Sabah kalktigimda ayagima kina yakilmis.

Sessizferyad

Kayıtlı Üye
Esselamun aleykum dun cevabini bulamadigim bir teccube yasadim ve sizlere sormak istedim. Gece dus aldim yattim ancak sabah kalktigimda her iki ayagimin altina leke halinde kina yakildigini gordum. Sizce bunun sebebi ne olabilir , birde bir insan neden boyle bir teccube yasar . Bilgilerinizi paylasirsaniz memnun olurum.20180811_092434.jpg

Sessizferyad

Kayıtlı Üye
O rahatsizligi arastirdim inanin ne toprakla nede suyla ugrasan biriyim sehir hayatinda yasayan biriyim ama ilk is gunune kadar kaybolmassa doktora gidecegim . Anlamlandiramadigim hayatimda hic bir degisilik yok ruyin bir yasam tarzim var yani birden bire bunun olusmasi korku degil aslinda sasirtici geldi ve ister istemez cevabini ariyorum oneriniz icin tesekkur ederim. Bir kac dostuma sordum manevi bir olay deyince sormak istedim aslinda

DüşünenAdam

Kayıtlı Üye
benimde başıma geldi hatta birden fazla oldu bunun debebi dişi cinlerin bedeni sahiplenip bu beden benim deyip seni işaretliyormuş ve tabi yaptığı ahmaklık dişer dişi cinlere senin sahipli olduğunu göstermek için çizilen bir işaret kına tuhaf kokuyor ve çıkmıyorsa 2 güne gider.

Sessizferyad

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim cevap yazdiginiz icin bu neden oluyor acaba mesela tip olarak cok yakisikli bir adam degilim ki birilerinin hosuna gideyim hani islami konulara egilimliyim tamam ama hani 5 vakit namaz kilan yada surekli zikir yapan biri degilim . Yani onlarin ilgi alanina girmem icin sebeb dusunuyorum inanin yok hani bi soz vardir kendine hayri olmaz ole biriyim Sizce neden bu ruhaniler bana biyle bir isaret birakmis olabilir.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim cevap yazdiginiz icin bu neden oluyor acaba mesela tip olarak cok yakisikli bir adam degilim ki birilerinin hosuna gideyim hani islami konulara egilimliyim tamam ama hani 5 vakit namaz kilan yada surekli zikir yapan biri degilim . Yani onlarin ilgi alanina girmem icin sebeb dusunuyorum inanin yok hani bi soz vardir kendine hayri olmaz ole biriyim Sizce neden bu ruhaniler bana biyle bir isaret birakmis olabilir.
Kardeş burada her yazana inanma burada delilerle alimler iç içe, hangisi deli bilemezsin ayrıca hayal dünyası geniş olan da çok. Sen ilk önce cildiyeye git mantarlar sıcağı ve nemi severler biz de yaz mevsimindeyiz. Sen bir günde o renkleri görürsün ama bulaşma tarihleri belki yıllar öncedir gözle görebileceğin canlılar değiller.

Sessizferyad

Kayıtlı Üye
Ustadim dediginiz gibi bir cild ile alakali olabilir bende bunu dusmuyorum ama simdi arastirma yapiyorum sabahtan bunyana hani biseylerin olusmasi saglik anlaminda problemlerin olmasi gerekir yani yasim 36 askerde dahi bot kulllandim ki o sicakta o terlemede bu olmadi esnafim isim geregi ayakkabi mecburiyetim yok o yuzden terlikle geziyorum ve inan ayak terlemesi nedir bilmem simdi bu konuyu yasadim manevi olarak arastiriyorum inan ailemde bole bisey ilk oldu yani bir yerde bir kusur mu yapiyoruz acaba yoksa rutin bir olaymi diye sorguluyorum.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bakteriler, virüsler, mantarlar hepsinin tek ortak gayesi var o da hayatta kalmak ve üremek, bulaştıkları canlıları bu iki şeyi gerçekleştirmek için kullanırlar. Yaşam tarzıyla alakası yok yanlış zamanda yanlış yerde bulunmuşsunuzdur, bot kullandım ve olmadı diyorsunuz bunun cevabını zaten verdim mikroskobik canlıları gözle göremezsiniz dolayısıyla hangi yıl bulaştığını bilemezsiniz, gayeleri hayatlarını ve soylarını devam ettirmek olduğu için içlerinden en başarılı olanlar hayatta kalıyor dolayısıyla nesiller giderek başarılı hale geliyor. Yani onlarla baş etmek giderek zorlaşıyor. Cildiyede gereken testleri yaparlar anlaşılır her şey. Burada milletin yazdığı her şey spekülasyondan ibaret kalacaktır.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bizim orda bu duruma şeytan kınası derler. Korkulacak çok birşey yok. Musubetin varlıklarça yapıldığı konusunda eminseniz bir hocaya danışmanız gerek. Ancak bir müddet takip edin. Düzelip tekrarlıyorsa bi yerlerde problem vardır

Rooh

Kayıtlı Üye
Ve aleykümüsselam. Şurada bilgi vardır, dinlemenizi tavsiye ederiz..
Cinler insanın eline ayağına kına yakar mı?

Hopemore

Kayıtlı Üye
Bir şeyi merak ettim ayağınız kına kokuyor mu yani kına kokusu alıyo musunuz

Sessizferyad

Kayıtlı Üye
Hayir suan kina lekesi kalmadi koku varmiydi dikkat etmedim acikcasi 2 gun kaldi lekeler ama 2. Gunun sonunda kalmadi doktora gitmedim acikcasi lekeler gidince ama hala sebebi merak etmiyor degilim.

fataleque

Kayıtlı Üye
peki bu 2 gün süre içinde hiç ölüm hastalık haberi aldınız mı akraba aile veya arkadaşlardan? çünkü aynısı bi yakınımın başına geldi de biz öyle bi durumla karşılaşmıştık bununla bağdaştırdık

Sessizferyad

Kayıtlı Üye
Bende aslinda bu 2 gunluk sureci dikkatle takip ettim . Fakat bu bahsettiginiz gibi ne uzucu nede sevindirici bir haber aldim .Yani olagan rutin bur yasantiya devam ediyorum

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Merhaba
Aynı olay iki defa oldu bizde.
İlkinde sadece bana ve iki elimeydi.
İkincisinde hem benim hem eşimin elinde vardı. Gece uyurken bi ara gözümü açtım eşim bi ip çekiyor gibiydi yukarıdan sonra tekrar daldım. Sabah uyandık o elinde kına ve sanki ip tutmuş gibi şekli. Benimde tek avucumda. Biri sonbahar biri kıştı.
Neden oldu hala merak ediyorum

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Kimisi melek diyor kimisi negatif varlık işi büyü... Olay sonrası ilkinde beni okumuşlardı ama kendim dua okuyana kadar iyi hissetmemiştim. Bilen birileri yok mu???

Sessizferyad

Kayıtlı Üye
Ben cok arastirdim bu konuyu ama sadece kulaktan dolma bilgiler aldim . inanin tiana nigra mantar konusunda doktoruda buldum yani bir hastalikmi diye ama o bile yok dedi tahlil sonuclarina bakinca anlam veremedi zaten 2 gun sonra kendiliginden gecti. Manevi olarak melek veya cinler kina yakmis dediler olumsuz seyler oludumu sorusuna cevap yok olmadi olum veya hastalik haberi almadim hamdolsun , he buna istinaden bereketin arttimi derseniz oda yok yani her turlu sans oyununu bile oynadim acaba buna isaretmi diye oda yok yani uykularim ayni hayatim ayni degisiklik yok ama bu neden oldu hala dusunmuyor degilim. Kaldiki hani bir ozelligi olan yada cok yakisikli olan biride degilim , normal rutin hayatin icinde yer alan bir insanim. Merakla mantikli bir cevap vericek bir ustayi ariyorum.