Rüyanın anlamı/ ölüm runu

Birsyy

Kayıtlı Üye
Geçen sene temmuz ayında bir rüya gördüm ve hala etkisindeyim, o zamandan bu zamana da hayatımda pek bir şey yolunda gitmedi bu yüzden merak ediyorum. Rüyada büyük bir meydandayım ve lav aktığını gördüm çok kalabalıktı herkes kaçıyordu, yanımda iki kişi vardı biri farklı tarafa gitti ben yanımdakini çekerek bir anda bir suya atladım ve kurtulduk. Eve geldim ama insanlığın çoğu ölmüştü insanlara ne olduğuna bakmak için internete girdim ve ölüm runu diye bir şeyin sebep olduğunu öğrendim. Enerji, rüzgar gibi bir şeymiş ve herkesi öldürüyormuş. Daha önce ölüm runu diye bir şey duymamıştım, görmemiştim. Rüyada şekil olarak değil yazı olarak gördüm. Bunu yorumlayabilecek biri varsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Lukrasta

Kayıtlı Üye
Ölüm runu hakkında bir araştırma yaptım. Genel manada böyle bir run bilgisi bulmak zor ancak germanik bilgilerde böyle bir run var. Yr Runu olarak geçiyor ve özel bir rune olarak görülüyor. Tersi ise Algız olarak geçiyor ve yaşam runu olarak görülüyor. Daha çok nazi döneminde benimsenmiş bu iki run ve hatta mezar taşlarında doğum ve ölüm tarihlerini belirtmek için bile kullanılmış bu sembol. Yr Rune yazarak arayabilirsiniz internette şekli merak ediyorsanız. Rüyanıza gelince,meydanda olduğunuzu ve lav aktığını söylemişsiniz,insanların çoğu kaçiyormuş. Bunu direkt olarak ölüm diye yorumlamak doğru olmayabilir. Bahsi geçen lav zorlukları temsil ediyor kanımca. Ve bu lav kişisel zorlukları da temsil ediyor olabilir,toplumsal zorluklarıda. Siz yanınızda birini çekip suya atlayarak kurtulmuşsunuz. Bu da demek oluyor ki toplumu genel manada olumsuz etkileyen bu zorlukların üstesinden gelecek ve hatta muhtemelen çevrenizden birininde bu zorlukları atlatmasini sağlayacaksınız. Bir de şöyle bir şey var ki nedeninin ölüm runu olduğunu görmüşsünüz. Bu ölüm runu direkt ölümü değilde değişimi veya sona ermesi temsil ediyor olabilir. Yani insanların çoğunu olumsuz olarak değişime uğratan şeyden siz etkilenmeyecek olabilirsiniz. Belki toplumsal bir olumsuz fikir olur bir düşünce yapısı olur vs. Biraz uzun oldu ancak demek istediğim noktayı anlamışsınızdır umarım. Yolunda gitmeyen her şeyin üstesinden geleceğinize dair uyaran bir rüya bu.

Lukrasta

Kayıtlı Üye
Ek olarak diğer olasılığa baktığımızda ölüm runu'nun nazi döneminde benimsenmiş olmasından yola çıkarak bu run nefreti temsil ediyorda olabilir. Yani bu zorluklara neden olan şeyin sebebi nefret olabilir. Sevgiler.

Birsyy

Kayıtlı Üye
Ölüm runu hakkında bir araştırma yaptım. Genel manada böyle bir run bilgisi bulmak zor ancak germanik bilgilerde böyle bir run var. Yr Runu olarak geçiyor ve özel bir rune olarak görülüyor. Tersi ise Algız olarak geçiyor ve yaşam runu olarak görülüyor. Daha çok nazi döneminde benimsenmiş bu iki run ve hatta mezar taşlarında doğum ve ölüm tarihlerini belirtmek için bile kullanılmış bu sembol. Yr Rune yazarak arayabilirsiniz internette şekli merak ediyorsanız. Rüyanıza gelince,meydanda olduğunuzu ve lav aktığını söylemişsiniz,insanların çoğu kaçiyormuş. Bunu direkt olarak ölüm diye yorumlamak doğru olmayabilir. Bahsi geçen lav zorlukları temsil ediyor kanımca. Ve bu lav kişisel zorlukları da temsil ediyor olabilir,toplumsal zorluklarıda. Siz yanınızda birini çekip suya atlayarak kurtulmuşsunuz. Bu da demek oluyor ki toplumu genel manada olumsuz etkileyen bu zorlukların üstesinden gelecek ve hatta muhtemelen çevrenizden birininde bu zorlukları atlatmasini sağlayacaksınız. Bir de şöyle bir şey var ki nedeninin ölüm runu olduğunu görmüşsünüz. Bu ölüm runu direkt ölümü değilde değişimi veya sona ermesi temsil ediyor olabilir. Yani insanların çoğunu olumsuz olarak değişime uğratan şeyden siz etkilenmeyecek olabilirsiniz. Belki toplumsal bir olumsuz fikir olur bir düşünce yapısı olur vs. Biraz uzun oldu ancak demek istediğim noktayı anlamışsınızdır umarım. Yolunda gitmeyen her şeyin üstesinden geleceğinize dair uyaran bir rüya bu.
Çok teşekkür ederim yorumunuz için, üzerinden zaman geçti ama şimdi okudum. Toplumsal olmasa da kendi çevremi göz önüne alınca gerçekten soylediginiz gibi oldu. Çevremdeki insanların çoğu büyük değişim yaşadılar hayatlarında, özellikle yakın arkadaşlarım, fakat hiçbiri mutlu ve tatmin değil hayatlarından. Ben de o yanıma aldığım ve suya atladığım kişiyle yollarımı ayırdım fakat eskiye göre çok daha iyiyim ve hayatım güzel bir yönde ilerliyor🙏🏻