Rüyamda fiziksel temas hissediyorum

Affliction

Kayıtlı Üye
İyi günler/akşamlar. Son bikaç aydan beri benim çok sevdiğim ama bana karşı bir şey hissedemeyen birini sürekli rüyamda bana temas ederken görüyorum. Elimi tuttuysa cidden elimin tutulduğunu , sarılırsa sarıldığını vs. daha önce hiç böyle bir şey yaşamasak bile öptüğünü ve dudağını direk hissedebiliyorum. Aşırı gerçekçi bir hissiyat ve bu sadece onu gördüğümde oluyor , ama kendi hislerim bile körelmiş durumda (ona olan sevgimin bilinç altıma yansıdığını çok düşünmüyorum) . Bu durumun bir açıklaması var mıdır?

Maximillian

Kayıtlı Üye
İyi günler/akşamlar. Son bikaç aydan beri benim çok sevdiğim ama bana karşı bir şey hissedemeyen birini sürekli rüyamda bana temas ederken görüyorum. Elimi tuttuysa cidden elimin tutulduğunu , sarılırsa sarıldığını vs. daha önce hiç böyle bir şey yaşamasak bile öptüğünü ve dudağını direk hissedebiliyorum. Aşırı gerçekçi bir hissiyat ve bu sadece onu gördüğümde oluyor , ama kendi hislerim bile körelmiş durumda (ona olan sevgimin bilinç altıma yansıdığını çok düşünmüyorum) . Bu durumun bir açıklaması var mıdır?
fazla film -- stres -- kin -- nefret -- boşaltılmayan öfke -- herkese olur

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Aşırı gerçekçi bir hissiyat
Rüyada aşırı gerçekçi hissiyat iki durumda yaşanır.
1. Lusid rüya.
2. Varlık rüyalarımıza dadanmiş.

Bu durumlarda gerçeklik öyle aşırı oluyor ki, bütün hisleriniz 10a katlanıyor. Renkler daha yoğun, yemekler daha lezzetli. Korku ise, tarif edilemez dehşet oluyor.

Fehu

Kayıtlı Üye
Ben de bir şeyi çok arzular veyahut özlersem o şeyi veya o kişiyi rüyamda hissedebiliyorum. Gecenlerde rüyamda şarabın tadını hissettim ve çok güzeldi:)