Rüyamdaki Semboller

thevamp

Kayıtlı Üye
Merhaba size bu yazın başında gördüğüm bi rüyayı hatırlatacağım
kendi evimde arkadaşlarımla oturuyorudum sonra bi anda heryer maviye döndü ve semboller geldi Ra'nın gözü(Horosun gözü) ve Ankh(sanırsam) ve nereye bakarsam nereye gitsim bunlar belirdi bütün rüyamda nereye baskam bu sembolleri gördüm ve uyandığımda sembolleri gördüğüm yere gittim sanki enerji almışım yada enerji vermişim gibi his oldu hafif yorgunluk geldi sizce bu rüyada bi anlam varmı yoksa normal bir şeymi ?

La-edri

Kayıtlı Üye
Bahsettiginiz semboller dünyaca bilinir zaten, rüyada görülmesi mümkündür , bu tür sembollerin rüyanizda sizin icin bir sey ifade etmesi icin yani bilincaltinin meydana getirmesinden ziyade bir mesaj vs olmasi icin sizin bire bir o sembollerle bir alakaniz olmali rüyanizda.
Siz saadece gördünüz.Mesela size birisi RA sembolünü tasiyan bir nesne verse anlami olurdu, mesela bir arkadasiniz ben RA'yim diye sizinle konussa bir anlami olurdu vs.. fakat siz saadece görmüssünüz.

Bilinacalti zaten herseyin resmini cizer, ve kisi neyle ilgilenirse bunlara ait ögeleri ruyalarinda görürüler, o rüyanin sizin icin bir sey ifade etmesi icin sizin iyi veyahut kötü o seyle rüyanizda muhatap(dialog alis veris vs gibi) olmaniz lazim.

thevamp

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ilgilendiğin için :) bide bi olayım daha var bu telekinezimi yoksa başka bi varlıkmı bilmiyorum ama anlatayım genede. evde otururken tam karşımda gardolap vardı ani bi haraket yaptım çok hızlı bi şekilde dolap kapanıp açıldı(rüzgar felan yoktu kendi kendine oldu) o zamanlar demonlarla fln. ilgileniyodum telekinezi yapıyodum ?