Sanki kanla yazilmiş

ercan642

Kayıtlı Üye
Dostlar oncelikle selamlar bugun evin odasinda pencere ic duvarinda fotoda gorulen yaziyi buldum daha onceden yoktu sanki kanla yazilmis ancak evime gelen misafir pek olmaz ustelik o odada misafir kabul etmem eger yazinin anlamini bilen varsa allah rizasi icin ne icin yapildigini neyapmam gerektigini paylasirsa mutlu olurum
RHtcvp.jpg

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Daha önce yoktu derken pencerenin oldugu duvarda açık alanda o zaman. Yani direk görülen bir yerde mi?

Yazı net degil bu arada. Siz bence şöyle yapın. Önce biraz uzaktan duvardaki yerini atın genel bir görelim, ne şekilde duruyor, sonra yakın halini netleştirip yeniden bir atın.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Tam ulu ortaymış. Eviniz zemin kattaysa belki dışardan biri sebep olmuştur.

Şöyle, ben senin yerinde olsa idim milyon tane çıkarım yapıp bulmuştum bile. Kolayca çok fazla fikir gelirdi yani, yaratıcı düşünce lazım. İnsanlar yapmışsa bile kim oldugunu bulurdum en azında halkayı daraltırdım. Şimdi size, ailenize, çevrenize ve yaşantınıza vakıf degilim. Yani fikir üretmek için beslenecegim kaynaklardan yoksunum. Mesela ben hat yazıyorm rengarenk mürekkeplerim var bordo olanı tıpkı bu renkte. Ne kadar dikkat etsem de etraf bazen mürekkebe bulanabiliyor. Şimdi siz kendi kendinize biraz böyle çıkarım yapmaya çalışadurun. İş size kaldı bu noktada.

Birde resim çektiniz artık silinse sorun olmaz. Kan olup olmadıgını anlamak adına parmagınızı sıcak suyla ıslatın eliniz sıcakken yazıya sürtün. Boya elinize geçince koklarsınız. Demirimsi bir koku alırsanız kandır.
Rastgele elle sürülmemiş tamam ama bir eşyanın üzerindeki kabarık yazıdan yahut izden de geçmiş olabilir. Ciddi bir şey olamaz bu bence ama evde deli varsa da bilemem. Bu devirde kimin neyden zevk aldıgı da meçhul malumunuz. ?
İnsan sandığımız kişilerin içinden canavar çıkabiliyor. Paranoyak olduk. ?

Biri sivrisinek öldürmüş orda.
Nasıl öldürmüşse ? galiba bir kaç tane sivri sinegi bir araya toplayıp guinness rekorlar kitabına girmek için deneme çalışması mı ne yapıyodu. ? Herhalde o arada da harf yazmaya çalışmış, belki de?
Bilmem kii?

Ü

Üye silindi 56746

belki sivrisinek imza atmıştır, kolumuza bacağımıza hep atıyorlar bu sefer de duvarı imzalamak istemiş olabilir, sinsi bir mesaj da barındırıyor olabilir o satır. hiç güvenmiyorum sivrilere :cautious: (şaka değil)

belki de o iz hep vardı ve siz yeni fark ettiniz, korkmanıza gerek yok.

Ü

Üye silindi 58480

Espiri yaptin galiba ama komik degil

Başka türlü nasıl kanla yazılmış olabilir ki? Ya yazan kişi miyop, ya da sivrisinek sizden eme eme iyice bi doymuş çözelti haline gelmiş, sonra biriniz dayanamayıp işi gücü bırakıp o sineği 30 dk kovalamış. Büyük ihtimalle de baban :

Bu normal bir sivrisinek ölümü değil çünkü, 45 derecelik diagonal ters şamar ile öldürülmüş, öbür sineklere uzaktan gözdağı verilmek sureti ile öldürülmüş. Bu da failin baban olduğunu gösteriyor. Yerini belli etmiş.

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Bence sivrisinek kanı felan değil bu.tek sıra halinde yazılmaya çalışılmış bi yazı fakat yazdıkları her neyse (kalem ucu da olabilir pastel kalem gibi)kalın olduğu için ne yazılmaya çalışılmış belli olmuyor .yazılan şey Türkçe gibi dursa da inceltildiğinde Türkçe alfabesi değil gibi ilk harfi m.....tekrar baktım bu arada Türkçe de olabilir bilmiyorum her kim yazdıysa bunu senin benim kadar düşünmeden yazmıştır emin ol .

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar harf olarak ben en başta zaten bir şeyler çıkardım ama çok havai kalıyor diye yazma geregi duymamıştım.

mı hA Ac yazıyor.
Bilgisayarlarda ki temel yazı fontu biçiminde oldugu için bir yerden baskı çıkmış diye düşünüyorum. Konu sahibi kan deyince kan olup olmadıgını anlaması için yöntem söyledim herhangi bir dönüt alamadım.
Kendi bilir, napalım.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Hami küçükken patates baskısı yapardık ya o geldi aklıma ?
Hadi herkes Google translateye mı hA Ac ne acepp ?

Ü

Üye silindi 62179

Bence Mihan yazıyor burada. Mihan kelimesinin Osmanlıca sözlükte "Mihnetler, sıkıntılar" şeklinde bir karşılığı var. Ayrıca "Ulular, büyükler" anlamına da geliyormuş. Kürtçede ise Mihan: Aşınmak yıpranmak; erimek; hazmedilmek, sindirilmek gibi anlamlar taşıyormuş.