Rüyamdaki boynuzlu siyah varlık

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Dün gece aşırı korkunç bir rüya ile uyandım saat 3 sularıydı rüyamda yatağımdan çekiliyordum sürükleniyordum dahası bir taraftanda sürüklenirken bacaklarım gerçektende sürüklenir gibi yattığım yatağın duvarına sağa sola çarptığını canımin acıdığıni hissettim defalarca sürüklendim yatağımdan.. biz işte böyle yaparız diyordu bir taraftan da ardından karanlık bir yerde büyük bir ağaç görüyorum ve o ağacın önünde uzun boylu yüzü olmayan sadece kocaman boynuzlarını seçebildiğim bir varlık beliriyor ona defalarca Allahüekber deyip vuruyorum pek etki etmiyor ama o bana hiçbirşey yapamıyor böyle gördüm inanılmaz korkunç bir rüyaydı uyandığımda ise gerçekten sürüklenmişçesine dizlerimin ve eklem yerlerimin hala acıdığını hissetim bu rüyanın anlamı nedir farkında olmadan onları mı kızdırdım

Talahu

Kayıtlı Üye
Parazit varlık deneyimlerinden sonra bu deneyimleri dikkate almaya veya üzerinde düşünmeye gerek yoktur.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle görmüş olduğunuz rüyada "gerçeklik çizgisini yırtarak etki alemine geçiş yapmışsınız." Rüyanızda yaşadığınız herşey fiziki aleme aktarılır hale gelmiş. (Gerçekten az hasarla kurtulmuşsunuz diyebilirim.) Görmüş olduğunuz varlığın ise eski ahitler de ve metinlerde ki adı "Ninfusi" dir. Bu varlık korku dan ve kasvetten beslenir. Kendi ve çevre paralellerinin en güçlü varlığıdır. Bilmeden paraleller arasında ki gerçeklikleri alt üst edecek bir davranışta bulunmuşsunuz ve geri dönüşü olmayan bir yola girmişsiniz ne yazık ki. Bunun arkası da gelecektir. Ninfusiler genellikle gerçekliği yırtan ya da değiştiren kişiye bağlı kalırlar ve hep ondan beslenirler. Bu ırk tan kurtulabilmenin tek yolu ise tüm gerçekliğinizi değiştirmenizdir. Aksi takdirde sıçrayadabilirler.

Bilginize Saygılarımla.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Öncelikle görmüş olduğunuz rüyada "gerçeklik çizgisini yırtarak etki alemine geçiş yapmışsınız." Rüyanızda yaşadığınız herşey fiziki aleme aktarılır hale gelmiş. (Gerçekten az hasarla kurtulmuşsunuz diyebilirim.) Görmüş olduğunuz varlığın ise eski ahitler de ve metinlerde ki adı "Ninfusi" dir. Bu varlık korku dan ve kasvetten beslenir. Kendi ve çevre paralellerinin en güçlü varlığıdır. Bilmeden paraleller arasında ki gerçeklikleri alt üst edecek bir davranışta bulunmuşsunuz ve geri dönüşü olmayan bir yola girmişsiniz ne yazık ki. Bunun arkası da gelecektir. Ninfusiler genellikle gerçekliği yırtan ya da değiştiren kişiye bağlı kalırlar ve hep ondan beslenirler. Bu ırk tan kurtulabilmenin tek yolu ise tüm gerçekliğinizi değiştirmenizdir. Aksi takdirde sıçrayadabilirler.

Bilginize Saygılarımla.
??Peki gerçekliğimi nasıl değiştiririm

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Sanırım bu çalışmaları yaparken yanlış yönlendiniz ya da yönlendirme yaptınız bu sebeple de tüm gerçeklik algınızı alt üst etmişsiniz.
Evet aynen bazen bütün düşüncelerim gerçekleşiveriyor o kadar çok rüya görüyorum ki birde bu rüyalarda hep gerçekleşiyor rüyami gerçek hayat mı karışıyor

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Evet aynen bazen bütün düşüncelerim gerçekleşiveriyor o kadar çok rüya görüyorum ki birde bu rüyalarda hep gerçekleşiyor rüyami gerçek hayat mı karışıyor
Merhaba,
Her insanın kendi gerçeklik sınırı ve algısı vardır. Bu sınırı koruyan yaradanın insana verdiği rahmettir. Ancak yaptığınız çalışmalar sonucunda gerçeklik sınırını rahmetinizin dahi engelleyemeyeceği şekilde aşmışsınız. Bu sınıra geri dönebilmeniz ve kendi gerçekliğini tekrar yakalayabilmenizin bizim açımızdan tek yolu "Başmelek özüne" ulaşabilmektir. Ne yazık ki bununla yaşamaya alışmak zorunda kalabilirsiniz.

Bilginize Saygılarımla.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Her insanın kendi gerçeklik sınırı ve algısı vardır. Bu sınırı koruyan yaradanın insana verdiği rahmettir. Ancak yaptığınız çalışmalar sonucunda gerçeklik sınırını rahmetinizin dahi engelleyemeyeceği şekilde aşmışsınız. Bu sınıra geri dönebilmeniz ve kendi gerçekliğini tekrar yakalayabilmenizin bizim açımızdan tek yolu "Başmelek özüne" ulaşabilmektir. Ne yazık ki bununla yaşamaya alışmak zorunda kalabilirsiniz.

Bilginize Saygılarımla.
Herşeyin bir çaresi vardır.Rahmandan yardim isterim ederim eder elbet onun lütfu sonsuzdur? teşekkürler

..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Karabasanı anımsattı bana nedense bu rüyayı ne zaman gördün sabaha karşı mı, farkında olmadan astral yaptın da onların boyutuna mı çekildin acaba :confused:
Bence üstünde fazla durmana gerek yok.. bir şey yapabiliyorsa yapsın boş tehditler savuracağına şeklinde kendini düşünmeye alıştır. Korkup da onların gücüne güç katma..

Son düzenleme:

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Karabasanı anımsattı bana nedense bu rüyayı ne zaman gördün sabaha karşı mı, farkında olmadan astral yaptın da onların boyutuna mı çekildin acaba :confused:
Bence üstünde fazla durmana gerek yok.. bir şey yapabiliyorsa yapsın boş tehditler savuracağına şeklinde kendini düşünmeye alıştır. Korkup da onların gücüne güç katma..
evet korkudan besleniyorlar gece gördüm

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Saat 3 civarı çok oluyor diye biliyorum psişik saldırı 3-4 arası uyandığım çok oldu.. Negatif enerjili şeytani bir varlık, muhtemelen yasak bir yerlere girdin farkında olmadan..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Birkeresindede kara çarsaflı uzun boylu biri rüyama girmişti gözleri annemin gözleriydi iyice yanıma yaklaşıp senin göz perdeni kaldırıcam bakalım o zaman ne yapacaksın demişti ilgisi var mı

Bilmiyorumki olabilir, ama göz perden kalksa uyanıkken de görürsün varlıkları hiç bulaşma onlara..

hakikatulkubra

Kayıtlı Üye
Cinlerin ayakları yoktur iki kanatları vardır kanatlarında elleri vardır misalleri yarasanın farklısıdır insan misali gibi doğumları deniz atları gibidir yumurtlamazlar cinsiyet yönünden onların erkekleri doğurur erkekleri kadın cinsiyeti misalidir fakat sesleri erkek sesidir kadınları ise emzirirler cinsiyetleri erkek misalidir yemek yer ve içerler süzülme ve insanın akıl yetkisine elleriyle ceryani ip bağlayarak o bölgeyi kontrol altına sihirle ve rasadla alırlar sadece ete karışabilirler gözleri yuvarlaktır renkleri insan misalinin koyusudur renkleri açık kahverengidir gördüklerinizde onlar değil yetki misali gerçek görüntü gibi hayali yansıtırlar fakat kendilerini gösteremezler buna sed çekilmiştir bunu birlik içinde düzenli dokunuş ve gösterileri beyinden yaptıkları için insanları bu şekilde kandırırlar onlar insanlara zarar veremez fakat incitebilirler incitmeleri hastalık misalleridir.

hakikatulkubra

Kayıtlı Üye
Öyle yetkileri varki izin verildiğinde insan beyninde tıpkı bir insan görünümü verip gerçek bulunduğun ortamda gibi hareketli bir şekilde iş yapabilir ve konuşabilirler ve saire onlara insanlar hiç bir şekilde zarar veremez buna sed çekilmiştir mesela önceden boş define kutusuna resed yaparlardı insanlar hazine sanıp açtıklarında altın görüp o altınlar hayvan şekline girip onlardan kaçmış gibi gösterirlerdi halbuki altın falan yok sandıkları yer altında hareket ediyormuş gibi gösterip insan beynine seslerle aldatmada bulunuyorlardı halbuki sandık yok melekuvt sed çekmişse onu bulamazsınız göremezsiniz ve dokunamazsınız cihazda görmez cinlerle alakalı durumda hazine yerindedir onlar onu hareket ettiremezler ve sağlam cihazda doğru görünür bazen cihaz her yerde ötüyor gibi olur cinler ceryani ipi cihazda birleştirir ve bu yöntemle ötme konumuna getirir cihazı çünkü resed vardır cihazların bozulma sebebi resedtir öyle birşey olursa orda hazine vardır fakat çok uğraşırsanız sizi tılsımı bozmaya sürükler ve musallat olurlar önce ilim akıl ve bilgi gerekir. Cinler ceryani tüm cihazları ceryani ip birleştirme yöntemiyle kullanabilirler.