Şifa için mum büyüsü

geçmiş

Kayıtlı Üye
Malzemeler

Biberiye tütsüsü (Tedavide ve kötülükleri uzaklaştırmada kullanılır)
Tarçın yağı (Zindelik)
Mavi mum (Sağlık, ruhanilik, huzur)
Büyüyü yapacağınız kişinin bir fotoğrafı

Ay: Karanlık ay
Gezegen: Güneş
Zaman: Pazartesi, gün doğumundan 5 saat sonra
Süre: 4 gün

Öncelikle biberiye tütsüsünü bulamadıysanız, tütsü hazırlamaktan başlayalım. Zaten hazır satılan çubuk şeklindeki tütsüler ana maddeden farklı kimyasallar içerdiğinden işe yarar olması biraz zor mümkün olduğunca kendiniz hazırlamanızı tavsiye ediyorum. Aktarlardan kurutulmuş ve öğütülmüş biberiye otu bulabilirsiniz, bunu az miktarda su ile karıştırıp buhurdanlığa koyun ve alt kısımdaki mumu yakın. Buhurdanlık yoksa, küçük bir (seramik) kapta, mum ile ısıtarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tütsüyü yakın ve büyüyü yapacağınız kişiden izin alın. Mavi mumun üzerine büyüyü yapacağınız kişinin adını yazın ya da kazıyın.

Daha sonra mumu tarçın yağıyla kutsayın. Kullanacağınız yağların cam kavanoz/şişe içinde 3 gece dolunayda kalması büyülerinizin daha etkili olmasını sağlar. Mumun 3 ayrı yerine dairesel hareketler ile yağı sürün; şifa enerjilerinin mumda toplandığını, beyaz bir ışık yaydığını imaje ederken yüksek ses ile şöyle söyleyin:

"Hepimizin içine hayat üfleyen Tanrı ve Tanrıça adına
Bu büyü malzemesini kutsayarak şifa ile dolduruyorum."

Bu yağı büyü yapacağınız kişilere de sürebilirsiniz.

Şimdi şifa verilecek kişinin fotoğrafı üstüne mumu koyun ve yakın. Mum yanarken şifaya ihtiyacı olan kişiyi imajine edin ve yüksek ses ile şunları söyleyin:

"Mum yanarken büyü (hasta kişiyi) iyileştirsin
Hastalık sona erecek ve sağlık geri dönecek
Kimseye zarar gelmeyecek şekilde, herkesin iyiliği için
Bu benim dileğim ve her parçası gerçekleşsin."

Büyü bittikten sonra tütsü ve mum atıklarını, küllerini denize bırakmanız en uygun olanıdır fakat yaşadığınız yerde deniz yoksa bir akarsu nehir vb. de kullanılabilir.

Mavi rengin enerjisiyle Pazartesi ve Perşembe en yoğun olduğundan dolayı bu günlerde 4 gün, her gün 4 dakika boyunca mumunuzu yakın. Yardım istediğiniz tanrıya/tanrıçaya/doğaya teşekkürünüzü sunarak mumu söndürün.
alıntıdır.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Paylaşımınız bana biraz farklı geldi.Bazı bölümleri sanki hiç çalışmaz gibi duruyor.Ayrıca şifa için büyü yazmanızda ilginçti.Büyü insana hiçbir zaman rahmani anlamda yarar sağlamadığı gibi iyilik için çalışmazlar.Bazı büyüler sanki iyilik için yapılmış gibi çok masum görünürler.Oysa ki öyle değildir.Sonu kötü bir durumla biter.İslam dininde büyüyle yani yasak edilen işlerle şifa olmamaktadır..Büyü ve şifa yani rahmani işler birbirine zıt amellerdir.Büyü şeytanın ilmidir.Şeytan apaçık düşman olduğuna göre onun ameliyle şifa dilemek islama göre hem yanlış ve hemde şirktir.Şifa,Şafi olan ALLAH'tandır.Kuran ilmiyle ALLAH'tan yardım istenilir.Paylaşımınız için teşekkür ederim emek vermiş yazmışsınız.Tüm inançlara saygı duyulmalıdır.Amelleri yaparken daha mantıklı ve kendi dininize uygun olarak yapmak ve neticesini tecrübe ederek kavramak uygulamaların daha iyi anlaşılmasını sağlar.

geçmiş

Kayıtlı Üye
Yanlış anlaşılma olmasını istemem, elhamdülillah bende müslümanım. Öncelikle şu konuda haklısınız büyü yasaktır, kötüdür fakat yapmak isteyen insanlar bunu göze alıp yapmak isteyen kişilerdir ve buna saygı duyarak paylaşmak gerekir. Masum gibi görünüp öyle olmadıklarını söylemişsiniz burda da kısmen katılıyorum yanız öğneğin bu uygulama yapılış açısından masumdur kişiye hiç bir zarar verilmek istenmez ve tamamen onun haberi dahilinde izin alınarak yapılır. Ek olarak her türlü büyü ve enerji uygulamasının bir geri dönüşü elbetteki mevcuttur, mutlaka bir karşılık alırlar verdiğinden fazla mıdır az mıdır orasını bilemeyiz tabi. Son olarak şunu da belirtmek isterim uygulama bana ait değil altta yazdığım gibi alıntıdır fakat deneyip faydasını gören tanıdıklarım oldu ve bunun için paylaşmak istedim, uygulamanın işe yarayıp yaramaması biraz da inanıp inanmamanıza bağlıdır diye düşünüyorum ben. Yorumun için teşekkürler, iyi forumlar :)