Rüyamda gördüğüm cin

kmelones

Kayıtlı Üye
bu gece gördüğüm bu rüyamı da sizinle paylaşmak istedim vaktiniz varsa okuyup değerlendirirseniz çok memnun olurum
Öncelikle rüyamda bir köpek gördüm kafasında bir yara vardı tam anlamıyla anlatmak gerekirse kafatasının bir bölümü yoktu ama yaşıyor du
köpeği alıp iyileştiricem diye bir yere girdim içeride kazana benzer bir makine vardı sanırım yakma için kullanılıyordu fakat rüyamda bunun köpeği iyileştireceğini düşünerek makineye koydum köpeği makinenin yanlarındada hava alabilmesi için aralıklar vardı makineyi çalıştırıp geriye çekildim köpeğin yanışını seyrettim fakat içimde iyileşeceğine dair bir sevinç olduğu için çok üzüldüğümü hatırlamıyorum köpek bir anda kağıt gibi yanıp haykırırken bir anda yine aynı kedime dönüştü kedim kara bir kedi bana doğru bir kere miyavlayıp hava boşluklarının arasından süzülerek duman gibi birşey oldu dışarı çıkıp daha önce hayatımda görmediğim bir adama dönüştü yüzünde dövme böyle afro amerikalı birisine benziyordu bana bakıp ben senin cininim tarzı birşey söyledi bende bunun üzerine bir hayli korktum yarı rüya yarı da uyanık olarak gözümü açmaya çalıştım bir baktım hareket edemiyorum kilitlenmişim var gücümle fatiha süresini okuyarak yatağımdan çok güç bir şekilde kalktım . sonra gidip başka bir yerde yattım ... nedir sizce bunun olayı şimdiden teşekkürler

ibrahimbey

Kayıtlı Üye
İş
Tercüman
Akşamları kaçta uyuyorsunuz? akşam yemeğini kaçta yiyorsunuz? uyumadan önce bir şeyler yiyor musunuz?
Bu aralar kafanıza taktığınız bir konu var mı?

kmelones

Kayıtlı Üye
Akşamları kaçta uyuyorsunuz? akşam yemeğini kaçta yiyorsunuz? uyumadan önce bir şeyler yiyor musunuz?
Bu aralar kafanıza taktığınız bir konu var mı?
Normal de pek sevmesem de bu aralar hep 4 civarı uyuyorum akşam yemeklerini de 20,21 gibi yerim bu aralar kafama taktığım konudan ziyade son bir senedir taktığım bir konu var

ibrahimbey

Kayıtlı Üye
İş
Tercüman
Uyku saatlerini düzenlemeniz iyi olacaktır. Onun dışında 1 yıldır düşündüğünüz konuya gelirsek her şey olacağına varır. Büyük ihtimal rüyalarınızın da konuyla alakası var. Konuyu bilmediğim için daha fazla bir şey diyemeyeceğim.

"İşte şüphesiz zorlukla berâber, bir kolaylık vardır. Gerçekten zorlukla berâber, bir kolaylık vardır." İnşirâh Suresi 5. ve 6. Ayet
İnşirah suresini okumanızı tavsiye ederim sizi rahatlatacaktır. Biliyorum bazen zorluklarla başa çıkmamız gerekiyor. Sonuçta imtihan dünyasında yaşıyoruz her şey bir sınav. :) Benim hayatımda uygulamaya çalıştığım ve örnek aldığım güzel bir söz var "güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." Yaşanan olayların güzel tarafına da bakmak lazım. :) huzurlu akşamlar.

belizz010

Kayıtlı Üye
Uyku saatlerini düzenlemeniz iyi olacaktır. Onun dışında 1 yıldır düşündüğünüz konuya gelirsek her şey olacağına varır. Büyük ihtimal rüyalarınızın da konuyla alakası var. Konuyu bilmediğim için daha fazla bir şey diyemeyeceğim.

"İşte şüphesiz zorlukla berâber, bir kolaylık vardır. Gerçekten zorlukla berâber, bir kolaylık vardır." İnşirâh Suresi 5. ve 6. Ayet
İnşirah suresini okumanızı tavsiye ederim sizi rahatlatacaktır. Biliyorum bazen zorluklarla başa çıkmamız gerekiyor. Sonuçta imtihan dünyasında yaşıyoruz her şey bir sınav. :) Benim hayatımda uygulamaya çalıştığım ve örnek aldığım güzel bir söz var "güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." Yaşanan olayların güzel tarafına da bakmak lazım. :) huzurlu akşamlar.
İnşirah suresi (y) Teşekkürler

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Görmüş olduğunuz rüyanın statüsü "Benlik Çağrısı" dır. Aileniz den herhangi biri size el vermiş olabilir ya da doğuştan sahip olduğunuz ancak tetiklenmesi gereken ilahi gücünüz uyanıyor olabilir. İlahi güçleri insan formlarımızın tek başına kontrol edebilmesi mümkün değildir. Genellikle koruyucu melekler ya da gözetim melekleri tarafından içsel dengemiz sağlanır. Lakin niyeyse sizin dengenizi bir iblis türünden varlık sağlamak için görevlendirilmiş. Bence asıl soru yeryüzü ile gök bölge arasında ki sizi ilgilendiren bu anlaşmazlığın temeline inilmeli. Özellikle son zamanlarda göğüs bölgenizde ara ara orta şiddette ağrı, göz kararmaları ve orta şiddette baş ağrısı yaşıyor musunuz?

kmelones

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Görmüş olduğunuz rüyanın statüsü "Benlik Çağrısı" dır. Aileniz den herhangi biri size el vermiş olabilir ya da doğuştan sahip olduğunuz ancak tetiklenmesi gereken ilahi gücünüz uyanıyor olabilir. İlahi güçleri insan formlarımızın tek başına kontrol edebilmesi mümkün değildir. Genellikle koruyucu melekler ya da gözetim melekleri tarafından içsel dengemiz sağlanır. Lakin niyeyse sizin dengenizi bir iblis türünden varlık sağlamak için görevlendirilmiş. Bence asıl soru yeryüzü ile gök bölge arasında ki sizi ilgilendiren bu anlaşmazlığın temeline inilmeli. Özellikle son zamanlarda göğüs bölgenizde ara ara orta şiddette ağrı, göz kararmaları ve orta şiddette baş ağrısı yaşıyor musunuz?
baş ağrısı yaşadığım doğrudur ama çok sık değil ...

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
gölgeden ziyade kapı aralıklarında ara ara biri var mış gibi hissediyorum anlık gelişen olaylar oluyor
Merhaba,

İnsan beyni fiziki alemde ya da fiziki alem dışında biri sizi izliyorsa mutlaka sinyal ve uyarı verir yapıdadır. Bu sebeple dikkatli olmalısınız. Manevi çöküştesiniz ve ruhsal, duygusal açlığınız sizi karanlığa sürükleyebilir asla izin vermemelisiniz.