Rüyamın yorumunu istiyorum

sezer334

Kayıtlı Üye
Şimdi beni hayatta sadece bir defa gören bir insan var o da aylar sonra beni ve kızımı rüyasında görüyor . ilk önce kızımı görüyor napıyorsun demeye kalmadan arkasından beni görüyor ağlıyormuşum kızımında morali yokmuş bana hayırdır ne oldu demiş bende özür dilerim bir daha olmayacak demişim sonra tekrar sormuş ben yine tekrar özür dilerim bir daha olmayacak deyip ağlayarak kızımı alıp gitmişim rüyamın yorumunu istiyorum yardımcı olur musunuz

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Şimdi beni hayatta sadece bir defa gören bir insan var o da aylar sonra beni ve kızımı rüyasında görüyor . ilk önce kızımı görüyor napıyorsun demeye kalmadan arkasından beni görüyor ağlıyormuşum kızımında morali yokmuş bana hayırdır ne oldu demiş bende özür dilerim bir daha olmayacak demişim sonra tekrar sormuş ben yine tekrar özür dilerim bir daha olmayacak deyip ağlayarak kızımı alıp gitmişim rüyamın yorumunu istiyorum yardımcı olur musunuz
Merhaba. Öncelikle;rumuzunuz erkek ismi ama anlattığınızdan bayan olabileceğinizi düşündüm.

Hayatımda bir kere gördüğüm şahıs beni ve kızımı rüyasında görüyor demiş ve son satırda rüyamın yorumunu istiyorum yazmışsınız. Rüyayı hanginiz gördü anlaşılmıyor bu yüzden.

O kişi erkek mi bayan mı, sizinle ne gibi bir irtibatı var, görüşüyormusunuz, sokakta ilk defa karşılaştığınız birini rüyanızda gördüğünüzde adres tesbitinden onu bulur ille rüyanızı ona anlatırmısınız vs vs? Özür dilerim ama çok karışık anlatmışsınız. Panik yapmayın sakin ve anlaşılır anlatın ki arkadaşlar yardımcı olabilsinler.

sezer334

Kayıtlı Üye
Merhaba. Öncelikle;rumuzunuz erkek ismi ama anlattığınızdan bayan olabileceğinizi düşündüm.

Hayatımda bir kere gördüğüm şahıs beni ve kızımı rüyasında görüyor demiş ve son satırda rüyamın yorumunu istiyorum yazmışsınız. Rüyayı hanginiz gördü anlaşılmıyor bu yüzden.

O kişi erkek mi bayan mı, sizinle ne gibi bir irtibatı var, görüşüyormusunuz, sokakta ilk defa karşılaştığınız birini rüyanızda gördüğünüzde adres tesbitinden onu bulur ille rüyanızı ona anlatırmısınız vs vs? Özür dilerim ama çok karışık anlatmışsınız. Panik yapmayın sakin ve anlaşılır anlatın ki arkadaşlar yardımcı olabilsinler.
Şimdi durum tam olarak şu ben erkeğim bu rüyayı gören ablamın komşusu ama ablamın komşusu beni sadece bir defa gördü sadece adımı biliyor . en son 3 4 ay önce beni dün gece de rüyasında ilk önce kızımı görmüş üzgün gibi bir hali varmış kızıma hayırdır sen napıyosn demiş hemen arkasından ben gelmişim ağlayarak bana neyin var demiş bende özür dilerim abla bir daha olmayacak demişim sonra tekrar sormuş neyin var diye sonra ben yine ağlarak özür dilerim bir daha olmayacak demişim sonra kızımı alıp gitmişim

Ü

Üye silindi 58480

Sizi hayatinda sadece 1 kere gormus ve kodlamis. Guzel bir insan oldugunuzu kodlamis belki de. Ya da hangi sifat ile kodladiysa artik. Bu ilkizlenim ile heme olan bisey zaten.

Siz o kisinin ruyasinda, ve o kisi icin guzel olan bir seyin sembolik anlatimisiniz. Baskasinin ruyasindan kendi yorumunuzu istemek usule aykiridir. O kadar da degil, basligi da fena atmissiniz

Bir ihtimal ki aranizda guzel bir iletisim baslayacak ama siz kendinizin kronik bir kusurunu ona acik edeceksiniz.
Kendinizdeki en tekrar eden ve en ustunu orttugunuz yonunuzu sorgulayin madem kendinize yontarak sonuc cikarmak istiyorsunuz. Cunku bir ihtimal o kisi sizi oldugu gibi gormus te olabilir.