şifa çalışması deneyimleriniz

1Moon1

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Eki 2018
Mesajlar
6
Tepkime puanı
4
Merhabalae sifa çalışmalarına katılmak istiyorum neler yapiyorsunuz nasil yapiyorsunux
 
D

DAİMON

Merhabalae sifa çalışmalarına katılmak istiyorum neler yapiyorsunuz nasil yapiyorsunux

Her hafta perşembe 23:00 te şifa çalışması yapılmaktadır.

İsteyen üyelerimiz ve yakınları katılabilmektedir.

İsim, anne ismi ve yaşadığınız şehri dilberhala'ya şifanın yapılacağı günün tarihi ile mesajın başlığına yazarak yollayınız.

Kendi bilgilerinizle aynı mesajda yakınlarınızın bilgilerini yollayabilirsiniz.

Başvuru yapan herkes çalışmaya alınacaktır, cevap beklemeyiniz.

Soyadınızı yazmayınız!!!

Dilberhala şifa listesini oluşturmak için yapılmış bir profildir, mesaj yazmayın, arkadaşlık önermeyin! Size cevap veremez.

Başvurularınızı en geç perşembe akşam saat 21:30 a kadar yapmanız gerekmektedir.

Şifadan önce mümkünse banyo yapın, ya da elinizi, yüzünüzü yıkayın.( Mümkünse kaya tuzunu az suyla eritip banyonuzun sonunda avucunuzla azar azar alarak vücudunuzu baştan ayağa ovun, ama niyetinizi söylemeyi unutmayın! Bedenimdeki tüm negatif enerji bu tuzla yok olup gidiyor, gibi) Şifadan önce bedeninizi arındırmış ve rahatlatmış olursunuz.

Karanlık veya loş bir odada yatın.

Üstünüzü örtmeyin, üşümeyeceğiniz kıyafetler giyebilirsiniz.

Bulunduğunuz odada elektronik hiç bir alet (bilgisayar, televizyon, cep telefonu, vs..) açık olmasın.

Şifa için yattığınız zaman, 3 kere 'evrenden benim için yollanan şifa enerjisini kabul ediyorum' deyin. (niyetinizi belirtmezseniz hiç bir uygulama yerini bulmaz)

Başlangıçta İnşallah şifa bulurum demek de etkiyi kuvvetlendirir. İnancınız doğrultusunda dua da okumanız faydalıdır, Müslüman olan kişilerin Fatiha okumalarını öneririm.

Şifaya yattığınız zaman; "Benim için gönderilen şifa enerjisi ile zihinsel, duygusal, eterik ve fiziksel olarak temizleniyor, iyileşiyor ve enerjilendiriliyorum. ....... ( hasta olan bölgenizi veya organınızı belirtin) temizleniyor, enerjilendiriliyor ve iyileşiyor. Teşekkürler ve tam imanla!!!
Bunu 3 kere ve gönülden tekrarlayın, söylediklerinizin doğruluğuna inanarak yaparsanız nokta vuruşu etkisi olur.

Sırtüstü yatın, avuç içleriniz açık olarak tavana baksın.( enerji girişi için)

Mümkünse dilinizi üst damağın ortasına doğru koyun. Meridyenler tamamlandığı için enerji akışı daha düzgün çalışır. (Beynin iki lobunu da aynı anda çalıştırması için çok faydalı bir tekniktir)

En az 20 dakika yatın, çalışmanın sonuna doğru uyuyabilirsiniz, normaldir.

Çalışmanın bittiğini anlarsınız, sonunda Allah'a, evrene ve şifa enerjisini yollayanlara teşekkür etmeyi unutmayın.( Şifacılara teşekkür etmenizin sebebi, üzerinizde kul hakkı kalmaması içindir. Tek tek isim belirtmenize gerek yok, şifa enerjisi yollayanlara demeniz yeterlidir)

Belli bir süre şifaya ihtiyaç olan bölgede ağrı olabilir, bu enerjinin orada çalışmaya devam ettiğini gösterir. Hatta şifa çalışmalarından sonra iyileşme olmadan önce problemli bölgede ağrı en yüksek seviyede hissedilebilir, sonra da ansızın geçebilir.

Uzun süredir devam eden kronik rahatsızlıklarda bir seferlik şifa çalışması yeterli olmayabilir. En az 3 defa katılmak gereklidir.

Şifa sırasında burundan nefes alıp- verin ve bırakın vücudunuz gevşesin. Zihninizi düşüncelerle meşgul etmeyin, kendinizi akışa bırakın.

Size Yaradandan şifacılar aracılığıyla yollanan pozitif- sevgi enerjisine zihninizle engel oluşturmayın ki faydasını görebilesiniz.

Şifa çalışmalarından sonra normalde 12 saat banyo yapılmamalı denir, ancak en azından 8 saat banyoya girmeyin. Banyoya şifaya yatmadan önce girmeye çalışın.

Allah şifanızı şimdiden kabul etsin!! Sağlık, mutluluk ve huzurla kalın :)


Böyle olması lazım ama site yöneticilerimiz bir cevap yazarsa sevinirim. Ben öbür konu başlığı altına deneyimimi yazmıştım ama aylardır ses seda yok orada da. Belki yapılmıyordur bilmiyorum. Emin değilim pek.
 

Aera_Cura

Kayıtlı Üye
Katılım
8 Kas 2018
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Yaş
33
Konum
istanbul
İş
ihracat
merhaba , başka bir enerji kanalındayım genede ekstra katılım saglayabiliyormuyum ?
 

Mithra

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Ocak 2013
Mesajlar
393
Tepkime puanı
130
Geçen perşembe vardı, bildiğim kadarıyla aksi belirtilmediği sürece devam edecek.
 
  • Beğendim
Tepkiler: Mya
Üst