Sanırım rüyamda geleceği gördüm

aligalisalim

Kayıtlı Üye
Merhaba gizlimabet üyeleri dün gece çok yorgundum 01:40 civarı eve geldim direk vurdum kafayı uyudum.Rüyamda sokak kapısından çıktım heryer yıkılmış insanlar yok sessizlik hakim.Gökyüzü kıpkırmısı bulutlarla kaplı zehirli dumanların acısını akciğerlerimde hissediyordum.Ne oluyor ? diye bağırdığımı hatırlıyorum yürüyorum kendi yaşadığım eve bakıyorum sapa sağlam ama etraf yıkık dökük sanki kıyamet yaşanmış gibi.Cebimde bi kağıt olduğunu biliyorum rüyamda çıkarıyorum üstünde ay gün ve yıl yazıyor sadece 2037 yazan yılı okuyabiliyorum ardından uyanıyorum.Çok etkilendim arkadaşlar nedir bunun anlamı ?

dhardhar

Kayıtlı Üye
son zamanlarda yeni düzenleme ile çekilen 12 maymun dizisini izliyor muydun?

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Merhaba gizlimabet üyeleri dün gece çok yorgundum 01:40 civarı eve geldim direk vurdum kafayı uyudum.Rüyamda sokak kapısından çıktım heryer yıkılmış insanlar yok sessizlik hakim.Gökyüzü kıpkırmısı bulutlarla kaplı zehirli dumanların acısını akciğerlerimde hissediyordum.Ne oluyor ? diye bağırdığımı hatırlıyorum yürüyorum kendi yaşadığım eve bakıyorum sapa sağlam ama etraf yıkık dökük sanki kıyamet yaşanmış gibi.Cebimde bi kağıt olduğunu biliyorum rüyamda çıkarıyorum üstünde ay gün ve yıl yazıyor sadece 2037 yazan yılı okuyabiliyorum ardından uyanıyorum.Çok etkilendim arkadaşlar nedir bunun anlamı ?
Geleceği görmek herkes için imkansız ben görüyorum diyen varsa o kişi düşüncelerine inandığı İçin gördüğünü söylüyordur. Bu falcıya benzer falcı 4 gün sonra trafik kazası yapacağını söyler ve kişi inanır aynen söylediği olur şimdi bu olayda falcımı geleceği gördü yoksa inanç yasası mı devreye girdi. 2. Si en doğru cevap. Falcı konusu açılmışken falcıların 2. Bir yöntemleri vardır. Falcılar cinlerle anlaşır. Cinler geleceği görmez tabi ki peki nasıl oluyorda yardım alıyorlar. Şöyle ki anlaştığı cin bu kadının trafik kazası yapması İçin sebeb oluyor. O gün o saate vesvese vererek hız yapmasını sağlıyor. Biliyorsunuz cinler bedensiz kullar insanların maddi alemde yapamadıklarını onlar yapıyorlar bundan dolayı her türlü yola başvurabilirler.
Vesselam inşallah anlatabilmişimdir.

Yani kısacası kardeşim bu dünyada inandığın kadar varsın

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Geleceği görmek herkes için imkansız ben görüyorum diyen varsa o kişi düşüncelerine inandığı İçin gördüğünü söylüyordur. Bu falcıya benzer falcı 4 gün sonra trafik kazası yapacağını söyler ve kişi inanır aynen söylediği olur şimdi bu olayda falcımı geleceği gördü yoksa inanç yasası mı devreye girdi. 2. Si en doğru cevap. Falcı konusu açılmışken falcıların 2. Bir yöntemleri vardır. Falcılar cinlerle anlaşır. Cinler geleceği görmez tabi ki peki nasıl oluyorda yardım alıyorlar. Şöyle ki anlaştığı cin bu kadının trafik kazası yapması İçin sebeb oluyor. O gün o saate vesvese vererek hız yapmasını sağlıyor. Biliyorsunuz cinler bedensiz kullar insanların maddi alemde yapamadıklarını onlar yapıyorlar bundan dolayı her türlü yola başvurabilirler.
Vesselam inşallah anlatabilmişimdir.

Yani kısacası kardeşim bu dünyada inandığın kadar varsın
İmkansız değik Kuranda Geleceği Allah'tan başkasının bilemeyeceği yazar yani geleceği sadece Allah bildirir ve Allah istediğine istediği zaman bildirir Allah'ın bildirdiklerinden de öğrenebilirsin tabi falcılara git anlamında değil bu yoksa paranı yerler

Merdut

Kayıtlı Üye

Umarım 2037 değil de daha yakın bir zamanda olur da arkamızda acı bırakmadan ebedi sonsuzluğa kavuşuruz.

Ü

Üye silindi 67799

Gelecek rüyada görülebilir tanıdık iki insanın ölümünü gördüm ve öldüler Bi kere de sayısal loto da üç rakam görmüştüm

FKK

Kayıtlı Üye
Kont Dracula'yı, insanların doğal haklarından biri olan savunma hakkını tanımadan dahi gönül rahatlığıyla forumdan atabilirsiniz. Yalnızca kamu vicdanını rahatlatmak adına bile bunu yapabilirsiniz.

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Karanlığın uçurumuna daldım dibe gidiyorum.
Kont Dracula'yı, insanların doğal haklarından biri olan savunma hakkını tanımadan dahi gönül rahatlığıyla forumdan atabilirsiniz. Yalnızca kamu vicdanını rahatlatmak adına bile bunu yapabilirsiniz.
Kardo kötü bir niyetim yok sadece hep beraber gülelim istiyorum. Siz de karşılık olarak beni trolleyin hep beraber gülelim. :) Hepinize iyi geceler.

aligalisalim

Kayıtlı Üye
Kardo nerelisin ? Yani ev hangi ülkedeki idi. Ben de geçen bir rüya gördüm. Gökyüzü kıpkırmısı sokaklar boştu. Sadece bir ev sağlamdı. Evin yanında da biri 'Ne Oluyyoooooorrrr? diye bağırdı. Acaba sen miydin ?
dalga geçilecek bir şey yok bunda 34 yaşında insanım ben lütfen

asiyam

Kayıtlı Üye
belki görmüş olabilirsin kardeşim ama inşallah Allah muhafaza öyle birşey olmaması dileğimdir. zira yıllardır tek tecrübem rüya olsun duvarda olsun vs vs mekanlarda aniden gelen görüntüler olsun geçmiş şuan gelecek farketmiyor.. kötü görünen olan yada olabilecek şeyi değiştiremedikten sonra görmek sadece göreni tedirgin ediyor. olan oluyor yani. bu siteye eskiden üyeyim sadece sessizce okuyanlardanım ve ilk kez yazıyorum. falın F sinden anlamam ama fal bakıyorum yada baktım gibi vs vs diyorum mecburen yoksa kendimi açıklamaya kalksam yakın çevrem hariç tabiki bana deli derler. fincanı, eli yıllarca araç gibi bakıyormuş gibi kullandım. ama iş öyle değil. çokta memnun olduğum bi durumda değil kurtulma çabalarımda boş çıktı.. bende sustum. sonuçta düzen bir şekilde işliyor. negatif rüyanda olsa duru görüde olsa pozitif düşünmeye çalış derim. sanırım evrende etkileniyor :S bilemem yani. çok takılma sakın. ne kadar pozitif o kadar huzur inşallah :) nacizane kendi fikrim tabi. saygılar..

Impulse

Kayıtlı Üye
Rüyalar kimseyi bağlamaz sahibinden başka, sahibini de bağlamamalı gereginden fazla.
Bu rüya ciddiye alınmamalı.
Kaygılarınız mı vesile oldu, bilinçaltı mı, şeytani mi yani cinlerden kaynaklıda olabilir vehimlerinizden beslenirler.
Bilinmiyor. Bilinse de size bir faydası yok.
Bir insan için rüyalardan daha çok kaygılanacagı bir hayat membaı var elinde. Yaşam için bile kaygılanmak yersizken rüyalara başlarsak hayat çekilmez bir hal alır.
Belki Yaratıcıyla aranızı daha da yakınlaştırmaya vesile olacaksa harikulade bir şeye vesile olmuş olur, olmayacaksa da başka bir neden aramayın, nedeni yoktur.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
İçinde yaşadığımız dünya, çoklu evrenlerden oluşmaktadır. Ruh, madde ve canlı benzerlikleri bu çoklu evrenlerde görülebilmektedir. Bazı boyutlar, beşeriler tarafından algılanabilmektedir. Bu boyutlar içerisinde saklı olan gelecekten bir takım görüntüler içinde bulunduğumuz zamana(boyuta, paralele) sızabilmektedir. (Tanrı onayı doğrultusunda) Özellikle 6 boyuttan paralelimize aktarılan görüntüler geleceğe dair olup bazı insanlar tarafından algılanabilmektedir. Görmüş olduğunuz rüya mevcut dünya düzeninin değişmeye başladığını ve bu değişimin oldukça hızlandığına işarettir. 2037 yılı ise sizin bireysel değişiminizin, dünyada ki değişim ile bütünleştiği yıl olacaktır.

Bilginize Saygılarımla.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Gördüğünüz rüya gerçek tarih konusuna takılmayın şartlar çok değişken ama nükleer bir tehdite maruz kalacağız aynen gördüğünüz gibi olacak
Bilinç genişleyince gelecek olayları görebiliriz zaten üstbenlik ne yaşayacağımızı biliyor siz üstbenliğinizle irtibat kurmuşsunuz o da size olacakları göstermiş.