Rüyamın etkisinden iki yıldır çıkamadım. bu bir haberci rüyamı

Lacerbe

Kayıtlı Üye
Merhaba. Size yaklaşık bir buçuuk yıldır unutamadıgım ve hala belkı dogrudur dedıgım ruyamdan bahsetmek istiyorum lütfe bilgisi olanlar cevaplasın çünkü çok içselleştirdim bu konuyu çok kafama takılıyor son zamanlarda

Bundan bir buçuk yıl önce hayatımın dönüm noktasıydı hani her insanın dibe vurdugu bır an vardır ya tam olarak dipteydim tüm hayatım birden bire değişti. bulutların üzerindeyken yere çakıldım. duygusal olarak zaten çökmüştüm. herşeyin başladığı ilk gün. o gün aldığm bir haberle birdaha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacagını anlamıştım. perişan halde uyudum. bitiktim. daha sonrasında daha büyük acılar çekeceğimi bilmiyordum.

o gece rüyamda ilkokul öğretmenimi gördüm. üniversiteyi bitirdim ama hala o insanı hatırlar ve minnet duyarım. sevdiğim bir insandı. rüyamda yatakhane gibi bir yerdeyim arkadaslarım var, o gece zaten arkadaslarımla birlikte uyuyordum ama ruyamda daha kalabalıktı ve yatakhanedeydim. ben o acının verdiği sancıyla kıvranıp ağlıyordum. rüyamda dahi canım çok yanıyordu çok ağlıyordum ve birdaha düzelmeyecek biliyorum diyordum.
birden ilkokul öğretmenimi gördüm beni teselli etmeye çalışıyordu ama ben anlamıyor ağlamaya çırpınmaya devam ediyordum. Sonra öğretmenim birden üzerime atladı sinirlendi içinden başka biri çıktı onun başka bir varlık oldugunu bi ışık altında görebiliyordum korkuyordum ama korkmuyordum da o varlık ağlamalarıma kabullenmeyişime sinirlendi ve bana bir cümle söyleyip göğsüme vurdu.

göğsüme vurdugunda bir ışık çarpmış gibiydi. çok derinlerden bir ışık darbesi almış gibiydim tam kalbimin üzerine ,ağrıyı hala hatırlayabiliyorum ışığıda. sonrasında hemen uyandım zaten.
Neredeyse iki sene olacak unutamadım. O cümle kafamda dönüp duruyor bana hiçihtimal vermediğim birşeyin olacağını söyledi. Sizce bu rüyanın bir anlamı var mı? bu bir haberci rüya mı yoksa beynımın bana oynadıgı bır oyun mu

Lacerbe

Kayıtlı Üye
Cümleyi söylemen gerekiyor zaten asıl mesele orada :)

Çok sevdiğim ve kaybettiğim birinin bir gün döneceğini söyledi ama çok uzağa gitti ve gelmeyecegini düşünüyorum. O varlık dönecek dedi hayır biliyorum dönmeyecek dedim o da sinirlendi sana dönecek diyorum herkes brgün döner dedi ve kalbime vurdu :)

Ramez

Kayıtlı Üye
Bence psikolojik öyle seziyorum herşey bitti dendiğinde hayat başlar galiba siz hayat bitti gibi hissettiğinizde herşeyi bırakmışsınız. ortalama insan ömrü 70 sene çok daha kötüleridr olacak çok daha iyileride olacak. Sağlık olsun zararın neresinden dönülse kârdır mutlu olacağınız işlere yönelin belki unutmak için psikolojik yardımda alabilirsiniz. Selametle

cihanarmgn

Kayıtlı Üye
İş
işletmeci
Bana da psikolojik gibi göründü.