shifting

ozge.

Kayıtlı Üye
daha önce shifting, script deneyen oldu mu deneyimleriniz nelerdir?

misanthrpc

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda yaşı küçük gençlerin denediği, sanırım lucid rüya gibi olan bir şey. Çoğu genç Harry potter dünyasına gidiyorum diye videolar çekiyor. Daha fazla bilgisi olan varsa dinlemek isterim

BellekPBE

Kayıtlı Üye
Bu konu hakkında azda olsa bilgiye sahibim. Scripti biliyor olabilirsin ama yine de yazıyım; gideceğimiz gerçeklikte olacaklar adın, arkadaşların, nasıl şeyler olacak gibi. Metotlar ile de scriptine yazdığın evrene gidebilirsin. FBI'ın araştırmaları sonucunda onaylanmış bir şey. Gerçeklik değiştiriyorsun bir süreliğine. Canın sıkıldı mı geri normal gerçekliğine dönüyorsun, zaman geçmiyor mu? Zaman geçiyor, o yüzden scripte zamanla ilgili şeylerde yazılıyor. Anlatabildiğim en kısa ve analşılır yötemle anlatmaya çalıştım. Umarım yardımcı olmuştur 😊

abc123

Kayıtlı Üye
rüya görmekten nasıl bir farkı var anlayamadım. fbi neyi arastırmıs neyı neye gore onaylamıs ayrıca. yıllardır az da olsa gordugum ruyaları bana ıngılızce kelımelerle fbı arastırmalarıyla gıydırecekler nerdeyse :)

Dan

Kayıtlı Üye
Bu konu hakkında azda olsa bilgiye sahibim. Scripti biliyor olabilirsin ama yine de yazıyım; gideceğimiz gerçeklikte olacaklar adın, arkadaşların, nasıl şeyler olacak gibi. Metotlar ile de scriptine yazdığın evrene gidebilirsin. FBI'ın araştırmaları sonucunda onaylanmış bir şey. Gerçeklik değiştiriyorsun bir süreliğine. Canın sıkıldı mı geri normal gerçekliğine dönüyorsun, zaman geçmiyor mu? Zaman geçiyor, o yüzden scripte zamanla ilgili şeylerde yazılıyor. Anlatabildiğim en kısa ve analşılır yötemle anlatmaya çalıştım. Umarım yardımcı olmuştur 😊
astral seyahata inanırım ama bu bana cok saçma geliyor daha once hic yapabilen olduğunu sanmıyorum tiktoktaki çocukların uydurduğu birsey sadece