Şifacılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ecrinekinn

Kayıtlı Üye
Merhaba, benim annemin baba tarafında bir şifacılık durumu söz konusu. Annemin babaannesi bir şifacı kadınmış. İnsan vücudunda ağrıyan bir yere eliyle dokunarak iyileştiriyormuş. El olarak bunu dedeme vermiş ama dedem hiçbir zaman bunu kullanmamış. Şubat ayının sonunda da maalesef vefat etti. Böyle bir durum söz konusuysa acaba atagenlerden gelen bu özelliği kendime çekmem mümkün müdür? Bu durumu daha yeni yeni öğreniyorum o yüzden dedeme böyle bir konuyu açma fırsatım ne yazık ki kalmadı.
Ve ayrıyeten 10 sene küsür evvel dedemin rüyasına büyük babaannem girerek, benim için o kızı okutun çok iyi yerlere gelecek ve insanlara yardımı dokunacak demiş. Bunun bu konuyla bir bağlantısı olabilir mi? Yada neye yorulmalı? Çünkü büyük babaanne, annemin doğumunu bile görmeyerek vefat etmiş. Benim varlığımı bilerek böyle bir rüyada böyle bir mesajın olması kafamı karıştırdı.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Eger atanızdan almanız gereken bir el varsa onlar size bir biçimde ulaşır. En azından rüya kanalıyla insiye edilirdiniz. Bu kendi tercihinizle degil onların uygun görmesiyle olurdu. Siz kendi tercihinizle atalarınızın yaptığı biyoenerji disinda ( bahsettiğiniz kadarsa bu kisinin kendinden enerji vermesi yöntemi ile fiziksel hastalıkları sifalamdirmadir) günümüzün modern ve artık erişmesi zor olmayan enerji tıbbi çalışmalarına katılabilirsiniz. En temel evrensel şifa enerjisi reikidir cok detaylı kombinasyonlar içerir , ilgiliyseniz sitemizde ve internette muhakkak araştırın ve insiye olun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...