Şems'ül Maarif'ül Kübra Kitabı hakkında ne biliyorsunuz?

bilenveyapankişi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba dün karşıma bir video da bu kitap çıktı ilginç bir hikayesi var muhtemelen çoğunuz biliyordur bu kitabın bir çeşit ilim büyü kitabı olduğu söyleniyor kitapta görünmezliğin sırrı dahi yazıyormuş hatta Amerika ülkemizden bu kitabın kopyasını dahi istemiş. Ben internetten bu kitabın bir çok sitede satıldığını gördüm böyle önemli bir kitap her yerde satılır mı

Manly P. Hall

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba dün karşıma bir video da bu kitap çıktı ilginç bir hikayesi var muhtemelen çoğunuz biliyordur bu kitabın bir çeşit ilim büyü kitabı olduğu söyleniyor kitapta görünmezliğin sırrı dahi yazıyormuş hatta Amerika ülkemizden bu kitabın kopyasını dahi istemiş. Ben internetten bu kitabın bir çok sitede satıldığını gördüm böyle önemli bir kitap her yerde satılır
olayı bilmiyorum ama eğer Amerika peşine düştüyse demek ki piyasadakiler gerçek değil

bilenveyapankişi

Kayıtlı Üye
olayı bilmiyorum ama eğer Amerika peşine düştüyse demek ki piyasadakiler gerçek değil
Bu kitabın olduğu kütüphane müdürü kitabın kesinlikle verilmemesi hakkında ilgili bakanlıklara mektuplar yazmış kitabın içindeki bir anahtarı da imha etmişler şu an o kitabın orijinalinin kayıp olduğu söyleniyor

Manly P. Hall

Kayıtlı Üye
Bu kitabın olduğu kütüphane müdürü kitabın kesinlikle verilmemesi hakkında ilgili bakanlıklara mektuplar yazmış kitabın içindeki bir anahtarı da imha etmişler şu an o kitabın orijinalinin kayıp olduğu söyleniyor
hocam o kadar güçlü bir kitapsa, bu kadar güce tapan insan varken toplumumuzda, sizce imha etmeleri gibi bir olay gerçek olabilir mi

AsiRuhh

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba dün karşıma bir video da bu kitap çıktı ilginç bir hikayesi var muhtemelen çoğunuz biliyordur bu kitabın bir çeşit ilim büyü kitabı olduğu söyleniyor kitapta görünmezliğin sırrı dahi yazıyormuş hatta Amerika ülkemizden bu kitabın kopyasını dahi istemiş. Ben internetten bu kitabın bir çok sitede satıldığını gördüm böyle önemli bir kitap her yerde satılır mı
Kitap hakkında hiçbir fikrim yok sadece mantık çerçevesinde yanıt vereceğim. Senin veya benim bunlara erişmemiz mümkün değil, böyle bir kitabı kimsenin eline vermezler. Servetini de harcasan satın alamazsın buna emin ol.

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
bundan çok daha tehlikeli kitaplar var insanların eline geçmemsi için mesela antik kabala bir kitap değil ezotorik yollarla varlıktan varlıga aktarılıyor

şimdi size yaşadığım az kişiye anlattıgım olayı anlatayım

buna benzer bir kitap buldum çevirdim kitabı gece yattım rüyamda bir dag olan bir köydeyim hava karanlık iki siyah bekçi kıyafetli adam birde beyaz kamyonet adamlar kamyonetin arka kasasında arka kasa full altın dolu bana diyolarki o kitabı çevir bu adrese getir bırak gerçek hayatta bizde sana bu altınları verelim

kitab bu sizin bahsettiginiz kitaptan çok daha tehlikeliydi baş melek sigilleri felan vardı bazı özel anahtarlarda vardı

neyse uyandım bu rüya sürekli tekrar etti bir süre sonra kesildi

bilenveyapankişi

Kayıtlı Üye
Kitap hakkında hiçbir fikrim yok sadece mantık çerçevesinde yanıt vereceğim. Senin veya benim bunlara erişmemiz mümkün değil, böyle bir kitabı kimsenin eline vermezler. Servetini de harcasan satın alamazsın buna emin ol.
Öyle tabiki şu piyasada satılanlar falanda düzmece ya da ayet öğüt kısmını yazmışlardır sadece

bilenveyapankişi

Kayıtlı Üye
bundan çok daha tehlikeli kitaplar var insanların eline geçmemsi için mesela antik kabala bir kitap değil ezotorik yollarla varlıktan varlıga aktarılıyor

buna benzer bir kitap buldum çevirdim kitabı gece yattım rüyamda bir dag olan bir köydeyim hava karanlık iki siyah bekçi kıyafetli adam birde beyaz kamyonet adamlar kamyonetin arka kasasında arka kasa full altın dolu bana diyolarki o kitabı çevir bu adrese getir bırak gerçek hayatta bizde sana bu altınları verelim

kitab bu sizin bahsettiginiz kitaptan çok daha tehlikeliydi baş melek sigilleri felan vardı bazı özel anahtarlarda vardı

Şu an bu yazdıklarını okuyunca yerinde olmak istedim altın için falan değil öyle kitaplar bir mucize bambaşka bir dünya

timhsel419

Kayıtlı Üye

Üstad bana o kitabı verirmisin

lightofgoddess

Kayıtlı Üye

Kitap hala sende mi?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba dün karşıma bir video da bu kitap çıktı ilginç bir hikayesi varİ muhtemelen çoğunuz biliyordur bu kitabın bir çeşit ilim büyü kitabı olduğu söyleniyor kitapta görünmezliğin sırrı dahi yazıyormuş hatta Amerika ülkemizden bu kitabın kopyasını dahi istemiş. Ben internetten bu kitabın bir çok sitede satıldığını gördüm böyle önemli bir kitap her yerde satılır mı
Benim elimde Kenzül Havass ile Şumusul Envar Kuzunul Esrar var.Bu kitaplar Kuran Kerim kanalı ile ilham ve keşif ile yazılmış kitaplar.Esma Hüsna çalistirma,Vefkleri,Ayetlerin Havasslari,Huddam elde etme,Davetler ve benzeri bir çok şey var.Kitaplar tertiplenmis ama herşeyi açık etmiyorlar.Senin kendi kabiliyetinle elde etmen gerekiyor.Riyazetli olmak.Farz ibadetleri eksiksiz yapmak.Abdestli gezmek. Surekli zikir halinde olmak.Helal yemek içmek,Uyku bastırmadan uyumamak,Her gün gusul almak gibi şartlari var.Kitaplarda nasıl yapılacağını biraz anlatıyor ama tam olarak nasıl yapilcaklari senin kendi ferasetine kalmış.

bilenveyapankişi

Kayıtlı Üye
Benim elimde Kenzül Havass ile Şumusul Envar Kuzunul Esrar var.Bu kitaplar Kuran Kerim kanalı ile ilham ve keşif ile yazılmış kitaplar.Esma Hüsna çalistirma,Vefkleri,Ayetlerin Havasslari,Huddam elde etme,Davetler ve benzeri bir çok şey var.Kitaplar tertiplenmis ama herşeyi açık etmiyorlar.Senin kendi kabiliyetinle elde etmen gerekiyor.Riyazetli olmak.Farz ibadetleri eksiksiz yapmak.Abdestli gezmek. Surekli zikir halinde olmak.Helal yemek içmek,Uyku bastırmadan uyumamak,Her gün gusul almak gibi şartlari var.Kitaplarda nasıl yapılacağını biraz anlatıyor ama tam olarak nasıl yapilcaklari senin kendi ferasetine kalmış.
Böyle kitapları nasıl elde ediyorsunuz nerden buluyorsunuz

moonse

Kayıtlı Üye
Bu kitap nasada artık 1950 veya 1960 yıllarında Amerika incelemek istemiş Atatürk zamanında bu kitap asla kütüphaneden çıkmasın falan demiş ama o dönemin bakanı vermiş nasa el koymuş.. Şuan bu kitap Türkiye de bile yok masada videosunu izlemiştim. Geçitlerle ilgili konular bile mevcut.. çok derin konular olduğu için kimse tam olarak açıklamıyor.. piyasada satılması imkansız yani..

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
Kitap hala sende mi?
evet
@bilenveyapankişi bu kitapların yani böyle kitaplarda islam kaynaklı havas kitaplarında yok ama diger grimoire olsun diger büyük büyü kitaplarında üstünde koruyucu varlık ve tılsımı oluyor kitaplar ezotorik olduğu için define gibi sadece sahipleri ulaşsın istiyolar onun içinde koruyucu bir tılsım yerleştiriyorlar ama hepsinde degil bazılarında

kitabın içindeki bilgiler mesela spiritüal şeyler mesela diger aleme geçiş yada summon çagırma mühürler anahtarlar iklim degişikligi yada kadim varlıklarla iletişim için mühürler antik bilgiler vs şimdi ilk bakışta spiritüalizmle ilişkisi olmayan kişiler okusa inanmazlar bilim kurgu filmi yada senaryo gibi gelir ama ehli olan kişinin elinde bu denli bilgiler çok tehlikeli birer silaha dönüşür o yüzden kimsenin eline geçmesini istemiyorlar

bu kitapları alıyorlar londrada ve ingilterede toplayıp saklıyorlar izin olmayan kimseler erişemiyor ben mesela hitlerin,stalinin,Atatürk ün bu kitapları kullandıgını savaş sırasında bu kitaplardan yardım aldıgını düşünüyorum kendimce iyi günler

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Böyle kitapları nasıl elde ediyorsunuz nerden buluyorsunuz
Böyle kitapların bir kısmı piyasada mevcut.Bilinmeyen gizlenen kitaplar olabilir.Ama insanlar mevcut piyasadaki kitaplarin içindeki ritüellleri yapacak donanıma sahip değiller.Piyasadaki kitapları bile kullanmaya başlayinca sürekli öteki âlem tarafından rahatsız edilirsiniz.Zaten alimler kitaplarinda açık bir şekilde herşeyi söylemiyorlar.Ehil olanlar ancak kendi kabı kadar bişeyler alabilir.