Shadow work

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
tam Türkçe nasıl ifade edilir bilemiyorum ama gölge çalışması.
Psişik saldırıya uğrayanlar veya varlık musallatına uğrayanlar sanıyorum ki bu kavramı duymuştur.Bilinçaltımızı dönüştürürken kök inançlara girip bunun üzerine çalışabiliyoruz örneğin yüzdeki sivilce belli bi kodun dışa vurumu aslında sanıyorum ki kendinden iğrenme düşünce kodu,bilinçaltında bu koda dair çalışıyoruz örneğin.
Sorum ,inşallah açıklayabileceğim:D, bu tarz durumlarda ,ruha,zihne bedene saldırılarda ve kontrol elden çıktığında,ve kurtulunduğunda buna neden olan kodları bulmaya yönelik.Nasıl yöntemler işliyorsunuz?
Mesela varlıklar nasıl bir kod veya yönelimle bir insanı kanser dahi edebiliyor ?felç edebiliyor,büyücünün talimatıba göre yaşlandırabiliyor veya envai çeşit hastalık çıkarabiliyor?Bu mekanizma nasıl işliyor ? Bu durumdan kurtulduktan sonra hücrelerin,bedenin,dnanın tamamen şifa bulması nasıl mümkün? Yani nihayetinde burada sivilce gibi bir hastalık da yok şu şuna muhtemelen sebep oluyor diyemiyoruz.Umarım anlatabildim.Thetahealing,bilinçaltı çalışmaları,spiritüellik ve metafiziğin iç içe girdiği bir durum : )

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Çakralarınıza çalışın. Enerji alanınızdaki bozulmaları, çatlakları önlerseniz dışarıdan gelecek siyah enerjiye kalkan oluşturursunuz.

Örneğin, yaşam gücünüzde düşüş gözlemliyorsunuz diyelim.. Son dönemde kontrolsüz kilo almaya başladınız ve yetersizlik hissi ile boğuluyorsunuz.. Bu durumda kök çakranıza yoğunlaşmanız gerekir.

Sorunun kaynağını bulmak, kişinin kendini gözlemlemesinden geçer.