Şans Runik Maji

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Şans runesi, kötü şansı çevirmek, iyi şans çekmek için kullanılır. devamlı olarak çalışmaz. hiç bir şans çalışması zaten devamlı olarak çalışmaz. sürpriz ilkesine ters olduğu için şans evrensel sistemin takdirine göre verilir. Bu rune özellikle şansın engellemesine sebep olan negatif enerjilere kalkan olarak kullanılır. aynı zaman da iş görüşmesi, evlilik teklifi gibi önemli olaylarda şansın yanınızda olması için ek güç olarak kullanılır.

şans runesd.jpg

fechken

Kayıtlı Üye
O zaman bunu sadece özel durumlarda mı kullanmalıyız?

Darkon

Kayıtlı Üye
Şans runesi, kötü şansı çevirmek, iyi şans çekmek için kullanılır. devamlı olarak çalışmaz. hiç bir şans çalışması zaten devamlı olarak çalışmaz. sürpriz ilkesine ters olduğu için şans evrensel sistemin takdirine göre verilir. Bu rune özellikle şansın engellemesine sebep olan negatif enerjilere kalkan olarak kullanılır. aynı zaman da iş görüşmesi, evlilik teklifi gibi önemli olaylarda şansın yanınızda olması için ek güç olarak kullanılır.

Ekli dosyayı görüntüle 1644

Belirli bir süresi var mı?. Yoksa birisi bunu kullanınca bir daha ömür boyu etki etmez gibi bir şey mi söz konusu?.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Belirli bir süresi var mı?. Yoksa birisi bunu kullanınca bir daha ömür boyu etki etmez gibi bir şey mi söz konusu?.
Hiç bir tılsım için geçerli değil bu bilgi. Herşey doğar büyür ve ölür. Zaman ile ilgili net bir Bilgi yok maalesef çünkü zaman da doğrusal değildir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Peki kusursuz ve simetrik olması şart mı

özen göstermek her zaman iyidir. Değer verdiğimiz, emek harcadığımız da doğal olarak çok daha iyi bir enerji yayarız.

ben kağıtlarımı kendim yapıyordum.
mürekekbimi kendin hazırlıyorum.
doğadan taş,kemik gibi nesleri topluyorum. Yapacağım çalışmalarının provasını yapıyorum. Günü tütsüsü belirtilmemişse. Yapacağım günü hesaplıyorum. Numerolojiye bakıyorum. Astrolog arkadaşlara soruyorum. Günün tütsüsünü kendim hazırlıyorum. Vs gibi yani özen gösteriyorum. Bilgi yok ise ya da eksik ise tamamlıyorum.

şimdi runik alfabeler için gerek yok tabi dişil çalışma dediğimiz, içsel kişinin yaratıcılığa kalmış çalışmalar içeriyor havvas gibi eril ince. Kurallara geleneksel normlara ihtiyacı yok.

kural basit runik ile uyumlu iseniz içsel rehberinizle istediğiniz gibi çalışabilirsiniz

X6K3

Kayıtlı Üye
Yanımızda nasıl taşımalıyız acaba? Örneğin, bir kağıda yazıp kağıdı katlayıp cebimizde taşıyabilir miyiz?

Ayrıca; "sürpriz ilkesine ters olduğu için şans evrensel sistemin takdirine göre verilir." şeklinde yazmışsınız, yani kimi zamanlar daha etkili kimi zamanlarda daha az mı etkili oluyor? Ya da, duruma göre tamamen etkisiz de mi olabiliyor?

Son olarak; "Çok daha iyi olur tılsım enerji üreteceğim diye kendisini de taşıyı da yormamış olur" şeklinde yazmışsınız, tılsımın enerji üretmesi nasıl oluyor? Örneğin, kolye aldığımda ay ışığında bekletmem önerilmişti ve o şekilde yapıyorum, burada özel bir metod var mı yoksa direkt kağıda çizip enerji toplaması yeterli midir?

Not: İlk kez bu tarz bir uygulama yapacağım, sorduğum sorular saçma/mantıksız ise üzgünüm.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Yanımızda nasıl taşımalıyız acaba? Örneğin, bir kağıda yazıp kağıdı katlayıp cebimizde taşıyabilir miyiz?

Ayrıca; "sürpriz ilkesine ters olduğu için şans evrensel sistemin takdirine göre verilir." şeklinde yazmışsınız, yani kimi zamanlar daha etkili kimi zamanlarda daha az mı etkili oluyor? Ya da, duruma göre tamamen etkisiz de mi olabiliyor?

Son olarak; "Çok daha iyi olur tılsım enerji üreteceğim diye kendisini de taşıyı da yormamış olur" şeklinde yazmışsınız, tılsımın enerji üretmesi nasıl oluyor? Örneğin, kolye aldığımda ay ışığında bekletmem önerilmişti ve o şekilde yapıyorum, burada özel bir metod var mı yoksa direkt kağıda çizip enerji toplaması yeterli midir?

Not: İlk kez bu tarz bir uygulama yapacağım, sorduğum sorular saçma/mantıksız ise üzgünüm.

Sorularınız çok güzel

Sürpriz ilkesini çok iyi anlamışsınız. Evrenin işleyiş prensipleri için şans ögesi bir kişiye tamamen verilmez, şanslı insan dediğimiz kişiler vardır lakin onların durumu yaptıklarının karşılığını almalıdır yani karmaları temizdir ya da iyi karma alırlar biz onlara şanslı deriz aslında şans ile ilgisi yoktur karma ile ilgisi vardır.

bazı insanlara şansız dersiz onlarda kötü karma almışlar ya da kötü seçimler yapmıştır şans ile ilgili değildir.

şans sürpriz ilkesi ile işler ver ne zaman ne için kime verileceği belli olmaz. Bu yüzden bu tılsım yüz de yüz işe yarar diyemem. Lakin bir sebeple kötü şans enerjisi Sebep olacak bir durum olmuşsa buna karşı koruma sağlar.

kağıt bana göre eğer el yapımı özel bir kağıt değilse basit bir malzeme ben tercih etmezdim. Heleki artık piyasada satılan kağıtların hepsin de kimyasal madde var. Bu sebeple daha özel malzemeler seçerek üstümüz de taşımak daha iyi olur.

cebimiz de taşımak yerine ki (cebimize bir sürü nesne koyabiliriz. tılsıma değecektir. Bu tılsıma saygınlık özensizlik olacaktır.

cüZdan içinde saklanabilir ayrı bir gözde,
Giysilere dikilebilir bir takıya dönüştürebilir.

Tılsımlar yaptığımız da onları dünyaya getiririz yani doğururuz ( arketip bir ifade) artık inorganik ( yine arketip) bir nesneye dönüşür, varlık ( var olan) haline gelir. Her varlık gibi enerji üretir, enerji alır ve enerjiyi dönüştürür.

Enochun meleği

Kayıtlı Üye

Ekli dosyayı görüntüle 1644
iyi akşamlar benim bir sorum olacak ben bu rünü kağıda yazdım içi açılan kolyeme koydum lakin belli bir süre tutmayı düşündüğüm için kağıdı kolyeden çıkarınca ne yapacağımı bilmiyorum yakmalı mıyım yoksa toprağa mı gömmeliyim ? şimdiden teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Elementlerin hangisini isterseniz onunla buluşturabilirsiniz. Yakabilir. Su kaynağına bırakabilir. Toprağa gömebilirsiniz

Darkon

Kayıtlı Üye
Elementlerin hangisini isterseniz onunla buluşturabilirsiniz. Yakabilir. Su kaynağına bırakabilir. Toprağa gömebilirsiniz
Benim de merak ettiğim bir şey var. Eğer elementler ile buluşturma imkanımız yok ise ne yapmamız gerekir?

Bir de kişi üzerinde kolye gibi bir şekilde veya cüzdanında taşırken herhangi bir umumi tuvalet, banyo gibi yere girerse saygısızlık olmuyor mu?. Üzerinden çıkarması gerekmez mi, yoksa sorun olmaz mı?. Bir yazınızda başka eşyalarla yan yana koymayın etkilenir gibi bir şey yazmıştınız oradan aklıma takıldı...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Benim de merak ettiğim bir şey var. Eğer elementler ile buluşturma imkanımız yok ise ne yapmamız gerekir?

Bir de kişi üzerinde kolye gibi bir şekilde veya cüzdanında taşırken herhangi bir umumi tuvalet, banyo gibi yere girerse saygısızlık olmuyor mu?. Üzerinden çıkarması gerekmez mi, yoksa sorun olmaz mı?. Bir yazınızda başka eşyalarla yan yana koymayın etkilenir gibi bir şey yazmıştınız oradan aklıma takıldı...
Hayır bir saygısızlık olmaz. Bir element ile buluşturma imkanı olmama durumu sanırım söz konusu olmaz. Evden çıkamayan biri desek yakabilir. Diyelim ki tamamen kapalı bir ortamdayız. İçeri giren çıkan yok. Ateş yok, su yok, diyelim. İnsan bey elementten oluşuyor. O zaman tılsımı yutabilir. ( tabi böyle bir şey önermiyorum yanlış anlaşılmasın) yani bir şekilde element ile buluşturulur.

başka nesnelerin yakınında durmasın kısmını anlayamadım.

Darkon

Kayıtlı Üye
Hayır bir saygısızlık olmaz. Bir element ile buluşturma imkanı olmama durumu sanırım söz konusu olmaz. Evden çıkamayan biri desek yakabilir. Diyelim ki tamamen kapalı bir ortamdayız. İçeri giren çıkan yok. Ateş yok, su yok, diyelim. İnsan bey elementten oluşuyor. O zaman tılsımı yutabilir. ( tabi böyle bir şey önermiyorum yanlış anlaşılmasın) yani bir şekilde element ile buluşturulur.

başka nesnelerin yakınında durmasın kısmını anlayamadım.
Anladım sağ olun. Bir yazınızda; cebe koymak pek iyi değil başka nesneleri de oraya koyabiliriz. onun yerine cüzdan gibi bir şeye ya da kolyeye koyun tılsıma saygısızlık olmasın, yazmıştınız. Ondan bahsetmiştim örnek olsun diye. Çok önemli değil ben cevabımı aldım teşekkürler. :)

Hydroll

Kayıtlı Üye
Hiç bir tılsım için geçerli değil bu bilgi. Herşey doğar büyür ve ölür. Zaman ile ilgili net bir Bilgi yok maalesef çünkü zaman da doğrusal değildir.
Mükemmel bir saptayış keşke çoğumuz bunu anlasak zaman lineel çekildedir iç içe geçer ileri veya geri gitmez bir şeyleri tarif etmek için kullanılır. Yaşadığımız hayatın bir hologram olduğunu kavrayabilirsek farkındalık arttıkça gizem kalkanları açılır diye içimden geçti bir an konu ile akalası belki yok lakin önemli bir nokta olduğunu düşünüp bu yorumu yazma gereksinimi hissettim.
Spatyom dan kimse var mı burda yönetici?