Sevdigim kiza yapilan buyu hakkinda

Confusion

Kayıtlı Üye
Merhabalar
2018 ocak ayinda aglayarak seni ruyamda gordum diyen kiz subat ayindan benden ayrildi baskasiyla sozlendi. Gorucu gelen adama evet dedi. Bizim ailelerimiz istemiyordu ve olmaacagini bile bile 1 sene daha devam etmistik. Eski kiz arkadasimla ayrilmadan once ikiz kiz kardesinin hikayesini anlatmisti bana. Zorla sevdiginden ayiriyor annesi kizi. Birgun mutfakta bulasik yikarken annesi gizlice yanasiyor ve sacindan bir tutam kesip muglada unlu bir hocaya gidior. bu olaya eski kiz arkadasim ve kuzeni birebir sahittir. Ve sonra Kendisine 13 yas buyuk gorucu gelen adami istemiorum sevdigimle evlenecegim derken 1 hafta gectikten sonra istemedigi adama gelsin yuzuk takalim demis. Bunu her iki agizdanda duydum. Ve ayni sey benim basima geldi. Beni deli gbi swvdigin soyleyen kiz sanki hic gecmisimiz yokmuscasina yabanciymisim gibi yok saydi beni. Kuzeni soyledi zaten ayni seyi ona da yaptilar dedi. BEn sunu merak ediyorum; bu buyu gecici birsey degil mi? İkiz kiz kardesi ucuncu cocugu doguracak ve mutlu mesut yasiyor. 4 yildir evli. Benim canimi alan kiz ise gayet mutlu hamile. Etkisi boyle omur boyu surecek mi? Buyunun etkisi gecince bana geri doner gbi bir beklenti icerisinde degilim. Ama beni yok sayisini canimdan can alisini cocuklar gobi aglayisimin vicdanini yapsin istiyorum. İc dokus oldu bu yazi. Kusura bakmayin saglicakla kalin

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Sadece anlatılanlar kadar biliyorsun. Anlatılanlar her zaman doğru değildir. Büyü müyü palavralarına inanma.

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Büyü varsa güvenilir birine baktırmak ve bozdurmak dünyanın en zor işi değil. Mabet yetkilileri dışında pek çok hoca da bu işi ücretsiz yapıyor.

teddy

Kayıtlı Üye
Büyü varsa güvenilir birine baktırmak ve bozdurmak dünyanın en zor işi değil. Mabet yetkilileri dışında pek çok hoca da bu işi ücretsiz yapıyor.
Şimdiye kadar ücretsiz hiç bir hoca görmedim. Hiç almazlarsa 20tl alıyorlar yine alıyorlar.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Aşk ve Kader büyüleri en tehlikeli büyü çeşitleri arasındadır. Bu tür büyüler işin ehli tarafından yapılabilir ve sadece aynı ehlilikte olan biri tarafından bozulabilir. Büyünün etkisi, eski kız arkadaşınızın zihin yapısının güçlülüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Şu andan itibaren yapmanız gereken şey ne yazık ki beklemek.

Bilginize Saygılarımla.