Saldırgan Savunma

SoldierO

Kayıtlı Üye
4B870B35-E79A-43B0-AD27-58211BB0E350.jpeg

Bu script saldırılardan kaçınmanızı ve yapılan negatif işlemin sahibine güçlü bir şekilde dönmesini sağlar.
Bu scriptin ödemesi biraz fazla enerjinizin yüksek olduğu zaman yapmanızı öneririm.
Tükürükle ve ya hoş kokulu bir tütsüyle aktif edebilirsiniz.

Alex06

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2370

Bu script saldırılardan kaçınmanızı ve yapılan negatif işlemin sahibine güçlü bir şekilde dönmesini sağlar.
Bu scriptin ödemesi biraz fazla enerjinizin yüksek olduğu zaman yapmanızı öneririm.
Tükürükle ve ya hoş kokulu bir tütsüyle aktif edebilirsiniz.
Teşekkürler paylaşım için. Runeler nedir? (Futhark arackne vs)

SoldierO

Kayıtlı Üye
Teşekkürler paylaşım için. Runeler nedir? (Futhark arackne vs)
Gliflerin ismini vermesem iyi olur diye düşündüm. Bu glif serisi genelde saldırı barındırıyor. 20 tane gliften sadece 4 tanesi savunma enerji yükseltme ve irade için kullanılıyor. Bu iki taneside savunma için.

Longway78

Kayıtlı Üye
Merhaba uzun bir aradan sonra girdim siteye.Anlayamadığım şu yukarıda ki şekli kara kalemle beyaz bir kağıda mı çiziyoruz? Sonra ne yapıyoruz? Peki daha önce yapılmış kötü etkilerden mi koruyor bizi ? Teşekkür ederim

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Hangi glif şemsiyesinden yararlandınız acaba veya kendiniz mi oluşturdunuz glifleri ?

SoldierO

Kayıtlı Üye
Merhaba uzun bir aradan sonra girdim siteye.Anlayamadığım şu yukarıda ki şekli kara kalemle beyaz bir kağıda mı çiziyoruz? Sonra ne yapıyoruz? Peki daha önce yapılmış kötü etkilerden mi koruyor bizi ? Teşekkür ederim
Bir kağıda kurşun kalemle cizebilirsiniz. Niyetinizi belirtip tükürüğünüzle ve ya bir tutsuyle aktif ediyorsunuz. Geçmiş için arınma ve şifa yapmanız gerekiyor.

Hangi glif şemsiyesinden yararlandınız acaba veya kendiniz mi oluşturdunuz glifleri ?
Bu glif şemsiyesi biraz fazla zararlı o yüzden yukarıda belirttiğim gibi isim vermedim. Genelde savaş için kullanılıyor diğer glifler ve gerçekten çok güçlüler bi o kadar da ödemeleri yüksek.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Bir kağıda kurşun kalemle cizebilirsiniz. Niyetinizi belirtip tükürüğünüzle ve ya bir tutsuyle aktif ediyorsunuz. Geçmiş için arınma ve şifa yapmanız gerekiyor.

Bu glif şemsiyesi biraz fazla zararlı o yüzden yukarıda belirttiğim gibi isim vermedim. Genelde savaş için kullanılıyor diğer glifler ve gerçekten çok güçlüler bi o kadar da ödemeleri yüksek.
Alttan araştırıp öğrenmemi sağlayacak bir anahtar kelimeniz var mı acaba 😂😝

Alex06

Kayıtlı Üye
Gliflerin ismini vermesem iyi olur diye düşündüm. Bu glif serisi genelde saldırı barındırıyor. 20 tane gliften sadece 4 tanesi savunma enerji yükseltme ve irade için kullanılıyor. Bu iki taneside savunma için.
Siz ismini verin ilgilenen bulur. Soz veriyorum üçüncü dünya savaşını çıkarmayacagim.😂 İlgilenmeyen o zahmete girmez bile. İlgilenen zaten az çok korunmayı biliyordur. İsim verilmediginde paylaşımın bende yarattığı etki pek olumlu olmuyor açıkçası.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Siz ismini verin ilgilenen bulur. Soz veriyorum üçüncü dünya savaşını çıkarmayacagim.😂 İlgilenmeyen o zahmete girmez bile. İlgilenen zaten az çok korunmayı biliyordur. İsim verilmediginde paylaşımın bende yarattığı etki pek olumlu olmuyor açıkçası.
Ben arayıp bulacak olanda değilim karşı tarafı düşünüyorum.
4-5 tane kullanıldığını biliyorum da 10 tane fazla gibi geldi bana. İyice güçlensin diye yapıyorsunuz sanırım, enerjiniz yetiyorsa tabi...
Enerjim hakkında kendime nazar değdirmek istemiyorum ama leblebi yer gibi işlem yapmıyorum. Zaten 1 hafta 10 gün önceden hazırlanmaya başlıyorum.

createtherules

Kayıtlı Üye
En son 8 glifle tek cümle kurduğumda 1 hafta yattım. Sonra da hemen hastalık kaptım. Yanında 2şer gliflik ayrı 2 adet daha destekleyici vardı.
Ama çok güzeldi şiir gibiydi.Sırf yanyana oku niyete gerek bile yok kendi kendine çıkıyordu ortaya.
Ben ertesi gün pert olunca onlar da yalan oldu tabii.
Zaten glif yapmaktan olsa gerek 46 kg olmuşum.
Az bir süre vitamin,protein takviyesi ile bünyeyi daha iyi toplayıp sahaya döneceğim.

S

sophitia

Geri kalanı fiziksel yaralama, ciddi hasar, ölüm icin tüm olasiliklarin çekilmesi, sakatlıklar, iç organlarına problemler verme, delirtme vs. vs.
bunları napicaksiniz anlamadim. Bende paylaşılmaması taraftarıyım.

Ayrıca bu paylaşım için teşekkür etmek istiyorum. Korunma ve savunma konusunda daha fazla paylaşım talep ediyorum. 👏

october

Kayıtlı Üye
Geri kalanı fiziksel yaralama, ciddi hasar, ölüm icin tüm olasiliklarin çekilmesi, sakatlıklar, iç organlarına problemler verme, delirtme vs. vs.
bunları napicaksiniz anlamadim. Bende paylaşılmaması taraftarıyım.

Ayrıca bu paylaşım için teşekkür etmek istiyorum. Korunma ve savunma konusunda daha fazla paylaşım talep ediyorum. 👏
son haftalarda, instagramda o kadar çok maji vb eğitimi duyurusuyla karşılaşıyorum ki Korunmanın çok gerekli olduğunu daha fazla düşünmeye başladım. kontrolsüz bi şekilde bu bilgiler yayılıyo ve maalesef maruz kalma ihtimali çoğalıyo. o yüzden korunma ile ilgili bilgiler paylaşılırsa çok faydalı olucanı düşünüyorum. sevgiler.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bahsi geçen glif şemsiyesini bilen arkadaşlar buradan yada DM den bana yazabilir mi..