Şahmeran duasi ile ilgili?

Efset

Kayıtlı Üye
Merhaba , burada Urum un açmış olduğu Şahmeran duasını dilek için okuma yöntemini gördüm.
Ancak okuma yapıldıktan sonra 40 gün beklenilmesi gerektiği yazıyor.
Bunu beklemeden 2 dilek için ard arda okumak yanlış mi olur?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Her zaman tek dilek iyidir, gerçekleşene kadar bekleyin aç gözlü olmayın yoksa hiç bir şey verilmez

ruhname

Kayıtlı Üye
O duanın eksik olduğu söyleniyor aynı zamanda. Ama buna rağmen işe yaradığını iddia edenler var.

dem0n

Kayıtlı Üye
O dua galiba büyü amaçlı. Ben bilinçsizce 3 gün 7 defa okumuştum. Eger büyüyse allah affetsin bilgim yoktu

Efset

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim her birinize ama ben büyü mu değil mi bilmiyorum.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim her birinize ama ben büyü mu değil mi bilmiyorum.
Konunun altında sayın origaniumun da belirttiği gibi büyüdür. Büyü değil demek de kendini kandırmaktır. Naçizane tavsiyem konudaki mesajları dikkatli okumanızdır.
Soruya gelince ard arda iki dilek için okunması doğru değildir diye biliyorum. Bir diğeri için en az 40 gün bekleyin derim.

Efset

Kayıtlı Üye
Konunun altında sayın origaniumun da belirttiği gibi büyüdür. Büyü değil demek de kendini kandırmaktır. Naçizane tavsiyem konudaki mesajları dikkatli okumanızdır.
Soruya gelince ard arda iki dilek için okunması doğru değildir diye biliyorum. Bir diğeri için en az 40 gün bekleyin derim.
Peki sizce bu hangi konular için yapılabilir?
Soğutma için olur mu mesela ?

bksa

Kayıtlı Üye
Konu altına inmeden bende bir kez okumuş bulundum keşke sayın urum bunu belirtseydi zira dua Tanrıdan dilenme anlamına geliyor. Başlığı keşke değiştirseydi bilmeden okuyan çok oluyor şahsen ben origaniumun yazdığı kısmı sonradan gördüm en başa konmalı diye düşünüyorum büyü olduğu.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Konu altına inmeden bende bir kez okumuş bulundum keşke sayın urum bunu belirtseydi zira dua Tanrıdan dilenme anlamına geliyor. Başlığı keşke değiştirseydi bilmeden okuyan çok oluyor şahsen ben origaniumun yazdığı kısmı sonradan gördüm en başa konmalı diye düşünüyorum büyü olduğu.
Sonuçta burası bir büyü okulu olarak açıldı. Din okulu diye değil bir hatası olduğunu düşünmüyorum. İyi forumlar..

bksa

Kayıtlı Üye
Sonuçta burası bir büyü okulu olarak açıldı. Din okulu diye değil bir hatası olduğunu düşünmüyorum. İyi forumlar..
Büyü okulu olması önemli değil başlıkta ve içerikte dua yazıyor aynı postun altında siz istesenizde istemesenizde büyü yaptınız bu büyüdür diye söylenmesi hoş değil bana kalırsa. Başlıkta dua yazması ayrıca her Müslümana tanıdık gelen kelimelerden oluşması sebebiyle büyü olduğunu bilmeden çoğu kişi okuyor ben paylaşmayın diye birşey söylemedim zaten o konudaki mesajları okudum yanlış anlaşılma çok oluyor bundan dolayı rahatsızlığımı dile getirdim bana kalırsa oraya bunun not düşülmesi bu sayfayı din sayfası yapmış olmaz sadece bir incelik yapılmış olur bende şahsım adına bundan memnun olurum kimseyi suçladığım yok ayrıca. Büyü dediğiniz olay zaten çoğu dinde yeri olan bir hadise yasak doğru orası konumuz değil fakat gözlemlediğim kadarıyla din yeri forumu değil derken oradaki asıl hedef Müslümanlık oluyor bu bana sanki bu Müslüman birini görmekten rahatsız olanların kibar bir şekilde seni istemiyoruz demesi gibi geliyor. Kısacası bu foruma Müslüman kişilerde geliyor ve büyü dışındada bolca içerik var. Gerek felsefi gerek parapsikolojik konular da bilgi edinmek tartışma yapmak için gelen bir kitle var ve bu konuyu görüp postun altına inmeden okuyabilirler. Oyüzden bunu dile getirdim bunu tartışmaya çevirme niyetim yok umarım anlatabilmişimdir iyi akşamlar