Saç Teli ile Aşık Etme İşlemi

Merdut

Kayıtlı Üye
Ailenize selam olsun... Sözüm onlara değil.
Kimseye asla tepeden bakmam öyle anlaşıldıysa da affola.
Sadece ben bilirimci edalarla konuşmanız, ısrarla iddia etmeleriniz, beni fazlasıyla irite etti.
Eminim çok şey biliyorsunuzdur. Sadece bildiklerinizi ifade ederken iki kere düşünün yanlış bilgilendirme olmasın diyorum,.
Saygılar...

Kusura bakmayın ne demek istediğinizi anlıyorum ve açıkçası haklısınız. Bir saygısızlık ettiysem bilmeden lütfen affedin.

Aymira

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın ne demek istediğinizi anlıyorum ve açıkçası haklısınız. Bir saygısızlık ettiysem bilmeden lütfen affedin.
Estağfirullah, saygısızlık etmediniz... Böyle şeylerde alınganlık, küslük olmaz. Hepimiz bildiklerimizi ifade ediyoruz, elbette farklı görüşler, tartışmalar olacaktır.☺️

Seuta

Kayıtlı Üye
Ben celp islemleriyle pek ilgilenmem ama son bir iki haftadır paylaşımlarınızı goruyorum buda hosuma gidiyor en azindan forum amacina uygun birseyler paylasiyorsunuz forumu canladiriyosunuz yapan yapar yapmayan yapmaz ama forumun asil amaci bu bilgi paylasimi deneyim paylasimi tesekkurler :)

EkSen

Kayıtlı Üye
@Alphator henüz çok genç bir kardeşimiz ve saygısızlık yaptığını hiç görmedim. Deneme yanılma yoluyla öğreneceği daha çok şey olacaktır ki bugün de haznesine bir şeyler kattığına eminim.

K_kop

Kayıtlı Üye
F
Sakin ol delikanlı.
Ortada bir soru varsa bizde kendi bakış açımızdan cevabını veririz. Nedir bu hazımsızlık? Kimin şirke düşüp düşmediği de zerre umurumda değil ama İslam fıkıhında KURAN AYETLERİ İLE BÜYÜ YAPMAK BÜYÜK HEM DE ÇOK BÜYÜK ŞİRKTİR. Konu da zaten Kuran ayetleri ile ilgili olduğundan ELBETTE O AÇIDAN DEĞERLENDİRECEĞİZ. Senin ve senin gibilerin hoşuna gitmiyor diye bildiğimizi söylemekten vazgeçecek değiliz. Ayrıca konuya yorum yap polemik çıkartmaya uğraşma ve başkalarının yorumlarına sataşma.[/QUOTE Dinle alakali olduğu için yorum yapilamaz diyorum.Havvas bir islami büyü ekoludur.Ekollere göre calisilir.Benim hoșuma gitmeyecek bir durum yok.Buyuk harf kullanan da ne bileyim? ?

EkSen

Kayıtlı Üye
Bu nasıl mantık!! Ortada dini bir ritüel varsa elbette yorum yapılır. Havasa gelene kadar büyünün miladı kutsal dinlerden çooooook öncesine dayanır ki her kutsal kitap indiğinde, bu kutsal kitapların amacı dışında kullanımları olmuştur. Yoksa hiç bir kutsal kitap büyü yapılmak için indirilmemiştir. Zaten büyünün de varlığı bu kitaplara bağlı değildir.
Ve her şey bir yana ben daha havasın hakkını veren bir tane insan görmedim ki çoğuyla haşır neşir olmuşumdur zamanında.
Son olarak büyü=şirktir. Buna itirazı olanla Kuran ayetleri üzerinden tartışmaya hazırım ama donanımı yüksek olsun zira çok bocalar karşımda.
Sonuçta itirazım konu dışına çıkılmaması yönündedir ki, herkesin yorumu kendini ilgilendirir, bir başkasını değil.
Büyük harf kullandığım kısımları önemli kısımlar olarak gördüğüm için kullanırım başka bir sebepten değil vesselam.
Selametle.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Saç telinin bir büyü malzemesi olarak kullanılması bana her zaman absürd geldi. Kuaförlerin büyücü durağı olması gerekiyordu bu noktada. Şahsen insan tüylerini bir büyü malzemesi olarak görmemekle birlikte aşk büyüsünün bu kadar basit gerçekleşmeyeceğini de biliyorum. Bence bu kadar kesin konuşmadan önce insanların gerçekten ciddiye alabileceğini düşünmek gerekiyor. Zaten tutmazsa yakın denmesi de komik. Ya tutarsa diye yapsınlar o zaman bu duayı .))

makssenberg

Kayıtlı Üye
Saç telinin bir büyü malzemesi olarak kullanılması bana her zaman absürd geldi. Kuaförlerin büyücü durağı olması gerekiyordu bu noktada. Şahsen insan tüylerini bir büyü malzemesi olarak görmemekle birlikte aşk büyüsünün bu kadar basit gerçekleşmeyeceğini de biliyorum. Bence bu kadar kesin konuşmadan önce insanların gerçekten ciddiye alabileceğini düşünmek gerekiyor. Zaten tutmazsa yakın denmesi de komik. Ya tutarsa diye yapsınlar o zaman bu duayı .))
Kuaförlerin büyücü durağı olmadığını nereden biliyorsunuz :D şaka bir yana bunun dna ile ilgili olduğunu düşünüyorum ve birinin dna'sına sahip olmanız ona kötülük yapmak istediğiniz anlamına gelmez.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Kuaförlerin büyücü durağı olmadığını nereden biliyorsunuz :D şaka bir yana bunun dna ile ilgili olduğunu düşünüyorum ve birinin dna'sına sahip olmanız ona kötülük yapmak istediğiniz anlamına gelmez.
Saç telleri resmi bir dna örneği değildir :) Saçın kökünde ki beyaz kısım dna'dan öz taşır ama genelde saç ondan bağımsız kopar. Bu yüzden genelde diş fırçası gibi kişisel ürünler daha çok tercih edilir. Kuaförde bir sürü insanın olduğunu varsayarsak, karışan saç telleri nasıl sonuç verir? .))

makssenberg

Kayıtlı Üye
Saç telleri resmi bir dna örneği değildir :) Saçın kökünde ki beyaz kısım dna'dan öz taşır ama genelde saç ondan bağımsız kopar. Bu yüzden genelde diş fırçası gibi kişisel ürünler daha çok tercih edilir. Kuaförde bir sürü insanın olduğunu varsayarsak, karışan saç telleri nasıl sonuç verir? .))
saç hakkında yanlış kanıya varmışsınız, adli tıpta kişinin tespiti için yetiyor çünkü dna mevcut. Sorunuza gelince, kesilen saçlar yere topaklar halinde düştüğü için hiç sorun olmayacaktır.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Okuduğum güncel metinler bana bu kanıyı sundu makssenberg. Saç tellerinin kullanışlılığı diğer ihtimallere göre daha düşük kalıyor,istatiksel olarak. Ve kadın kuaförleri erkekler ile aynı ortama sahip değil. Yere düşen topak topak saçları bulman zor :) Aynı saç rengi ve şekline sahip iki kişi aynı anda saç kestirirse peki? Saçlar yerden temizlendikten sonra nasıl ayırt edeceksin? Yoksa senin amacın yere düşer düşmez almak mı?

makssenberg

Kayıtlı Üye
Okuduğum güncel metinler bana bu kanıyı sundu makssenberg. Saç tellerinin kullanışlılığı diğer ihtimallere göre daha düşük kalıyor,istatiksel olarak. Ve kadın kuaförleri erkekler ile aynı ortama sahip değil. Yere düşen topak topak saçları bulman zor :) Aynı saç rengi ve şekline sahip iki kişi aynı anda saç kestirirse peki? Saçlar yerden temizlendikten sonra nasıl ayırt edeceksin? Yoksa senin amacın yere düşer düşmez almak mı?
Sohbeti mi uzatmaya çalışıyorsunuz anlamıyor musunuz anlamadım :D kadın kuaförlerini de gördüm kitleler şeklinde oluyor teller. Niyeti kötü olan bir kuaför için saniyeler içinde yapılacabilecek basit şeyler bunlar.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Evet, seninle nasıl tartışsam diye düşünüyorum :rolleyes: Olaya farklı açılardan bakıyoruz ve konuyu uzatmak anlamsız bence de.

İyi Forumlar.

Nahilsen

Kayıtlı Üye
Bak değerli dostum ben bu foruma geldiğimden beri kimseye ne hakaret edici ne de gurur kırıcı yorumda bulundum lâkin artık sabrımın sınandığını düşünüyorum. Konu açıyoruz ki kendimce denenmiş bir bilgi. Lütfen amacı konu baltalamak olan bilgisizce yorumlarınızı kendinize saklayınız.
aaa siz denediniz mi bunu?ya gercekten işe yaradıgını gördüyseniz söyleyin,bana da lazım olcak bu bilgi.

asliyigit

Kayıtlı Üye
offfffffffffff sıkıldım şu celb işlerinden Allah bize ne diyor Sizin için Hayırlısını ben bilirim..... sonra ne diyor.......... Hakkınızda Hayırlısını isteyin der... bu işlere girmeyin giden gitmiştir deyip HAYATINIZA DEVAM EDİN.......................
Çok doğru söyledin çünkü bizim aklımız yok.Şimdi bütün sıkıntılarımızdan kurtulduk ve seni dinleyip yapmayacağız.