Sadece bir kişi negatif enerjisiyle bütün dünyayı etkileyebilir mi?

ProRai

Kayıtlı Üye
Selamlar. Yaklaşık 1 veya 1.5 yıl öncesine kadar lunarkinezi (negatif enerjiyi kontrol etme sanatı) ile uğraşıyordum uzun süreliğine. Aslında fazla uzunda sayılmaz 2 yıl civarında çalışmıştım . Neyse , lunarkinezide güçlenmiş bir kişi bütün dünyayı olumsuz enerjisiyle kötü etkileyebilir mi? 3 metre çapındanki bir alandan sonra zarar vermek çok zorlaşmıştı bende. Şuan şifayla uğraşsamda merak ettim. Cevabınız için teşekkürler . Işıkla kalın.

Mithra

Kayıtlı Üye
Kullandığımız elektriğin kaynağı barajlar, doğal gazlar, termal santraller hepsi kendince milyon veya milyar kilovatsaat enerji üretir.Beslendikleri veya kullandıkları kaynaklar itibariyle de farklı.Bu kadar üreteçler bile belirli bir bölgeyi hedef alıyor.Bu enerjiyi nerden besleyeceksiniz? Büyük oyuncular ve sistem izin verir mi? Karma var birde, piramidin en altında ki bizler sadece kendi yaşamımızı değiştirebiliriz, gerisi bana hayal gibi geliyor.

ProRai

Kayıtlı Üye
Enerji dalgaları bildiğiniz üzere elektrik , kinetik enerji vs. den farklı bir etkiye sahip. Daha çok mıknatıs gibi . Mıknatısların etki alanı sınırsızdır ancak kaynaktan uzaklaştıkça etkisi azalır. Bir kişinin psişik enerjisi bu mantıkla herkesi etkileyecektir ancak ilk sorduğumda ki şekilde bir etki ya çok zor ya da imkansız gibi duruyor. Cevabın için teşekkür ederim.

asterix

Kayıtlı Üye
Bir kişi dünyayı etkiler ve etkiliyorda zaten ama başka kişilerde etkiliyor dünya oluyor bir çorba her yerde uyumsuzluk kargaşa kaos.Negatif enerji doğası gereği kendi üzerine çökmeye eğilimli yani kendi kendinin düşmanı olduğundan devasa negatif çalışmlaara rağmen dünyayı yok edemiyor.Pozitif olanı dengelemek için izin veriliyor.

Seuta

Kayıtlı Üye
Konu başlığını görünce aklıma ABD başkanı geldi :sifone: