Sevdiğim kızı görme

handsofgod1

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm millet, yaklaşık 1.5 yıl önce internet üzerinden bir kızla tanıştım, baya konuştuk sonra dedim ki açıl bu kıza işte seni seviyorum tarzı şeyler dedim ben de seni dedi. Neyse buraları es geçiyorum, kız bulunduğum yerden çok uzakta hani en kısa zamanda gitmeyi düşünüyorum ama sınavlar olsun, iş güç olsun izin vermiyor. İşte ben bir şekilde astral seyahat ya da başka bir yolla kızın yanına gidebilir miyim, bir de astralle yıllardır uğraşıyorum olmuyor ama...

Dnz1

Kayıtlı Üye
Astral seyehat hangi firma oluyor tam olarak ?
öyle olmaz enerjine bağlı uzağa gitmek bir mucizeyle gitsen bile seni fark etmez rüyasında seni görmesini sağlayabilirsin mesela ama o uyanınca rüyayı hatırlarmı belli değil astral seyehati sisteme oturmak için yıllarca meditasyon gerekebiliyor kolay gelsin

xax2

Kayıtlı Üye
Astral seyehat hangi firma oluyor tam olarak ?
öyle olmaz enerjine bağlı uzağa gitmek bir mucizeyle gitsen bile seni fark etmez rüyasında seni görmesini sağlayabilirsin mesela ama o uyanınca rüyayı hatırlarmı belli değil astral seyehati sisteme oturmak için yıllarca meditasyon gerekebiliyor kolay gelsin

Salla salla bol keseden fırlat kimse bişi bilmiyor nasıl olsa

XirisX

Kayıtlı Üye
Aranızda bir bağ gelişmişse, bu bağ aracılığıyla birbirinizi hissedebilirsiniz. Örneğin kalp çakradan çıkan ve karşı tarafın kalp çakrasında biten bir bağ ile, biraz da imajinasyon yardımıyla onu sanki yanınızdaymış gibi hissedebilirsiniz. Üçüncü göz bağınızla telepatik iletişim kurabilirsiniz. Tabii bağ seviyeniz ne durumda bilmiyorum. Astral biraz daha ileri seviye.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm millet, yaklaşık 1.5 yıl önce internet üzerinden bir kızla tanıştım, baya konuştuk sonra dedim ki açıl bu kıza işte seni seviyorum tarzı şeyler dedim ben de seni dedi. Neyse buraları es geçiyorum, kız bulunduğum yerden çok uzakta hani en kısa zamanda gitmeyi düşünüyorum ama sınavlar olsun, iş güç olsun izin vermiyor. İşte ben bir şekilde astral seyahat ya da başka bir yolla kızın yanına gidebilir miyim, bir de astralle yıllardır uğraşıyorum olmuyor ama...
Ya arkadasim yanlis anlama senin bu heyecanini internet boyle tam yayilmamisken fax modemler cazir cuzur ederken irc ile chat yaparken hissediyorduk. Simdi teknoloji gelisti tamam elini tutmak gibisi yoktur ama astralden once sen bir skype kur yuzyuze konus zamanla otobuse ucaga atlar gidersin.
Saka bir yana astralle gidip dokunamadiktan sonra fotosuna bak daha kolay olur.