Rüyamdaki garip ayna

gamzedeyim

Kayıtlı Üye
Dini bir şeylerin yapıldığı bir yere gidiyorduk abimle. 2. Gidişimizdi. Tren yolundan gittik ama biz otobüsle gittik galiba. Karanlık yollardan geçtik. Sonra gittiğimiz yer şöyleydi, herkes bir odada kalıyor ve orada kendi kendine ibadet ediyor, kendiyle yüzleşiyor vs. Ama ben pek bir şey yapmıyordum abimi bekliyor gibiydim daha çok. Sonra abim beni de bir odaya bıraktı ama ben çok kalmayacaktım orada. Ve şöyle her oda bir şehri temsil ediyordu o odaya girdiysen o şehirdesin. Ben bağdat'a girdim. Sonra aynaya baktım ve aynada kafam yoktu. Sadece vücudum vardı ama kafamı göremiyordum. Çok korktum korkuyla fırladım abimin yanına. Bana korkmamam gerektiğini, bağdatta savaş olduğu için aynaların karışıklık yaşadığını söyledi. Aynaların böyle şeylerden etkilenebileceğini söyledi. Onun odası başka bir şehirdi ve orada aynaya baktığımda kendimi normal bir şekilde görebiliyordum. Sonra rahatlamam için duş al dedi. Duşa girdim korkum geçmişti sürekli dua ediyordum. Sonrasını hatırlamıyorum.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Aynalar Göründüğü kadar masum değil evimizde bulunan aynalar normal bir ayna olsada içine çeşitli maddelerle harmanlanmiş aynaların normal ayna görünümde fakat birer portal olduğu bilimsel ve birçok din tarafından doğruluğu kanıtlanmış bir parçadır gördüğünüz ayna çerçevesi eski görünümlü bir yada antika benzeri bir görünümünemi sahipti ? Gerçi bunun bir önemi yok rüyada olduğunuz icin normal bir ayna olma ihtimali yok ilk baktığınız aynada kafanızın olmadığını söylediniz 1.şahıs görünümundeymidiniz ?yani gözle görüp baktığınız kamera acısı 3.şahıs görünümundeymidiniz? Yani dışarıdan kendinizi gören kamera açısındami kendinizi kafasız görmeniz aynanızın abinizin aynası ile farklı olması sizin ayna pirinçten abinizin aynası gümüşten olabilir aynalarda farklılık varmıydı bunu söylerseniz cevap verebilirim

gamzedeyim

Kayıtlı Üye
Aynalar Göründüğü kadar masum değil evimizde bulunan aynalar normal bir ayna olsada içine çeşitli maddelerle harmanlanmiş aynaların normal ayna görünümde fakat birer portal olduğu bilimsel ve birçok din tarafından doğruluğu kanıtlanmış bir parçadır gördüğünüz ayna çerçevesi eski görünümlü bir yada antika benzeri bir görünümünemi sahipti ? Gerçi bunun bir önemi yok rüyada olduğunuz icin normal bir ayna olma ihtimali yok ilk baktığınız aynada kafanızın olmadığını söylediniz 1.şahıs görünümundeymidiniz ?yani gözle görüp baktığınız kamera acısı 3.şahıs görünümundeymidiniz? Yani dışarıdan kendinizi gören kamera açısındami kendinizi kafasız görmeniz aynanızın abinizin aynası ile farklı olması sizin ayna pirinçten abinizin aynası gümüşten olabilir aynalarda farklılık varmıydı bunu söylerseniz cevap verebilirim

Hayır kamera açısıyla görmedim. Kendi gözümden gördüm. Kendim aynaya döndüm baktım ve kafam yoktu.
Çok hatırlamıyorum ama galiba kenarlıkları falan olmayan dümdüz aynaydı. Abiminkiyle aynıydı diye hatırlıyorum ama dediğim gibi net değil.

gamzedeyim

Kayıtlı Üye
Kenarında düz ince siyah şerit de olabilir. Ama gümüş veya pirinç diye gözüme çarpan veya aklımda kalan bir şey yok.