Rüyamdaki cin

bmakar9

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Sizlerin de böyle şeyler yaşadığını görünce uzun zamandır aklıma takılan bir rüyayı sormak istedim. Bir anlamı var mıdır yoksa sadece bir rüya mı fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim.
Rüyamda uyuyordum ve bir anda korkarak uyandım. Ne gördüğümü hatırlamıyorum. Sonra gidip bunu erkek arkadaşıma anlatıyordum. O da diyordu ki, evet biliyorum. Cin "hun" ya da "hur" seni istiyormuş bana söyledi. Gece seni diğer tarafa çekmeye çalışmış ama becerememiş sen uyanmışsın. Rüya burda bitti. Cinin adından emin değilim ama büyük ihtimalle hurdu. Ertesi gece de yataktayken birden gözümün önüne bir görüntü geldi. Zayıf iblis suratlı bir kadın başımın ucunda durup bana yavaşça uzanıyordu. Sanki üstümdeki yorganı tutup çekecek gibi elini yavaş yavaş uzatırken tam dokunmadan gözümü açtım. Parmakları uzun inceydi. Ondan sonra uzun bir süre uyuyamadım. Önceki gece gördüğüm rüyadan etkilenmiş olabilirim ama başka bir şey olabilir mi diye de düşünmeden edemiyorum. Kabustan farklıydı.
Hun ya da hur diye bir şey duyan bilen ya da yorum yapabilecek olan var mı? Yoksa hepsi bilinçaltımın oyunu mu? :D

xax2

Kayıtlı Üye
3 nas 3 felak 3 ihlas iki avcunun içine oku 3 kere ayak uçlarından başucuna kadar ellerini heryerine sür . Yatmadan önce 7 kere ayetel kürsi oku öyle yat . Bak bakalım kim kimi götürüyor . :)