Şeytanla Anlaşma

Hydroll

Kayıtlı Üye
Forumun geldiği hale bak :) Moderatörler acaba takip etmiyormu bu konuları? Burası dini forum olduda haberimiz mi yok? Vaaz ve nasihat vermeye çok meraklıysanız gidin camiye orda verin burası parapsikoloji forumu! Uygulama isteyene uygulama verilir bilmiyorsan es geç, geçemem diyorsan bir sürü islami forum var..
Niye bu kada stres yaptigina anlam veremedim üstteki arkadas kendi penceresinden anlatmis bildiklerini konuyu acan Allah tan sikayetci bu benim ilgilendirmiyor Allah islam dininin inandigi yaratici olduguna göre yerinde bir bakis acisi ile cevaplanmis bir soru yani vaaz nasihat veren yok burda öyle senin dedigin gibi de cansiz bir platform degil burasi kisilerin özgürce saygi cercevesinde görüslerini belirtrbilecegi bir yer bu gün sümerlerden süregelen bilinen en eski yazi dilli tabletlerden günümüze neredeyse her inanc yapisinin temel tasini olusturan konular bunlar bu kadar dar bir pencereden bakarak acinizi daraltmayin lütfen madem insan haklari ve esitlik pesindeyiz bu düsüncenizi bu sekilde belirtmeniz abest olmus sevgiyle kalin

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Forumun geldiği hale bak :) Moderatörler acaba takip etmiyormu bu konuları? Burası dini forum olduda haberimiz mi yok? Vaaz ve nasihat vermeye çok meraklıysanız gidin camiye orda verin burası parapsikoloji forumu! Uygulama isteyene uygulama verilir bilmiyorsan es geç, geçemem diyorsan bir sürü islami forum var..
Soruyu okuduysan eğer sorunun parapsikolojiyle değil inanç ve din ile alakalı olduğunu görürsün.
Sen soruyu okudun mu?

Ardenyaa

Kayıtlı Üye
Bayağıdır düşünüyorum bunu, çok düşündüm ve kararımı verdim . beni gerçekten aydınlatacak ve yardımcı olacak biri vardır heralde koskoca forum da , öncelikle anlaşma yapmayı isteklerimin olmasından ziyade bu düzene ve yaratıcıya olan isyanım için hizmet etmek öyle istediğim olsun istediği olsun gibi değil ciddi anlam da hizmet etmek istiyorum ve nasıl hizmet edebileceğim konusun da ise fikirlerim var elbette sonuçta şeytanın asıl rolü kötülük yapmak değil cezalandırmak bana göre . Lütfen sırf dalga geçme amaçlı yazıcak olanlar yazmasın .
Şeytani uzakta arama
Oda senin içinde.
Sonuçta seytanda bı boyuta kadar vazifeli
İyi kötü melek şeytan dualite hepsi 1 e tabi degilmi?