeyim, sıkıntı vermek istediğim konuda düşünmem gerekiyor. Rahmetli annemin bir lafı vardı "birşey söyleyeceğin zaman kılı kırk yar". Bende birşey yapacaksam kılı kırk yarıyorum; ve zaten ben bunu yaparken ilahi adalet işi çoktan görüyor 😌

Son satırlarınızı doğrumu anlamışım bilmiyorum. Ama detaylı cevabınız öğrenmeme tam olarak olanak sağladı, tekrar teşekkür ederim.

Ritüel meselesine gelince, bunda da tecrübeli degilim. Ilk denemem özgün dü, içimden geldiği gibiydi.
Ama bahsettiğiniz ritüeli yazarsanız keyfim tam olacak 😌