Rüyamda Lucifer olduğumu gördüm

marble

Kayıtlı Üye
Rüyamda Lucifer olduğumu ve Michael ile savaştığımı gördüm benim askerlerim var onunda ve bir mekanda savaşıyoruz ben sol elimi havaya kaldırıp ingilizce i summon the lava golem diyorum kırmızı ateşten taştan devasa bir varlık geliyor o böcek summonlıyor sadece işaret parmağımla ateş çıkartıp hepsini yok ediyorum sonra bir odada endeavour diye birisine sesleniyorum takım elbiseyle yerde yatıyor kadın olduğunu görüyorum yanına gidip elbiselerini çıkartıyorum sonra bir anda böceğe dönüşüyor o kişi bende onu yiyiyorum sonra michael dünyaya zarar verdiğini anlayıp benimle beraber böcekleri canavarları falan yok ediyor yardım ediyor öyle uyanıyorum çok etkilendim bu rüyadan yorumlar mısınız

marble

Kayıtlı Üye
yok mu yorumlayacak arkadaş

Kagemushe

Kayıtlı Üye
marble açıkcası kendimce ya izlediğin dizi (supernatural eğer ki izliyorsan) etkisi altında kalmış olabilirsin yada bir filmden. Benim bildiğim kadarı ile başka bir anlam çıkartmak zor. Eğer ki kendini lucifer olarak gördüysen kendinde kötü olduğunu düşündüğün bir şey olabilir ki kendini lucifer yerinde görüyorsun içinde bir kötülük olduğunu düşünüyor olabilirsin bilinç altında. içinde ki seni rahatsız edeni bulup huzura kavuş bence en güzeli bu olur

Psikite

Kayıtlı Üye
Rüyamda Lucifer olduğumu ve Michael ile savaştığımı gördüm benim askerlerim var onunda ve bir mekanda savaşıyoruz ben sol elimi havaya kaldırıp ingilizce i summon the lava golem diyorum kırmızı ateşten taştan devasa bir varlık geliyor o böcek summonlıyor sadece işaret parmağımla ateş çıkartıp hepsini yok ediyorum sonra bir odada endeavour diye birisine sesleniyorum takım elbiseyle yerde yatıyor kadın olduğunu görüyorum yanına gidip elbiselerini çıkartıyorum sonra bir anda böceğe dönüşüyor o kişi bende onu yiyiyorum sonra michael dünyaya zarar verdiğini anlayıp benimle beraber böcekleri canavarları falan yok ediyor yardım ediyor öyle uyanıyorum çok etkilendim bu rüyadan yorumlar mısınız
Ben de geçen gece örümcek adamdim. Efsane ağ atıyordum ama ağ bitiyordu sürekli. ??? Bunun manası ne peki ?

Ü

Üye silindi 58480

Ben en son şampiyonlar ligi finalinde sahada oynayan bir futbolcuydum. Hangi takımda olduğumu bile bilmiyordum. 100 bin kişi beni izliyordu. İzleyenler arasında Batman' la Robin de vardı.

Amacım gol atıp batmobile binmekti. Gol atamazsam binemicektim. Hani maçın ödülü kupa falan değil, batmobildi. Arabada batman kostümü de var olarak algılıyordum. Maç bitince 2 batman 1 Robin olacaktık.

Sonra ben gol atamaya atamaya strese girdim. Dedim gidiyo batmanlik. Uzatmalar başladı. Batman'a baktım, o da bana "elimden bişey gelmez" mimigi yaptı. Sonra ben buna sinir oldum. Robine baktım suiti pijamaya dönmüştü. Bu süre sonra Batman zorroya dönüştü. Zorro, pijamalı Robin ve parkingte zorronun atı vardı artık.

Mac bitti, zorro atına bindi gitti. Pijamalı Robin de belediye otobüsü beklemeye gitti.

Ben de gol atamadım diye Ronaldo gibi çimlere yatıp hüngür hüngür ağladım.

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Ben de gol atamadım diye Ronaldo gibi çimlere yatıp hüngür hüngür ağladım.
Sen duâ et ki topun inşaata kaçmamış @dennise ☺️
Hayatta sadece Zorrolar, Robinler değil Erol Taşlar da var...

Önümüzdeki maçlara bakarız artık.
Vurduğun gol, yediğin ofsayt olsun.
Sen ağlama ?

star53

Kayıtlı Üye
Ben fazlasıyla anormal çıktım sizinkilere bakınca. Rüyamda üzerimde böyle beyaz-mavi çok güzel bir kamuflaj vardı. Pazar gibi bir yerdeydik ve çok kalabalıktı. Çıkmışım çatıya CIA usulü konuşuyoruz kulağımdaki alıcıyla. Güya birilerini arıyoruz. Derken aradığımız elemanlar matrix'ten bozma smith gibi çıktı. Çatıdan atladım oraya elemanları kovalıyorum. Bir yandan da yönlendiriyorlar beni. Pazardan çıktık çok alakasız bir şekilde fabrika görünümlü bir tesise geldik. Sonra biraz kapıştık. Birini indirdim diğerini de tuttum. Derken bir uzay gemisi gelmesin mi?! Bunun ne işi var burda demeye kalmadan ateş etti. Bir anda uçuş modunun kilidini açtım havada manevra yapıp ateşlerden kaçıyorum. Sonra baktım olmayacak gemiye kafa attım ikiye ayrıldı. Yere düşünce indim aşşağı bizim elemanlar sen ne yaptın demesin mi? Dedim gemiyi düşürdüm problem nedir? Evet en vurucu anı burasıydı benim için. Gemiden sevdiğim kız çıktı. Tabii gerçek hayattaki birisi değil ama nasıl güzel nasıl güzel. Bir an sevindim ama pat diye düşünce ne yaptım ben diye bir sorguladım. İçime oturdu.Yanına giderken iki eleman da kaçıyor arkalardan. Ben artık nasıl öfkelendiysem bunlara bir saldım kendimi, gözüm başka bir şeyi görmüyor. İşin kötü yanı onlar da özel yeteneklere sahip. Sonra ikiye ayrıldılar pazara girip. Orada izlerini kaybettim yapılara girdikleri için. Sonra çıktım epey yüksek bir binaya, Sigara da içmiyorum diye boş boş bakıyorum altımdaki manzaraya. Yanımda da biri konuşuyor olaylardan sonra. Rüyayı unutamadım çünkü o uçuş hissiyatını başka bir rüyada alamadım ben. Bundan sonra da uçmaya çalışıp Hulk gibi zıplamayı çözdüm. Yani tadı hala damağımda. Ama bizimkilere de dargınım. İnsan önceden haber verir manitan gemide diye :(

jensına

Kayıtlı Üye
Çok fazla film izlemişsin etkisinde kalmıssın. Seçilmiş kişi olsan interntte gezmessin merak etme.

Ü

Üye silindi 58480

yok mu yorumlayacak arkadaş

Rüya görünce yorumlamadan edemiyorum. Nası kaçmıș gözümden... Hayret ? ?

Tabir etmeden evvel söylemeliyim ki
Bu yorum benim kendi sezgilerime dayanır ve sadece rüya ilminden nasibi olanı bağlar :

4. Sezonun ilk bölümünden fazla bişey anlamamışsın ama yine de sezona bir şans vermişsin, sezon finali ve final öncesi bölümdeki muhteşem epik sahnelerden dolayı kafayı hafiften sıyırıp, keçileri kaçırma noktasına gelmişsin.

Buna yerli tabirle, "Diriliş Ertuğrul başlarken torununun oyuncak kılıcına davranan donkișot dede sendromu" diyoruz.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Boş bir rüya. Şeytani...

Bir rüyanın haddinden fazla tesirinde kalıyor olmanız; onun, kayda değer bir tabiri olacagı anlamını taşımıyor.

Yine de tabir edeyim. Hayatınıza anlam katan şeylerle ilgilenmelisiz.

Biraz temizliğe gidin. Hayatınızı sadeleştirin. Ruhunuzu besleyin. Dinlediklerinizi, izledikleirnizi değiştirin. Ciddi ve toplum menfaatine yönelik gayeler için çalışın çabalayın.
Misal, doktor mu olacaksınız?
Bunu faydalı olmak için yapın, tamamiyle kendiniz için değil.

Çünkü hayat, tekerleme değildir. Hep kendimize yatırım yaparsak bir gün inceldiği yerden o da kopacaktır. Ya da tam tersi olsun, farketmez.

Ve İnsan, sanıldıgı kadar basit bir organizma değil. Duyu organlarımızın nelere maruz kaldığı bütünüyle önemli. Kalp ve beyin bunlardan kesintisiz bilgi sağlar.
Kısacası, beslendiğiniz kanalları değiştirmelisiniz.

Ü

Üye silindi 58480

Çok fazla film izlemişsin etkisinde kalmıssın. Seçilmiş kişi olsan interntte gezmessin merak etme.

Belki seçilmiş kişi de olabilir. Seçilmiş kişiler de garip davranırlar akıl sır ermez.
Herzaman bütüncül bakmak gerek, forumdaki diğer mesajlarına da baktım o yüzden;

Bana iki olasılık var gibi geliyor
Ya seçilmiş kişi, ya da işte bütün sezonu tek gecede izlemiş.