Sembolleri bilen varsa yardımcı olabilirmi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sanki var olan bir harf sitemini değişmiş gibi olmuş uydurma geldi bana.

aliakkus15

Kayıtlı Üye
Sanki var olan bir harf sitemini değişmiş gibi olmuş uydurma geldi bana.
2 tane taş 1 tane kozlaga bağlandım ölülerle konuşuyorum normalde bana gördüğün sembolleri çiz birleştir anlamını çöz denildi herbirine ayrı ayrı 3er defa baglandim ve bu semboller geldi bunlar sadece aklımda kalanlar bunların çözülmesi istendi benden

Ü

Üye silindi 45859

Türk ve İskandinav rünlerinin karma halde yazılışı gibi duruyor, rünlerin harf karşılıklarına ve majikal karşılıklarına bakın. Sistemli bir şekilde yazılmadığını tahmin ediyorum, görü halinde aldığınıza göre. Düzenli de olabilir ama dağınık yazılmış olması daha olası. Harflerin birbiriyle farklı kombinasyonlarına da bakın anlamlı bir bütün oluşana dek. Şamanist bir ekolle ilerliyorsanız ata teması kurmaya çalışın. Ata rehberliği forumdaki bilgilerden daha güçlü bir kaynak olabilir. Şamanlar için semboller bireye özgü şekillenir çoğu zaman, ortak durum ve noktaları tenzih ederim. Bu daha çok sizin çözmeniz gereken bir bilmece gibi duruyor, bilgim yalnızca bunları aktarmaya yetiyor, yanlışım varsa forumdaki arkadaşlarım düzeltecektir.
Rünlerle ilgili bilgiye forumda "rune" şeklinde arama yaptığınızda ulaşabilirsiniz, forumda hem İskandinav rünleri hem de Göktürk rünlerine dair konular mevcut.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Ölüler insanların hayatına temas edebilirler.Konuşuyorsanız bunları size yarar sağlasınlar diye mi yazdıklarını yoksa zarar için mi onu sorun.Bedene yazarlar koruma sağlayabilir.Diğer canlılar bu mavi yazıları fark ederler.Yarar sağlamak içinse mezarına yarar sağlayacak onun için önemli bir şey yapın.Çiçek dikin sulayın.
Bedendeki bir kaşıntı gibi bedeninize farklı bir dokunuş sağlayabilirler.Bedeniniz onların alemini farklı algılar.

aliakkus15

Kayıtlı Üye
Türk ve İskandinav rünlerinin karma halde yazılışı gibi duruyor, rünlerin harf karşılıklarına ve majikal karşılıklarına bakın. Sistemli bir şekilde yazılmadığını tahmin ediyorum, görü halinde aldığınıza göre. Düzenli de olabilir ama dağınık yazılmış olması daha olası. Harflerin birbiriyle farklı kombinasyonlarına da bakın anlamlı bir bütün oluşana dek. Şamanist bir ekolle ilerliyorsanız ata teması kurmaya çalışın. Ata rehberliği forumdaki bilgilerden daha güçlü bir kaynak olabilir. Şamanlar için semboller bireye özgü şekillenir çoğu zaman, ortak durum ve noktaları tenzih ederim. Bu daha çok sizin çözmeniz gereken bir bilmece gibi duruyor, bilgim yalnızca bunları aktarmaya yetiyor, yanlışım varsa forumdaki arkadaşlarım düzeltecektir.
Rünlerle ilgili bilgiye forumda "rune" şeklinde arama yaptığınızda ulaşabilirsiniz, forumda hem İskandinav rünleri hem de Göktürk rünlerine dair konular mevcut.
Ölülerle sorduğum zaman bunlar çok daha eski bir dilden gelme denildi nasıl cozcm diye sordum bı tane ruhu cadı olan ve cadı kitabinin hepsini ruhunda bilen tanıdığım var ona sor denildi o sana yardım eder veya en yakın insan kaynağına sor denildi cadı tanidigima sordum bilmiyorum dedi anlamdiramiyorum dedi spritüel Indigo ruh olan bı arakdasa daha sordum oda herkese semboller farklı anlamada gelir dedi bende çözemedim tekrar ölülerle bgalantiya girdim zamanla cozeceksin denildi

aliakkus15

Kayıtlı Üye
Ölüler insanların hayatına temas edebilirler.Konuşuyorsanız bunları size yarar sağlasınlar diye mi yazdıklarını yoksa zarar için mi onu sorun.Bedene yazarlar koruma sağlayabilir.Diğer canlılar bu mavi yazıları fark ederler.Yarar sağlamak içinse mezarına yarar sağlayacak onun için önemli bir şey yapın.Çiçek dikin sulayın.
Bedendeki bir kaşıntı gibi bedeninize farklı bir dokunuş sağlayabilirler.Bedeniniz onların alemini farklı algılar.
Evet vücuduma çok yazılar semboller çiziliyor bunu hissediyorum benden gidip mezarlarını sulamami ve bizim orda meşhur olan tütsüleme işlemi olan buhur yakmami istediler ben hatayda yaşıyordum takı deprem olana kadar depremden sonra Muğla'da kalmaya başladım mugaldan hataya kadar gttm bana verdikleri bikac görevi yapmak ve mezarları sulayip buhur yakmak için

aliakkus15

Kayıtlı Üye
Bunu nasıl öğrenmiş peki ruhunun cadı olduğunu? Belirli bir yöntemi var mı ??
Dogustan hep rüyasinda görüyormuş kitabı sembolleri falan bi ara Ankara'da bı otelin kütüphanesine 15 gün boyunca gtms aradan 2 ay sonra tekrar kütüphaneye gitmek istemiş otele geçtiğinde aslında otelin kütüphanesinin hiç olmadığını öğrenmiş ve o kütüphanede çok şey öğrenmiş 15 günlük süre zarfında kız yağmur yagdirip durdurabiliyordu bu arada