Şifacı Bifatima Dauletova hakkında

• Konbuyu başlatan DAİMON
  • Başlangıç tarihi
D

DAİMON

Kazakistan Alma-Ata' da 1940 doğumlu Bifatima Dauletova adında birinin adına rastladım. Bölgede şamanlık meşhur olsa da bu kadının şaman değil şifacı olduğuna inanıyorum. Müslüman bir aileden geliyor. Asıl doğup büyüdüğü yerden Alma-Ata ya yürüyerek geliyor ve dünyanın enerji merkezlerinin Tien Shan dağlarının etekleri olduğuna inanıyor. Değişik ritüellerle hastaları tedavi edip şifalandırıyor.

Hakkında internetten öğrenebildiğim kısaca yukarıdaki bilgiler ve fotoğraflardan başka anlatıldığı kadarıyla bilinenler özetle bu kadar.
Neden orası, enerji merkezleri hakkında bilgisi olanlar, bu kadındaki durum nedir, hislerle mi oluyor ruhaniler le mi, nedir bu yani? Kısaca BiFatima Apa hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirleriniz nedir?
YouTubeda da bir kaç video var, bakabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    26.1 KB · Görüntüleme: 15

ThEnd

Kayıtlı Üye
Yaptığı ritüeller ve çizdiği kader haritası şamanizmde olan şeyler. Hristiyanlarda sütün üzerinde yaşayan azizler var. Müslümanlarda kendini camiye kapatıp yaşayan insanlar var. Şamanizmde de doğa enerjisiyle yaşayan insanlar var. İnançla alakalı bir durum bu. Kazakistan da ki o yerle kadının enerjisi uyuşmuş. Bu kadının yanına giden bir arkadaşım var ve o da şamandı. O yerde ki daha önce ölmüş insanlardan gelen bir enerji olduğunu söyledi. Asya kıtası kuzeye göre mistik olarak daha fazla enerjiye sahip. Bu arada belli bir mertebeye ulaşmış bir insan ruhanilerle çalışmasa bile etrafında bolca ruhani vardır. Şamanlar için enteresan bir durum değil bu yaşam tarzı ya da enerji olayı. Çok fazla böyle insan var, sosyal plartformda duyurulmadığı için blmiyoruz. Bu yaz bende gidicem yanına şu an bilgim videodan izlediğim ve arkadaşın söyediği kadar.

D

DAİMON

Paylaşımınız için teşekkür ederim. Gizli mabet üyelerinin maşallahı var ☺️ gerçkten özendim. Niçin için gidecektiniz acaba sorabilir miyim? Valla bu yaz gidecek olmanızda beni ayrı bi heyecanlandırdı. Helal olsun:) Döndüğünüzde bu yazının altına tecrübelerinizini ve gördüklerinizi yazın lütfen.

Herkesin bu dünyadaki görevi imtihanı misyonu farklı farklı... Bu kadına benzer başka bir şifacı daha vardı çok meşhur bilmem siz bilir misiniz, adı John of God. 'Tanrı nın John u' diyorlar. Çok meşhur. Bu da yine belli bir bölgenin sınırları içinde şifa veriyor. Brezilya’nın başkenti Brasilia’ya arabayla bir buçuk saat uzaklıktaki Abadiania da.. Çok ilginç gerçkten böyle şeyleri duyunca bi değişik oluyorm. Ve soruyorum neden bu insanlar? Bunların yaradılış da ne var da bunlar şifa veriyorlar. Ritüellerle yöntemler falan filan degişiklik gösterse de şifa verebiliyor olmaları ilginç. Her türlü hastalığa üstelik... Hayret ediyorm.

ThEnd

Kayıtlı Üye
Doğuştan gelen, aileye bağlı, kaza sonucu olan durumlarda uyanan bir çok yetenek var. Ama neden sen değil de o, onun cevabı bende yok. Ve bana ilginç gelmiyor açıkçası çünkü benim dinimde olan şeyler bunlar. Şifacılık en ilkel dinlerde bile var. Dediğin kişiyi de hiç duymadım maalesef.

Creative34

Kayıtlı Üye
Kazakistan Alma-Ata' da 1940 doğumlu Bifatima Dauletova adında birinin adına rastladım. Bölgede şamanlık meşhur olsa da bu kadının şaman değil şifacı olduğuna inanıyorum. Müslüman bir aileden geliyor. Asıl doğup büyüdüğü yerden Alma-Ata ya yürüyerek geliyor ve dünyanın enerji merkezlerinin Tien Shan dağlarının etekleri olduğuna inanıyor. Değişik ritüellerle hastaları tedavi edip şifalandırıyor.

Hakkında internetten öğrenebildiğim kısaca yukarıdaki bilgiler ve fotoğraflardan başka anlatıldığı kadarıyla bilinenler özetle bu kadar.
Neden orası, enerji merkezleri hakkında bilgisi olanlar, bu kadındaki durum nedir, hislerle mi oluyor ruhaniler le mi, nedir bu yani? Kısaca BiFatima Apa hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirleriniz nedir?
YouTubeda da bir kaç video var, bakabilirsiniz.
Şifacılık ve medyumluğu ayıralım şifa tamamen enerji olayıdır his değil kaynaktan gelen enerjiyi insani misyon için kullanırlar bir diğer konu medyumluk oda kaynaktan gelir ama amaç farklıdır durugörü,duruişiti,varlıklarla başka formlarla ilişki kurma aslında Evren’deki enerjiye uyumlanmış enerji seviyesi yükselmiş insanlardır medyumlar olağanüstü görme yetileri var birde bildiğim kadar galiba Arjantin olmalı yanlışım varsa düzeltin dünyaca ünlü şifacı var adı aklıma gelmiyor şifacı kadın dağları seçmesi şaşırtıcı değil yüksek yerlerde insan DMT salgılar benim bağlı bulunduğum yerde dağlar çok yüksek her gezmeye gittiğimde garip şeyler hissediyorum sanki başka şeyler dağlık yerlerden çok ürkütücü buluyorum garip şeyler hissediyorum hristiyanlık ilk dönemlerde kiliseler dağlara kurulmuş bu tesadüf değil bazı salgılarımız yüksek yerde bizi evrene uyumlar

ThEnd

Kayıtlı Üye
hristiyanlık ilk dönemlerde kiliseler dağlara kurulmuş

erken hristiyan dönemi kiliseleri dağlara değil şehir merkezlerine kurulmuştur. Orta hristiyan döneminde de aynı şekilde. Orta sonu ve geçte dağda kiliselere rastlıyoruz. Dağda olma nedeni de din şehitlerinin öldükleri yerlerin orası olması ve onurlandırılması gerektirildiğine inandıkları için. Yanlış bilgi diye düzeltmek istedim, yanlış anlama.

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
560
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
127
Üye silindi 77822