Sabah kolumda yazan yazı ve akşam derin bir kesik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guys

Kayıtlı Üye
Merhaba sabah otobüs yolculuğu yaparken uyuya kalmışım, uyandığımda bir şey farketmedim ama sonra kolumda garip bir yazı gördüm tam okuyamasamda HAE ve ters S harfi vardı ya da en başta o H yoktu okumaya çalıştım ama 1 dk sürmeden kırmızılıklar dahi kayboldu. Akşam eve geldim ve evi topladım, sol bileğimde damarlarıma yakın kesik farkettim hafif olsa neyse ama derindi biraz. Kendim kessem anlarım. Sizce ne olmuş olabilir?

dexter

Elit Üye
Uyuyakaldığımızda bedenimiz bilinçsiz şekiller alır, çoğu kez uyandığımızda, yüzümüzde belirsiz çizgiler çıkar, temas edilen kumaşın izleridir bunlar. Sizin de kolunuzun temas ettiği alandan teninize geçen bir iz sadece. Harflerin ters olması durumu da bu dediğimi kanıtlamaktadır. 1dk. sürmeden kaybolması da gayet normaldir.
Kolunuzda ki kesik de farkında olmadan kazara yapılmış bir şey olabilir. Yani oturup, vücudunu incelesen sadece 5 dakikanı ayırsan, daha önce hiç farketmediğin ayrıntılar görebilirsin. Nitekim bu da onlardan biri. Normal bir durum, sadece bedenine daha dikkatli gözle bakmış, incelemişsin.

Not: Acil Yardım.. vs. gibi başlıklar kullanmayınız. Acil yardımlık bir durum da olmadığını umarım yazımdan anlamışsınızdır.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Otobuste uyurken cok yayıldıysan biri geçerken çantasını çarpmıştır, kesiği böyle açıklarızda yazı olduğuna eminmisiniz, yazıya benzeyen kumas izleride olabilir

guys

Kayıtlı Üye
Uyuyakaldığımızda bedenimiz bilinçsiz şekiller alır, çoğu kez uyandığımızda, yüzümüzde belirsiz çizgiler çıkar, temas edilen kumaşın izleridir bunlar. Sizin de kolunuzun temas ettiği alandan teninize geçen bir iz sadece. Harflerin ters olması durumu da bu dediğimi kanıtlamaktadır. 1dk. sürmeden kaybolması da gayet normaldir.
Kolunuzda ki kesik de farkında olmadan kazara yapılmış bir şey olabilir. Yani oturup, vücudunu incelesen sadece 5 dakikanı ayırsan, daha önce hiç farketmediğin ayrıntılar görebilirsin. Nitekim bu da onlardan biri. Normal bir durum, sadece bedenine daha dikkatli gözle bakmış, incelemişsin.

Not: Acil Yardım.. vs. gibi başlıklar kullanmayınız. Acil yardımlık bir durum da olmadığını umarım yazımdan anlamışsınızdır.

Kumaş izi olabilme ihtimali yok, çünkü kumaşım düz ve şekilli değil bunun yanında ise kollarım yayılmasın diye birbirine doladım. Harflerin içi ten rengimde dışı ise kızarıktı. Harflerin birkaçı net olsa da 1 dk sürmeden kayboldu. Kesiğim için ise canım tatlıdır biraz yansın hissederim ama bu biraz derinden olmuş hissetmemem mümkün değil yani bir yere çarpsam bile mutlaka hissederdim.

Bu arada meleklerle ilgileniyorum ve sürekli bana görünüyorlar belki bir işaret olabilir ya da başka bir varlıktan işaret olmak kaydı ile bu başlığı kullandım, benim için acil olmasa kullanmazdım.

Yazınız için teşekkürler.

Otobuste uyurken cok yayıldıysan biri geçerken çantasını çarpmıştır, kesiği böyle açıklarızda yazı olduğuna eminmisiniz, yazıya benzeyen kumas izleride olabilir

En köşede olduğum için çarpma ihtimali %0. Yazı sağ kolumda oldu kesik ise sol kolumda bileğimdeki damarların yakınında. Kumaş izi olacağını sanmıyorum kıyafetlerim düzdü.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Biri yapmış olsa hissedermıydınız? Kumaş izi koltuktan yada örtuden olabılır

S'elin

Kayıtlı Üye
İş
Kendimi izliyorum , yazıyorum , yaşıyorum , söylüyorum (:
Bu aralar başka gariplikler oluyor mu ? Seziyor musun bir şeyler
. Etkilendiğini anlayabılıyorum . Panik yapma :)

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Dexter in dediklerine bende katılıyorum yani hariflerin ters yazılması ve 1 dakkaya gitmesi dexterin belirtdiği gibi birşeylerin derinize temas etmesiyle oluşan bişeydir. Kumaş olması şart değil herhangi bir sert cisimde olabilir bu. Uykuda olduğunuz için hiss etmemişsinizder eya farkında olmamışsınızdır. Kesik ise evde iş yaparken olmuş olabilir o an hiss etmemeniz normal bi hal çünki çoğu insanda bu yaşanıyor. Bence telaşa gerek yok herşey normal.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Hiçbir neden olmadan şekil ve yazıların olduğuna kendimde şahit oldum. Hem de çok değerli bu işlerle ilgilenen bir dostumda da şahit oldum.
Resimleri bile çekip,sakladık. O yüzden böyle birşeyi mantıklı bir nedene bağlayamayacağım. Size tüm kalbimle inanıyorum.
Ancak bu şekiller neden oluyor kısmında bir genelleme yapamam. Ancak size bir ipuçu vereyim. Kişisel aydınlanma, uyanış süreciniz başlamış olabilir.
Gördüğünüz her ne ise bu şekiller devam edecektir. O zaman size de tavsiyem resim çekmeniz. Ve aynı yazılar ve şekiller mi takip etmeniz.
Görünen bu şeklin bir süre sonra geçmesi normaldir. Siz mesajı alınca işi bitince silinir gider.

guys

Kayıtlı Üye
Harflerin hepsi ters değildi sadece S harfi tersti.

DreamDuality inandığın için teşekkürler bende resim çektim ama kaybolmasına yakın. Bu arada kesik kaybolmaya başladı.

AJA

Elit Üye
Bileklerin kesik olmasi ile uyanisin hic bir ilgisi olamaz.Melekleri gordugunuzu yaznisssiniz.Nasil bir goruntu bu ve iletisim icin ne yapiyorsunuz ? Rituel mi ?Ugrastiginiz seyi tam olarak acarsaniz belki sordugunuz. Soruya cevap bulabiliriz.Ki gozunuzden kacan kucuk yaralanmalardir.Biraz derin bi kesik diyorsunuz kanama olmaliydi o halde gormedinizmi ?-

dexter

Elit Üye
Sevgili guys;
Burdaki mesele sana inanıp inanmamamız değil, ki zaten olan olaylara da inanıyoruz, kolunuzda iz çıkması, bileğinizin kesilmesi, olabilecek olağan şeyler. Ben şunu merak ediyorum, siz bize soruyorsunuz "bu ne olabilir?" diye, açıklamasını yapıyoruz hepimiz kendimizce(kendi doğrularımızca), bu açıklamalardan beğendiğinizi (duymak istediğinizi) seçiyorsunuz. Madem cevap o, ve inandığınız şey oysa, neden bizlere soruyorsunuz? Siz cevabı biliyorsunuz, "son zamanlarda meleklerle ilgilendim" dediniz. Sebebini ve cevabını biliyorsunuz. Bizler burada müneccim değiliz, sizin ne ile ilgilenip neyin etkisi ile bunları yaşadığınızı bilemeyeceğimizden, size en yararlı ve sağlıklı olabilecek yönlendirmeyi yapmak zorundayız. Ve siz cevabını biliyorsunuz, cevabı verecek olan sizsiniz.
İyi Forumlar.

not: Konu başlığı, "acil yardım" şeklinde konulmaz. Site kurallarını tekrar gözden geçirmenizi dilerim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İlk önce şunu söyleyeyim buraya gelip yaşadığınız olayı anlatıyorsunuz ve ne olmuş olabilir diye soru soruyorsunuz cevap bekliyorsunuz ama verilen cevaplara ve ortaya atılan fikirlere hep hayır diye cevap veriyorsunuz.Siz paranormal bir şey olabileceğine inanmışsınız zaten ve beklediğiniz cevaplarında o yönde olmasını istiyorsunuz.

Yaşadığınız olay paranormal bir olay değil.Ve çoğu kişinin yaşayabileceği bir olay.Ben de buna benzer bile olay yaşadım.Gece yatarken hiç bir sorun yoktu ama sabah kalktığımda yastığımın boydan boya kan olduğunu ve burnumda bir yerin kesildiğini ve oranın kanamış olduğunu gördüm.Normal de fark etmem gerekirdi ama uyku haliyle fark etmemişim.

Ek olarak bu kesiklerin Meleklerle uzaktan yakından alakası yok.Melekler size vücudunuza zarar vererek işaret vermez.Yazı olayı da normal bir olay uyurken kolunuzun temas ettiği bir yerdeki yazı baskıdan dolayı kısa süreliğine cildinizde olabiliyor ve 1-2 dakika içinde geçiyor.Uyurken kollarınızın birbirine bağlı olup olmadığı bilemezsiniz.Uyku halinde farklı şekillere girebiliyor insan.

Kısaca bu tür olaylar normal olaylar.Acil durumluk olaylar değil. :)

Keira

Moderator
Melekler size zarar vermez onların işaret bırakma şekilleri farklıdır. O yüzden bu yaşadıklarınızı meleklere bağlamamak gerekir. Dexter'in yaptığı açıklamalar gayet mantıklı ve olma olasılığı en yüksek sebepleri yazmış. Soru sormuşsunuz, moderatör ve üye arkadaşlarımız da cevaplamış.

guys

Kayıtlı Üye
Aslında meleklere bağlamak istemedim ilgilendiğimi söyledim ve bana ışıkları veya kıvılcımları ile görünüyorlar. Kolumdaki kesiği geçtim ama yazıyı açıklayamadım çünkü bariz belliydi ve başka yerden geçme ihtimalini vermediğimi söyledim. Paranormal şeylere inanıyorum ama bunu aklımdan geçirmemiştim. Teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...