Sayılar Eczanesi

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
SAYILAR ECZANESİ
Grigori Grabovoi’nin Rusya’da ‘Sayılar Eczanesi’ olarak anılan kitabı (Restoration of the Human Organism through Concentration on Numbers) İngilizce ve Almanca’dan sonra yakında Türkçe’ye de kazandırılacak. Doğrusu ben matematikçi değilim, tıp doktoru da… Ama bir matematikçiyle tıp doktorunun ortak akıllarıyla geliştirdikleri ve uygulayanların sonuç aldığı bir metot ilgiyi hak ediyor. Yöntemin detaylarını ve nasıl uygulanabileceğini Yeşim Özkazanç şöyle özetliyor: “Grabovoi’nin yöntemiyle bilinçaltımıza kaydedilen olumsuz bilgiler, olumluya çevriliyor. Bu değişim de şu anımızı ve geleceğimizi etkiliyor. Kişi neyi, neden yaptığını bilerek hayatına devam ediyor. Uygulamada da sayıların enerji seviyesindeki titreşimlerini kullanıyoruz. Sayı dizimleri yedi, sekiz ve dokuz haneli. Baş ağrısından gribe, ilişki sorunlarından kilo vermeye kadar binden fazla hastalığa ve ruhsal soruna fayda sağlayacak sayı dizimleri var. Bu rakamları ister tekrarlayın ister çevrenizde görebileceğiniz bir yere koyun. Sayıların görünmeyen boyuttaki titreşiminden yararlanılıyor. Bununla zihinsel olarak iletişime girince, kendi bozuk titreşimimizi nötrleştiriyoruz. Kişi, bu metodu ne kadar çok kullanırsa, bilinci genişliyor, farkındalığı artıyor. Böylece neden yaşadığımızı algılayıp, mükemmeliğe doğru ilerliyoruz. Hepimizin isteği çevremizle ve evrenle uyum içinde olmak değil mi? Ancak bu şekilde sağlıklı, mutlu ve neşeli hale gelebiliriz.”

Hangi rakamlar neye iyi geliyor?

Gençleşme…………………………….2213445
Uyumlu ilişki………………………141111963
Kilo kontrolü………………………….4812412
Sağ diz ağrısı………………………….4812531
Sol diz ağrısı……………………….485148291
Baş ağrısı………………………………4818543
Grip……………………………………….4814212
Maddiyat…………………………71427321893
Tümörler: ………………………………8214351
Kalp ve damar hastalıkları:…….. 1289435
Romatizmal hastalıklar:…………. 8148888
Solunum Hastalıkları:……………. 5823214
Sindirim sistemi hastalıkları:….. 5321482
Kan hastalıkları:…………………….. 1843214
Bulaşıcı hastalıklar:………………… 5421427
Vitamin eksikliği:…………………… 1234895
Nörolojik hastalıklar:…………….. 148543293
Psikiyatrik hastalıklar:………….. 8345444
Kulak burun boğaz hastalıkları: 1851432

Ü

Üye silindi 56746

acil para 5-2-0 :) konsantre olarak okumak gerekiyormuş, öyle oturduğum yerden beşikisıfır demem işe yaramıyormuş yani. bir ara yapmıştım çünkü böyle :D

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
acil para 5-2-0 :) konsantre olarak okumak gerekiyormuş, öyle oturduğum yerden beşikisıfır demem işe yaramıyormuş yani. bir ara yapmıştım çünkü böyle :D
İşe yarıyormuş mu yoksa işe yaradı mı bize paylaşırsan çok makbule geçer kardeşim

Ü

Üye silindi 58480

Bu sayilari bence sadelestirerek bir de oyle baglanti kurmak lazim. Koca bir duvar kucuk ve tek tip bir rakam tuglalariyla urulmus olmalidir. Vaktim olsa kurcalardim ama an itibari ile buyuk sayilarin da gizeminin `kader ustunde kaderler` olmasi derinligine uzanabilecegi fikri icime oyle bir yatti ki. Aklimiz yetseydi de ilahi sifreleri cozebilseydik.

Ama ne yazik ki bir program programcisi gibi goremez. Anca baska programlar yuklendikce gelisir ama kavrayisi sadece kodlama olarak kalir.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu sayıları nasıl kullanmak gerek ? Sürekli tekrar etmek mi, görmek mi ve ya başka ne şekilde kullanmalıyız ?

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Bu sayıları nasıl kullanmak gerek ? Sürekli tekrar etmek mi, görmek mi ve ya başka ne şekilde kullanmalıyız ?
Sürekli tekrar edebilirsiniz, göreceğiniz bir yere asıp aklınıza geldikçe bakabilirsiniz, en önemli ve tavsiye edilen yöntem ; bir cam bardağa su doldurup yapışkanlı renkli kağıtlara ihtiyacınız olan sayıları yazıp kağıdı bardağa yapıştırıp 2 saat bekletiyorsunuz sonra bismillah çekip ( bismillah enerjisi çok yüksek bir enerjidir ve bin bir türlü faydaları vardır) içiyorsunuz.
Biraz uzun oldu inşallah anlatabilmişimdir. Hangisi aklınıza yatıyorsa yapın ama son bahsettiğim daha etkili
Vesselam

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Sürekli tekrar edebilirsiniz, göreceğiniz bir yere asıp aklınıza geldikçe bakabilirsiniz, en önemli ve tavsiye edilen yöntem ; bir cam bardağa su doldurup yapışkanlı renkli kağıtlara ihtiyacınız olan sayıları yazıp kağıdı bardağa yapıştırıp 2 saat bekletiyorsunuz sonra bismillah çekip ( bismillah enerjisi çok yüksek bir enerjidir ve bin bir türlü faydaları vardır) içiyorsunuz.
Biraz uzun oldu inşallah anlatabilmişimdir. Hangisi aklınıza yatıyorsa yapın ama son bahsettiğim daha etkili
Vesselam
Gayet açıklayıcı ve yardımcı oldunuz çok çok teşekkür ederim Sanırım söylediğiniz benim için en kolayı zira 1 Lt cam şişe ile su içerim ve sadece asetonla çıkan mavi kalemim var onunla yazabilirim üstüne ve son bir soru daha benim bu kategori de 1 den fazlasına ihtiyacım var 1 fazlasını kullanabilirmiyim yoksa sadece 1 kategori mi kullanmalıyım

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Gayet açıklayıcı ve yardımcı oldunuz çok çok teşekkür ederim Sanırım söylediğiniz benim için en kolayı zira 1 Lt cam şişe ile su içerim ve sadece asetonla çıkan mavi kalemim var onunla yazabilirim üstüne ve son bir soru daha benim bu kategori de 1 den fazlasına ihtiyacım var 1 fazlasını kullanabilirmiyim yoksa sadece 1 kategori mi kullanmalıyım
Yok kardeşim en fazla 3 tane kullanmalısın ama benim tavsiyem tek tek kullanman çünkü sonuçta suya belli frekanslar yolluyorsun çok yükleme yaparsan amacına ulaşamazsın

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Bir genel ekleme da yapmalıyım bu hususta uygulamayı yaparken inanman senin için faydalı bir etken olacaktır

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Yok kardeşim en fazla 3 tane kullanmalısın ama benim tavsiyem tek tek kullanman çünkü sonuçta suya belli frekanslar yolluyorsun çok yükleme yaparsan amacına ulaşamazsın
Hmmm ben hepsini yaptım ne yazıkki hemen düzeltirim 3 3 kullanırım ve kurşun kalemle yazarım çok teşekkür ederim sevgili metafizikçi ve inanırım inancım kuvvetlidir herşeyin bir enerjisi vardır inanarak yapılan herşey olumlu sonuçlanır ?emeğine sağlık bu güzel bilgiyi bizlerle paylaşıp aydınlattığın İçin çok teşekkür ederim ?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
inanç gibi ek şeyler de gereklidir o sayıları sayıların anlamına bağlayacak ve sayıların anlamını niyetinize ve suya getirecek şeyler