Rüyamın bir anlamı var mı?

Zzzklbk

Kayıtlı Üye
Selamlar..Dün gece anlamını merak ettiğim bir rüya gördüm..karşı komşum bana yarım haşlanmış yumurta veriyor verirken değerli bir yumurta olduğunu hissediyorum kalabalık bir ortamdayız verirken ve verdikten sonra hiç konuşmuyoruz ama aynı ortamda durmaya devam ediyoruz.bu arada gerçek hayatta da 2 seneye yakındır ne konuşuyoruz ne görüşüyoruz..güzel bir ilişkimiz olmasına rağmen elle tutulur nedenlere dayanmadan bir anda kopmuştuk(bu arada kendisi 6. Hisleri kuvvetli diğer boyuttaki varlıkları hissedebilen biriydi)rüyamın ne gibi bir anlamı olabilir?yorumlayabilen olursa teşekkür ederim.mutlu akşamlar dilerim herkese..

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Çok samimi olmadığınız bir arkadaşınızın rüyanızda size haşlanmış yumurta vermesi, size düşmanlık eden, sizinle çok da iyi geçinmeyen birisinden ağır bir darbe yiyeceğiniz göstergesidir. Dikkatli olmalısınız.

Bilginize Saygılarımla

Aymira

Kayıtlı Üye
Eşiniz veya sevgiliniz ile aranızda bir problem, sıkıntı var sanırım, yahut evvelce yaşanmış böyle bir şey.

Zzzklbk

Kayıtlı Üye
Su an için yok çok şükür..evvelce yaşanmışlıklar illaki oldu..rüya bir sıkıntımız olduğuna mı işaret ediyor?

Aymira

Kayıtlı Üye
"yumurta" gördüğünüz için eşiniz ile ilgili bir sorun olabileceğini düşündüm. Bu sıkıntının geçmesine çok sevindim. Rüyaları çok dikkatli tabir etmek ve hayra yormak iyidir.
Bu rüya daİnşallah sorunlarınızın bittiğinin habercisidir. ?