Rüyayı nasıl yorumlarız klasik internetteki yorumlar değilde gerçek bir yorum?

Cadirella1905

Kayıtlı Üye
2 gün önce gördüğüm bir rüyanın anlamı takıldı kafama çünkü rüyadan sonra gerçek hayatta da bir durum oldu normalde takmam rüyalarımı hatta hatırlamam bile ben bunun anlamını nasıl öğrenebilirim çevremde bildiğim gerçek rüya yorumcusu da yok?

xax2

Kayıtlı Üye
Yorum genelde şu şekilde olur internetten veya ansiklopedideki gibi değil . Örnek veriyorum sen bana geldin rüyanı anlattın benim içime doğan içimden gelen şeyi o an yorumumu katmadan sana direk söylüyorum

Cadirella1905

Kayıtlı Üye
Yorum genelde şu şekilde olur internetten veya ansiklopedideki gibi değil . Örnek veriyorum sen bana geldin rüyanı anlattın benim içime doğan içimden gelen şeyi o an yorumumu katmadan sana direk söylüyorum
Immm bunun içinde güçlü altıncı his falan gerekir değil mi?

gamzedeyim

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla gerçekten bir anlamı olan, allahtan gelen rüyalar yoruma vs pek ihtiyaç duymaz. Kısa, net ve ne anlatmak istediğini açıkça bildiren rüyalar olur. Evet sembolik olabilir ama sizin içinize doğar o mesaj. O yüzden karmaşıksa, içinize mesaj doğmadıysa, net olarak hepsini hatırlayamıyorsanız, yoruma ihtiyaç duyuyorsanız gerçekten bir şey bildiren bir rüya değildir, bilinçaltıdır.

Cadirella1905

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla gerçekten bir anlamı olan, allahtan gelen rüyalar yoruma vs pek ihtiyaç duymaz. Kısa, net ve ne anlatmak istediğini açıkça bildiren rüyalar olur. Evet sembolik olabilir ama sizin içinize doğar o mesaj. O yüzden karmaşıksa, içinize mesaj doğmadıysa, net olarak hepsini hatırlayamıyorsanız, yoruma ihtiyaç duyuyorsanız gerçekten bir şey bildiren bir rüya değildir, bilinçaltıdır.
Rüyadan sonra karşıma çıkan durumdan dolayı merak ettim yoksa rüyaları umursamam

xax2

Kayıtlı Üye
Rüyalarınızı hayıra yormaya çalışın şer aramayın rüyalarda . Korkutuluyorsanız koruyucu duaları okuyup yatın korkutulma devam ediyorsa bi alime baktırmak gerekir

Cadirella1905

Kayıtlı Üye
Rüyalarınızı hayıra yormaya çalışın şer aramayın rüyalarda . Korkutuluyorsanız koruyucu duaları okuyup yatın korkutulma devam ediyorsa bi alime baktırmak gerekir
Korkutulmadım garip bi rüyaydı eski sevgilimle ilgili bişey mi arıyordum öyle bişey bi email geldi ve bi erkeğin ismi soy ismi vardı onu bulmam mı gerekiyordu öyle bişey uyandıktan 2-3 saat sonra instadan bildirim geldi ve o erkeği gösterdi eski sevgilimi takip ediyormuş vs baya şok oldum o bildirimde rüyadaki sahneye döndüm uyumadan önce ağlamıştım dua etmiştim barışacaksam barışalım yada artık canım yanmasın faln diye dua ederek uyuyakalmıştım bi anlamda çıkaramadım tesadüf galiba