Seçilen İnsanların Verdikleri Dersler

aris

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Tem 2008
Mesajlar
660
Tepkime puanı
142
Seçilen İnsanların Verdikleri Dersler
Dünya dışı varlıklarla iletişim kurarak eğitilen insanlar, eğitime başladıkları ilk gün öğrenci eğitmeye başlamazlar. Diğer insanları eğitecek duruma gelinceye kadar hem düşünsel, hem de davranışsal açıdan belli bir seviyeye gelmeleri beklenir.

Bu insanların, kendi seçtikleri ya da Dünya dışı varlıklar tarafından seçilerek eğitilmeleri istenen insanlarla ilişkileri sıklıkla bireyseldir. Yani örgütlü bir halde yüzlerce insanı toplayarak “Uzaylı Tarikatı” adı altında tarikat kurmazlar. Bunu yapan insanlar Dünya dışı varlıklarla görüşen insanlar değil, görüşmek isteyen ya da görüştüğünü iddia ederek maddi ya da manevi kazanç sağlamak isteyen insanlardır.

Gerçekten Dünya dışı varlıklarla görüşen insanlar seçtikleri öğrencileri ile bireysel olarak ilgilenirler. Deşifre olmamak için “hücre” sistemi kullanılır. Bu sistemde eğitilen insanlar birbirleri tanımaz ve tanışmalarını da sıklıkla izin verilmez. Eğer birbirleri tanıyan insanlar aynı anda eğitiliyorlarsa eğitildiklerini birbirlerine açıklamalarına da kesinlikle izin verilmez. Çünkü eğitilen insanların birbirleri ile tanışmaları, onların saçma sapan bir tarikat oluşturarak eğitimin ana amacından uzaklaşmalarına neden olacaktır. Dünya dışı varlıklarla iletişimi olan insan, kendi eğittiği tüm insanlara, eğitilen tek insanın kendisi olmadığını ama diğer insanlarla tanışmasının sakıncalı olduğunu açıklar.

Seçilmiş bir insan tarafından eğitilen insanların birbirleri ile tanışmaları sakıncalı olduğu gibi Dünya dışı varlıklar tarafından seçilen insanların da birbirleri ile tanışmaları oldukça sakıncalıdır. Böyle bir durum karşısında seçilmiş insanlar bile ilkel ihtiraslarına yenik düşerek bir “iktidar hırsına” kapılacak ve tümü eğitimi başarısızlıkla sonuçlandırarak, saçma sapan UFO tarikatları kurarak insanları sömürecektir. Çünkü seçilmiş de olsalar, tüm insanlar ilkel benliklerinin esiridirler ve bu suistimal edilmeye çok yatkın bir konu olduğundan dolayı seçilmiş insanların birbirleri ile tanışmalarına izin verilmez. En azından Dünya’da oldukları süre içerisinde.

Seçilmiş bir insan, eğiteceği insana eğitimin en başında, yukarıda açıklanan gizlilik kurallarını ihlal ettiğinde derhal eğitimin sonlanacağını belirtir. Böyle bir eğitim verdiği öğrenildiği zaman seçilmiş kişi bunu inkar etmekle yükümlüdür. Bunun açıklanması ve kabullenilmesi çok daha karmaşık ve zararlı sonuçlar doğuracağından dolayı tüm insanların yararı açısından bu durumun inkar edilmesi gerekmektedir.

Seçilmiş insanlar eğitecekleri kişileri seçtikten ve iletişimde bulundukları Dünya dışı varlık tarafından da bu insanların eğitime uygun olduklarını onaylattıktan sonra, eğitime öncelikle Dünya dışı yaşamın varlığını kanıtlama çabası ile başlamazlar. İnsanlar yaşadıkları hayatta kendilerine öğretilmiş ve kabul ettirilmiş önyargılarından bir çırpıda kurtulamazlar. Bu nedenle eğitim ilk olarak Dünya hayatı hakkındaki felsefi öğretilerden başlar. Seçilmiş kişiler bu konuda zaten Dünya dışı varlıklar tarafından oldukça iyi bir şekilde eğitilmişlerdir.
alıntı
 
Üst