Sahtekar hoca tarafından büyülendik. Lütfen yardım edin.

Narkissoss

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu konuyu daha detaylı açıklayacağım. Şimdilik üsten anlatacağım. Kendini hoca diye nitelendiren bu şahsiyetin gizli işler çevirdiğini düşünüyorum.

21 kere yazi yazmış
Alttaki sembol ne anlama geliyor.

Ekli dosyalar

• IMG20210705024802.jpg
    IMG20210705024802.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 42
  • IMG20210705024759.jpg
    IMG20210705024759.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 40
  • IMG20210705024745.jpg
    IMG20210705024745.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu konuyu daha detaylı açıklayacağım. Şimdilik üsten anlatacağım. Kendini hoca diye nitelendiren bu şahsiyetin gizli işler çevirdiğini düşünüyorum.

21 kere yazi yazmış
Hoca sahtekarsa nasıl büyüledi?

fox07

Kayıtlı Üye

21 kere yazi yazmış

Neyse ki sadece dolandırılmakla kalmış ve paranızı kaptırmışsınız gibi duruyor, yazılanların pek bir hükmü yok.

Civab

Kayıtlı Üye
İş
Yazılımcı , araştırmacı

21 kere yazi yazmış
Ya arkadaşım eğer kağıtların bi olayı var ise akan bi su birikintisine bırak aksın gitsin veya evinden uzakta bir yere göm. Baktığım kadar yazıların pek bir olayı yok. Eger o hocaya sinir olduğun isen Demon Amonu çağır o işini yapar.

Narkissoss

Kayıtlı Üye
Ailemin içine tesadüfen giren bir şahıstır kendisi. Biraz yanlış ifade etmişim kendimi. Büyülendik derken Yazdığı kağıt parçasının bir hükmü olduğundan demek istemedim.

Dayımın hasta olması sonucunda bir araya geldik. Dayım vefat etti. Mezarlığa giderken sohbetimiz oldu. Irak uyruklu bir şahıs. Kişilerin İsimlerlerden hesaplamalar yapıp allahın esmalatını çıkaran, kişilik özelliklerini tabiri caizse kaderlerini kısmen fısıldayan bir adam. Beni cezbeden ve güvenmemi sağlayan unsur bu oldu.

Velhasıl kelam bu şahısla aynı semtte oturmaktayız. Dünyanın her yerinde kolları olan, ülkede hatırı sayılır kişilerle iş yaptığını sezdim. Yabancı uyruklu geneli kadın olan insanlarla arapça ve Farsça konuşmaktaydı kendisi. Muhattap olduğu kadınlar ise aynı adnan oktarın müritleri gibiydi. Yolda giderken yasin okuduk ve bende türkça manasını okudum. Zaman geçtikçe sohbet arttı Ve bana islam dinini avrupada yaymak için bi topluluklarının olduğunu, benimde orada kuranı kerimin türkçesini okuyabileceğimi söyledi. Telefon numaramı istedi bende verdim. Bilgisi ve donanımıyla cezbolmuştum adeta.

Telefondan bazı ayetler attı bana. Ve bir gün aradım. Annem dayımın kaybı yüzünden kötü ona nasihat ve vaaz vermesi için çağırdım. Yanında ısrarla türk olduğunu söyleyen daha önce hiç yurt dışına çıkmadığını idda eden ama lisanı resmen "ben yabacıyım" diye bağıran bir kadın geldi (kedicik misali 😹). Hoca diye adlandırdığımız bu kişi kağıdı yazdı okudu üfledi. Kağıdı muskaladık.

İkinci kez tekrar kendini davet ettirdi. Ve bu gelişinde konuşmalarından ve tavırlarından bana karşı ameller beslediğini anladık. Bir tarikata hizmet ettiğini anlamamak mümkün değildi. Kısacası Anladığım kadarıyla kedicik görünümlü kadınlarında içinde bulunduğu bir iş çevirdiğini ve benide ısrarla aralarına almak istediğini çıkardım bu sonuçtan.

Anneme yazdığı şeyden korktuk. Annem bu süre zarfında hoca diye nitelendirdiğimiz kişiyi çağırmak istiyordu eve. Evde durmak istemiyordu. Bu yüzden endişelendik. Sizlere danışmak istedim.

Siz siz olun sayın okuyucular. Ne olursa olsun hiç bir kimsenin yazdığı, okuduğu , anlamadığınız şeyleri takıp takıştırmayın. İnanmayın. Kötü ameller güden insan sayısı her geçen gün artıyor. Sevgilerle 🙏🏻