Şifa çalışmasına ihtiyacım var.

AsiRuhh

Kayıtlı Üye
Merhabalar, panik atak için bir şifa çalışmasına ihtiyacım var. Mabette ki çalışmaları inceledim özellikle bunun için bir şey varsa paylaşabilir misiniz acaba? Yıllardır olmayan şey tekrar başladı ve baş etmekte zorlanıyorum 😞 yardımınızı esirgemezseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler herkese.

Retro

Kayıtlı Üye
Yıllardır olmayan ne oldu?

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Panik atak böyledir. Tekrar edebilir. Kişi neyden etkilendiğini çoğu zaman bilmez.
Deriin diyafram nefesi almalısınız. İlk göbek şişecek sonra göğüs o kadar derin alacaksınız. Yavaş yavaş alıp verdikçe otomatik rahatlıyorsunuz.
Yazıya döküp içinizdekilerden kurtulmanız gerek.
Sosyalleşmek zorundasınız.
Kaju yiyin.
Magnezyum tüketin.

AsiRuhh

Kayıtlı Üye
Panik atak böyledir. Tekrar edebilir. Kişi neyden etkilendiğini çoğu zaman bilmez.
Deriin diyafram nefesi almalısınız. İlk göbek şişecek sonra göğüs o kadar derin alacaksınız. Yavaş yavaş alıp verdikçe otomatik rahatlıyorsunuz.
Yazıya döküp içinizdekilerden kurtulmanız gerek.
Sosyalleşmek zorundasınız.
Kaju yiyin.
Magnezyum tüketin.
Hepsini yapıyorum bu söylediklerinizin.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Psikoterapi almanızı tavsiye ederim, panik atağınızı neyin tetiklediğini ve nasıl başladığını bilmek çok önemli, benim atağım ani yüksek seste ortaya çıkıyor genellikle, bu gibi durumlarda panik atak yaşayacağımı olayın başında bilmek kendimi telkin etmemi sağlıyor ve iyi geliyor.