Rüzgarlı Bir Plajda Geçen Rüyam Hakkında

kutsalay

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Bu sabah gördüğüm rüyanın ne anlama gelebileceğini araştırınca açıkçası biraz endişelendim ve sizlerin yorumlarını öğrenmek istedim.
Rüyam ise şöyle: Mevsim yaz ve ailemle plajdayız, annem ve babamın orada olduğunu biliyorum fakat onları görmüyorum, kız kardeşimi görüyorum sadece. Kardeşimin elinde plaj şemsiyesi, benim elimde ise havlu var. Ben, üzerinde güneşlenmek için havluyu yere sermeye uğraşıyorum, kardeşim de plaj şemsiyesini yere sabitlemeye çalışıyor; fakat hava o kadar rüzgarlı ki ne ben havluyu yere serebiliyorum ne de kardeşim şemsiyeyi yere sabitleyebiliyor. Rüzgar şemsiyeyi ittirdiğinden, kardeşim de yerinde durmakta güçlük çekiyor, fakat bu hallerimiz bir kasırga havasında geçmiyor, yani bu halimize gülüyoruz, eğleniyoruz. Sonra çok zorlandığını görünce kardeşimin elinden şemsiyeyi ben alıyorum, ona havluyu veriyorum, derken alarmım çaldı ve uyandım.
Uyandığımda sanki eğlenceli bir rüyadan uyanmış gibiydim, fakat rüyada şiddetli rüzgar görmenin oldukça kötü anlamları olduğunu internetten öğrenince endişelendim. Her ne kadar biz o an rüzgarla eğlenmişsek de şiddetli rüzgarın bu kötü anlamı yine de geçerli midir, bu rüyayı nasıl yorumlarsınız merak ediyorum. (Önceki gün, -rüzgarla ilgisiz de olsa- kardeşimle bilgisayar oyunu oynamıştık ve epey eğlenmiştik, bu bilinçaltımı etkilemiş olabilir mi bilmiyorum.)

Gün içinde rüyam aklımdaydı, daha önceki yıllarda rüyamda fare görmüştüm, anlamı kötüydü ancak bir sorunla karşılaşmamıştım, bunu düşünerek rüyamın kötü anlama gelmeyebileceğini düşündüm. Birkaç gündür yeterince uyuyamadığım için, sabah dersten dönünce eve gelip bir iki saat uyudum, o esnada ise rüyamda içeri giren halsiz bir kedi gördüm, kediyi severken kardeşimi çağırdım, ancak o an kedinin aslında fare olduğunu fark ettim. Bu da gün içinde gördüğüm rüyanın kötü anlamını düşünmekten dolayı gördüğüm bir rüya mıydı, bilmiyorum.

Yorumlarınızı merakla bekliyorum...

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle "rüya tabirleri" farklı astrolog ve ruh bilimcilere bağlı olarak yorumlanıyor. Bu nedenle rüyanızın değerlendirdiğiniz kaynak oldukça önemlidir.

Rüyanızı yorumlama gerekirse; rüyada rüzgar görmek gündelik hayatınızda ki kararsızlıkların başınıza dert olduğunu ya da olacağını bildiriyor aslında size. Kararsız yapınızdan dolayı yakın bir zamanda büyük bir fırsatı kaçırmış olabilirsiniz. (bu fırsat hayatta ki önem sıralamanıza bağlı olarak değişebilir. Örnek veriyorum; kariyer fırsatı, eğitim fırsatı, aşk fırsatı vb gibi) Kardeşinizin de bu rüzgardan etkileniyor olması kardeşinizin gündelik hayatında sivri dilli ve sert bir mizaca sahip olması sebebiyle sizinle çatışmasını işaret ediyor. Kardeşiniz ile ne kadar anlaşabiliyorsunuz bilemem tabi ki de. Rüyanızda fare görmeniz ise zamanında hissettiğiniz ancak şu an da hiç kalmamış olan "aşağılık duygusuna" bağlıdır.

Bilginize Saygılarımla

kutsalay

Kayıtlı Üye
İlginize çok teşekkür ederim.
Bu rüyaların ertesi akşamı rüyamda ailemle başka bir evdeyken deprem olduğunu gördüm, herhangi bir yıkılma olmadan. Bu sabah ise girdiğim bir sınavda sınav kağıdımın ısınarak alev aldığını, onu söndürmeye çalışırken de bu kez ayakkabılarımın ısınarak yanmaya başladığını gördüm. Sahiden, öyle sık rüya görmememe rağmen bu rüyalar beni düşündürüyor...