Rüyamı Yorumlar Mısınız?

Licht

Kayıtlı Üye
Merhaba, altta yazan rüyamın ne anlama geldiğini açıklayabilir misiniz?
Güzel bir bahçedeyim. Ağaçlar kuşlar var. Yanımda bir kişi var benden yaşlı olduğunu hatırlıyorum. Kim olduğundan emin değilim. O ileride ağaçtan bir şey alırken benim omzuma hiç bilmediğim ama daha çok civcive benzeyen bir kuş konuyor. Kuşun rengini de bilmiyorum. Bu kuş boynuma sürülerek bana sevgi gösteriyor. Başta şaşırıyorum ama sonra kuşu çok tatlı ve sevimli buluyorum.
Sonrasında bu kuşu büyük bir kabın içinde yatarken gördüm. Canlıydı ama ölmek üzereymiş gibiydi. Sanırım hastaydı. Sonra bu kuşun bulunduğu kabın her tarafını sarı lekeler kapladı. Birkaç kişinin bu kabın içindekilerini yediklerini gördüm. Kuşun canlı olduğunu bildiğim için üzülmüştüm. Sonra yemek yiyenlerden birinin benim de yememi istediği için o kuşun kanadından bana bir parça uzattığını gördüm. Kuşun öldüğünü artık kabullendiğim için o kanadın parçasını aldım. Gerisini hatırlamıyorum.
Aslında rüyaları pek önemsemem çünkü sürekli rüya gören bir insanım ve hep bilinçaltıma bağlarım. Uyuduğum gibi rüya görürüm genellikle. Her türlü ve sık rüya gördüğüm için artık kabus tarzı rüyalarım olsa bile pek fazla korkmuyorum. Etkilendiklerim oluyor tabi. Sadece çoğu kişi rüyaların anlamlarını hep buraya yazdığından açıkçası ben de merak ettim.

Broad

Banlı Kullanıcı
Ben bundan bir anlam cikarsam inanacaksin oyle mi?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Sevgili @dennise estağfirullah :) ne diyeceğimi bilemedim şimdi, tıkanıp kaldım valla. Tabiri caizse qal geldi:)
İlham gelmesine gelir de, kalbimizde boş yer yok.. Öylece bakınır insan bu yüzden. Bazende öyle hemen atlar, yazmış bulunursun ya; benimki de o hesap :)

Impulse

Kayıtlı Üye
Sevgili @dennise estağfirullah :) ne diyeceğimi bilemedim şimdi, tıkanıp kaldım valla. Tabiri caizse qal geldi:)
İlham gelmesine gelir de, kalbimizde boş yer yok.. Öylece bakınır insan bu yüzden. Bazende öyle hemen atlar, yazmış bulunursun ya; benimki de o hesap :)
Bu rüyadan sana bir ekmek çıkmadıysa rüya rüya değildir, ben diyeyim.

Yorumsuzdur rüyan @Licht ?

Sonunda zaten kendinde belirtmişsin.

xax2

Kayıtlı Üye
Cünüp yatmışsın korkutmuşlar seni

Licht

Kayıtlı Üye
Bu rüyadan sana bir ekmek çıkmadıysa rüya rüya değildir, ben diyeyim.

Yorumsuzdur rüyan @Licht ?

Sonunda zaten kendinde belirtmişsin.
Di mi bunu buraya yazmam şaçmaydı zaten. Hata bende. Yazdığımız yorumları da kendimizin silememesi ne garip.