Şans ve fırsatlar yıldızı Betelgeuse ?

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

SmartSelectImage_2020-04-27-14-47-56.png
Gökyüzünde 14.45 - 18.00 sularında Ay - Betelgeuse sabit yıldızı ile kavuşum yapmakta. Merkür iletişim gezegeninden de fırsat açısı almakta. Betelgeuse Tanrı'nın eli, İlahi yardım, Hz. Fatima Ana'nın eli, İsis yıldızı, Meryem Ana ile iliskilendirilen koruyucu, şifalandırıcı bize en çok başarı, şans, takdir görme, yükselme fırsatlarını sunan, kadın-dişil enerji yardımı olan Alpha Orion takım yıldızlarından Merkür-Mars karekterinde yol gösteren bir yıldızdır. Astroloji'de kutsal olarak bilinir. Gökyüzünün gösterişli yıldızıdır. Kisisel haritalarımız da aldığı olumlu-olumsuz konfigürasyonlarla kişiyi pozitif-negatif hak ediş olarak etkiler. 27-28 derece ikizlerde gezegeni olanlar, gezegenleri 28 derece etkisinde olan kişiler için önemli şans fırsatları doğabilir. Beklemedikleri başarılar elde edebilirler.Haritanızda Betelgeuse sabit yıldızınız yoksa da canınızı sıkmayın, çünkü Betelgeuse Ay kavusumunun yarattığı olumlu enerji de fazlasıyla etkisini hissettirecek.Dilek dileyin, dua edin, meditasyon yapın. Şifa çalışın, maneviyata yönelin, ruhsal çalışmalar yapın, yardım edin, kadın elinden akan şifayı kabul edin, beklemediğiniz anda karşınıza çıkan kadına destek olun. Çevrenizde ki kadınları mutlu edin. Doğayı, hayvanları besleyin.??? Yardıma muhtaçları geri çevirmeyin. Kul hakkı yemeyin.Manevi anlamda güçlü bir aydayız. Bahar ayı Boğa yeni ayının ardından daha güclü enerjiyi hissedin. Tuttuğunuz dileklerle beraber tohum ekin 7 adet buğday tanesini toprağa ekin. Dilekleriniz ektiğiniz tohumla bereketlensin, büyüsün, şifa bulsun. ??Ayrıca hamile kalmak isteyen hanımlar için de bereketli bir zaman. Hak edişimiz kadarı ile ödüllendirileceğiz!! Dualarınızın niyetinizin kabul olması dileğiyle ????
NEFERTİTİ

Bugün bir hafta öncesi online sipariş ettiğim tohumlarım geldi. :love:.Sanki bugün yapmalısın dedi ilahi güç.?‍♀️

Toprak bulamazsanız çiçek saksınızın kösesine de ekebilirsiniz. Niyet enerji önemli.
Arkadaşlar uygulamayı yapanlar resimlerini paylaşabilirler.

Bugün pozitif anlamda söylediklerimle bağlantılı durumlar yaşayanlar duygu ve düşüncelerini aktarabilirler.
Çok mutlu olurum. Sevgi ve ışık ile...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu zaman diliminden kadınların daha çok faydalanabileceğine dair bir izlenim oluştu bende.Yanılıyormuyum ?

4

43887

Bu zaman diliminden kadınların daha çok faydalanabileceğine dair bir izlenim oluştu bende.Yanılıyormuyum ?
Sadece kadınların değil herkesin faydalanacağı ve yapacağı çalısmalar. Tanrı'nın eli kadından akan şifa, karşılıksız yardım. Evren al- ver döngüsü ile işliyor. Sen verirsen karşılığını da maddi-manevi olarak görürsün. Örnek vereyim. Kadınım ve gökyüzünü az-çok okuyabiliyorum bilgiyi alıyorum ve sizlerle paylaşıyorum. Kadın- erkek alıp kabul ediyorsunuz. Ben burada verici siz alıcısınız. Her iki tarafta besleniyor bu durumdan. Sizde bu bilgiyi başkalarına aktararak ya da uygulayak isleyisi devam ettiriyorsunuz. Bu arada bende sifacı bir kadınım. :)) Ki dua etmek, dua almak, şifa çalışmak, tohum ekmek, yardım etmek, yardım almak hepimizin şifalandığı bir süreçtir. ?