Sevdiğinizin sizi unutmaması için

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
[color=red:2bpf7yfl]İçinde sevdiğinizin adı yazılı bir kağıt olan içi su dolu bir vazoya “ beni unutma�? çiçeklerini yerleştirin. Eğer elinizde sevgilinizin imzası varsa bunu kullanın. Vazonun yanında pembe bir mum yakın ve mum alevine bakarak onun size dönmesini veya hatırlamasını dileyin. Dileğiniz gerçekleşecektir. ( Uygulama elementi ateş, su ve toprak olanlar içindir.)[/color:2bpf7yfl]

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
urum "uygulama ,elementi ateş ,su ve toprak olanlar içindir "demişsin bu elemntler büyüyü yapacağmız kişinin elementi mi yoksa büyüyü yapanın mı?

heduba

Kayıtlı Üye
büyüden etkilenmesi gereken kişinin elementleri olsa gerek diye düşünüyorum aysarı.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
sağolun bende bir emin olayım dedim :)

leyla

Kayıtlı Üye
beni unutma çiçeğin adımı yoksa kağıda yazılması gereken mmi

dido06

Banlı Kullanıcı
evet bende anlamdım bu cıcek türümu yoksa kagıdamı cızcez bı cıcekı acıklarmısın

matthew

Kayıtlı Üye
evet çiçek knuusnda benmde kafam karıştı ama sanırım kaıda yazılması gereken şey
beni unutma die çiçekmi olurmuş :p =)

origanum

Yönetici
evet çiçek knuusnda benmde kafam karıştı ama sanırım kaıda yazılması gereken şey
beni unutma die çiçekmi olurmuş :p =)

Kağıda sevdiğiniz kişinin adını yazacaksınız. Sevdiğinizin imzaladığı bir kağıt varsa elinizde onu da kullanabilirsiniz.
Çiçeklere gelince, unutma beni diye bir çiçek var. Küçük mavi çiçekleri olan bir kır çiçeği bu. Bir çiçekçiye de sipariş ederseniz getirtebilir herhalde.

astarr

Kayıtlı Üye
Nezaman ve kaç defa uygulamamız gerekiyorkı bunu ? Bir defa yapmak yeterlimi aceba ?

zebill

Kayıtlı Üye
:willy_nilly:Ben hava grubundayım yapamıyacakmıyım ozaman

iremwm

Kayıtlı Üye
yhaa çiçekcideen istediim öle bi çiçekmi varkii dedi bana herkess böle dioo:hurray:

@nemon

Kayıtlı Üye
Böyle bir çiçek var.Şuan açma zamanında.Bugün gördüm komşumun bahçesinde açmışlar.Buradaki yazıları olkuyunca yazmak istedim.Yapmak isteyenler elini çabuk tutsun zamanı geçicek çiçeklerin.Yoksa seneye yada çiçekçiye sipariş :)