Saate Ne Zaman Baksam Aynı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

downland

Banlı Kullanıcı
İyi akşamlar arkadaşlar.Bu günlerde dikkatimi çeken bi durumla karşılaştım.Saate çok bakan biri değilim öyle binde bir kaç ki acaba diye bakarım.3 ,4 gündür her baktığımda 13:13 yada 00:00 gösteriyor .Belki sürekli aynı şeyleri yaptığım için her baktığımda o saate dek geliyor olabilir mi sizce?

Junmen

Kayıtlı Üye
dakikası dakikasına denk gelmesi pekte tesadüf olmasa gerek .

benim ufak bir çalışmam vardı iki saatim var bunları yattığım yerden dahi görebilicek şekilde yerleştirdim aynı zamanda 180 cm ye 90 cm aynam var oradanda baktığımda görebiliyorum . Fakat özellikleri şu iki saatin saniyesi bile senkronize aynı anda ilerlemekte fakat dakikaları farklı . Günün herhangi bir zamanı uyarılırsam yada görü alırsam saatleri hem normal olarak gözlemliyorum hemde aynadaki yansımalarını kontrol ediyorum. Eğer anormal bir farklılık mevcut ise durumu tespit etmem hiçte zor olmuyor .

( bu yöntemi tamamen kendim düşündüm o bakımdan başkalarında ne kadar etkili olur bilemiyorum ).

downland

Banlı Kullanıcı
Tesadüf desek nasıl olur :)
Küçükken ilk karnemi aldığımda hatırlarım o an çok heyecanlıyıdm .Herkes alırken öyle bekliyordum öğretmenin çağırdığında ya en son benimkini verdi diye s,nirlenmiştim orda saat 13:13 tü.İlk iş görüşmem 13:13 ,kaza yaptığımda gözümü açtığımda duvarda görüdğüm saat 13:13 Bugün elimi motor bıçağına kestirdim hastaneydi falan eve geldim öyle uzandım saate baktım artık kuruntuda yapıyorum bi tarftan ama yine 13:13. bence tesadüf değil belkide tesadüf bilemiyorum.

Junmen

Kayıtlı Üye
Küçükken ilk karnemi aldığımda hatırlarım o an çok heyecanlıyıdm .Herkes alırken öyle bekliyordum öğretmenin çağırdığında ya en son benimkini verdi diye s,nirlenmiştim orda saat 13:13 tü.İlk iş görüşmem 13:13 ,kaza yaptığımda gözümü açtığımda duvarda görüdğüm saat 13:13 Bugün elimi motor bıçağına kestirdim hastaneydi falan eve geldim öyle uzandım saate baktım artık kuruntuda yapıyorum bi tarftan ama yine 13:13. bence tesadüf değil belkide tesadüf bilemiyorum.
Konuyu açtığın ilk mesajının önüne bu açıklamayı ekleyip sonrada devamında mesajını yazsa idin kanımca daha açıklayıcı olacaktı.

dexter

Elit Üye
bununla ilgili bir çok konu açıldı. Araştırınız, örnek bir link veriyorum.
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=32768

Ayrıca size tavsiyem; sayıların anlamlarını karşılıklarını araştırın, tarihte o saatlerde neler yaşanmış vs. gibi farklı bir analiz yapmaya çalışın. Size özel bir anlamı olmalıdır, bunu ancak siz bulabilirsiniz.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bence beyin inadına yapıyor :)
Biz düşünmeyi bıraksakta, beyin durdurulamaz biliyorsunuz... biz bırakmak, saati düşünmemek istesekte beyin o araştırmayı sürdürmeye devam ediyor, beyin saatine yormuştum ben.

karanlık yolcu

Banlı Kullanıcı
Düşüncelerinizi dikkatlice gözlemleyin ve yalnızca istediklerinizi düşündüğünüze emin olun, istemediklerinizi değil. Bu rakam önünüzde yeni bir fırsat kapısının açıldığının işaretidir. 111 bir fenerin parlak ışığı gibidir. Bunun anlamı, evren sizin düşüncelerinizden bir enstanteneyi alıyor ve onu şekle dönüştürüyor yani gerçekleştiriyor.Peki siz evrenin yakalamış olduğu düşüncenizden memnun musunuz? Eğer değilseniz düşüncelerinizi düzeltin. Eğer düşüncelerinizi düzeltmekte yada kontrol etmekte zorlanıyorsanız meleklerinizden size yardımcı olmalarını isteyin
uzun zamandır aralıklarla da olsa hep saate baktığımda 11.11 oluyor tabi sabah 11.11 .. çok sık tekrarlanmasından dolayı biraz araştırma yapayım dedim forum da da varmış böyle bir konu .. yukarı da ki yorum çok benziyor şu an ki durumuma .. ' evren sizin düşüncelerinizden bir enstanteneyi alıyor ve onu şekle dönüştürüyor ' genel olarak olumlu düşünmeye çalışırım hep isteklerimi hayallerimi her gün düşünürüm gözden geçiririm .. eğer bu melek olayı gerçekse belki de isteklerim bir gün gerçekleşecek ..

ledunist

Kayıtlı Üye
ilginç bir durum ,ben de saate bakmadan hep doğru tahhmi ederim ama araştırmadım nedenini

meraklı09

Banlı Kullanıcı
bende sürekli çift saatleri yakalıyorum ama belli bir saat değil farklı farklı saatler
11.11 15.15 gibi mesela

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Biyolojik saat diye birşey var belki de her o saatte vücudunuz uyarılıyor saate bakma gereği hissediyorsunuzdur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...