Satanic Bible aldım konusunu nerede açabilirim daha derin bilgiler vermek için ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Sorum açık ve net ben bu gün Satanic Bible aldım hep merak etmişimdir bu kitabı .
Şu var ki bu kitapda temel şeyler dışında daha derinlere inilmiş bende konular açarak bölüm bölüm kitapdan aldığım bilgileri buraya aktarmak isterim ancak bu konuları nereye açabilirim ?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler .
İyi forumlar .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Satanizm ve Satanic Bible ile ilgili konular eskiden paylaşılabiliyordu.
Dinler ve İnançlar bölümü kapatıldı ve o bölümle ilgili konu paylaşımı yasaklandı.
Keşke hemen konu açıp,sormak yerine foruma biraz göz atsanız,araştırsanız.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Foruma şöyle bir baktımda sanat ve edebiyat bölümünde paylaşılabilir. "Teamgood tan notlar" seklinde konu açılıp o konu içine mesaj olarakta yazılabilir. Başka türlü bir konu olsaydı, hoş karşılanırdı fakat bu konular formata uymuyor pek... yazdığının içeriğine ve konuya bakış şeklinede bağlı, tarafsızsan e kitapta olabilir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Foruma şöyle bir baktımda sanat ve edebiyat bölümünde paylaşılabilir. "Teamgood tan notlar" seklinde konu açılıp o konu içine mesaj olarakta yazılabilir. Başka türlü bir konu olsaydı, hoş karşılanırdı fakat bu konular formata uymuyor pek... yazdığının içeriğine ve konuya bakış şeklinede bağlı, tarafsızsan e kitapta olabilir.

Paylaşılması yasak olan konuları başlık değiştirip paylaştığınız zaman ya da farklı bölümde paylaştığınız zaman yasak ortadan kalkıyor mu ? O zaman diğer üyelerde yasak olan konular,kendi nicklerini kullanarak paylaşsınlar. Burada önemli olan o konunun yasak olup olmaması. :)

Kitap taratıldıktan e-kitap olarak paylaşılabilir ama zaten internette mevcut olan kitap.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Paylaşılması yasak olan konuları başlık değiştirip paylaştığınız zaman ya da farklı bölümde paylaştığınız zaman yasak ortadan kalkıyor mu ? O zaman diğer üyelerde yasak olan konular,kendi nicklerini kullanarak paylaşsınlar. Burada önemli olan o konunun yasak olup olmaması. :)

Kitap taratıldıktan e-kitap olarak paylaşılabilir ama zaten internette mevcut olan kitap.
Konuyu ele alış tarzınıda paylaşılan alana göre değişir. Mesela maji uygulamalarında, bir konuyu şiirle süsleyip hikaye şeklinde anlatmıyorsak bu diğer konular içinde olabilir diye düşündüm.
Konudan çok anlatılış tarzına göre değişir, var olan kitapların özetlerinin edebiyat bölümünde paylaşıldığını gördüm. Sonuçta buda bir kitap.
Başlığı değiştirip konuyu kakalamak gibi bir niyet kimsede yoktur heralde :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Sorum açık ve net ben bu gün Satanic Bible aldım hep merak etmişimdir bu kitabı .
Şu var ki bu kitapda temel şeyler dışında daha derinlere inilmiş bende konular açarak bölüm bölüm kitapdan aldığım bilgileri buraya aktarmak isterim ancak bu konuları nereye açabilirim ?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler .
İyi forumlar .

kendini surekli yoracagina, iki tl.ver senin icin tarayidan tarasin kirtasiye. sonra gel pdf paylas ne dersin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...