Şahsi Davet

Merdut

Kayıtlı Üye
"EMMEN METEMU GACERET AYATİ HELEKE VELESE ŞEME-U VE MELEKE RENKÜMA ANECU LEBESE YEVMEN VE SATANU ŞATNEMA VE EMCİN YERAHİYYEN HEYSİN HEFSİN EZA VE EZA KEŞU KULİ LEMA HAKSİN TEMUZACİN NEMUZACİN MEMLE HUN MEMLEHUN AHİYEN ŞERAHİYEN EZUNAYİN ASBAVUSİN ELESE ŞEDDAYİ."

110 gece 110 okunur. Okuma zamanında bir mum yakılır mumun karşısına temiz bir ayna konur. Evvela 10 istiğfar 10 kelime-i tevhid 7 tekbir 3 yasin-i şerifi okuyup Resullah Efendimizden istimdat edildikten sonra devamlı surette aynaya bakarak yukarıdaki duayı okumaya başlarsın. Çoğu kimselerde 110 günden evvel ve çok kısa zamanda görüntüler çıkmaya başlar.

Esen kalın..​

dünyalı

Kayıtlı Üye
iyi güzelde gelecek olan nedir? iyimi kötümü? veballeri bedelleri yıkımları...
birde ayna karşısında yapın demişsiniz...tam açık kapı... giren çıkan kim belli değil.......mesuliyet alınıyor mu tarafınızdan???

Sonra soracaklar burdan size "Hocam bu büyümü "diye .....bilin yani

Psikite

Kayıtlı Üye
Bizim bir delikanlı vardı. Çin çağırmak isteyen. Nerede o? Tam onun için bir uygulama. Allah ne verdiyse ne gelirse kabul diyordu.

Merdut

Kayıtlı Üye
iyi güzelde gelecek olan nedir? iyimi kötümü? veballeri bedelleri yıkımları...
birde ayna karşısında yapın demişsiniz...tam açık kapı... giren çıkan kim belli değil.......mesuliyet alınıyor mu tarafınızdan???

Sonra soracaklar burdan size "Hocam bu büyümü "diye .....bilin yani

Merhaba, bu konuda yüksek ilim sahibi olmayan arkadaş zaten girmemeli hüddam başlığına. Ben sadece kaynaklarımdan insanlara yardımcı olabilmek açısından paylaşımlarımı yaparım. Gerisi sizlere kalmış. Ayrıca bu ilimle uğraşmayan birinin nefesi de yetmez bu daveti yapmaya.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Yine kaynaksız bir çalışma metodu. Hakeza neden böyle şeyler durduk yere paylaşılır ki? Bu işin sonunda bizi ne bekler, nasıl birşey ile karşı karşıyayız bunu hiç düşünen eden var mı acaba? İnsanlar bilinçsizce paylaşıyor diğerleride şuursuzca uygulama yapıyor.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bizim bir delikanlı vardı. Çin çağırmak isteyen. Nerede o? Tam onun için bir uygulama. Allah ne verdiyse ne gelirse kabul diyordu.

Bahsettiğine göre pek bir hevesli ve istekli. 110 gece boyunca okumak ona sıkıcı gelir. O böyle 1-2 seans ile sonuca ulaşma gayesinde bence.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu konuda yüksek ilim sahibi olmayan arkadaş zaten girmemeli hüddam başlığına. Ben sadece kaynaklarımdan insanlara yardımcı olabilmek açısından paylaşımlarımı yaparım. Gerisi sizlere kalmış. Ayrıca bu ilimle uğraşmayan birinin nefesi de yetmez bu daveti yapmaya.

dediğiniz dogru kısmen katılıyorum ilim lazım fakat tecrübesiz insanlar etkilenebilir. denemek isteyebilir... işte o zaman olabilecekleride belirtin lütfen.....gelecek olanın ne oldugunu bilmeden çağırma eğiliminde bulunacaklar olacak .....sonrası psikolojik yıkım verdiklerinin yanında alacaklarının hesamesi okunmaz...bunlarıda belirtilmeli

dünyalı

Kayıtlı Üye
Herkes kendi yaptığından sorumludur.

Aksini söyleyen olmadı elbette herkes kendi yaptığından sorumlu...
Benim anlatmak istediğim şey bir bilgi paylaşımı varsa (iyi yada kötü farketmez)
Yarım yamalak değil tam detay vererek açıklaması yapılsın ve o bilgiyle ilgili kaynak belirtilsin...
eksisi artısı neyse düşünülüp yapar yapmaz o bizi ilgilendirmez..

"Çevirgel Duası"
" Şahmaran Duası"

Peki bu dualar Kuranı Kerimin hangi sayfasında yer alıyor?
bilinçsizce okuyanlar mevcut ...

Vekf büyümüdür? degilmidir? Arapça yazıyor diye büyü gözüyle görmeyenler var......
Karşımızdaki kişinin iradesine hükmedecek şekilde yapılacak her işlem büyü olarak kabul edilir...
illa yedirmeli içirmeli olması gerekmez...

Benim derdim bilgi kirliliği ve bilinçsizce yapılan uygulamalar ve bu uygulamaların sonuçlarının neler olabileceğinin paylaşılması...... öğrendikten sonra yapar yapmaz o bana düşmez. ..