Rüyamda Cinim Varmış.(haberci rüya değil)

_evr_

Banlı Kullanıcı
Merhaba,Konuyu doğru yere mi açtım bilemiyorum.Dün gece bir rüya gördüm ve daha yeni hatırladım.

Rüyamda bilgisayar başındayım.Laptop.

Birden laptopun kapağı kapanıyor.Ben bunu bir cinin yaptığını düşünüyorum.Hızla odadan çıkıyorum.Ben odadan çıktıktan sonra odanın kapısı kapanıyor.Babannemi çağırıyorum dua okumasını ve o cini göndermesini istiyorum.O ise inanmıyor.Neyse o odaya götürüyorum babannemi ve halamı.Bekliyoruz hiç bir şey olmuyor.Ben bağırıyorum onlara da göster kendini diye.Odanın kapısı kapanıyor.Bilgisayarda değişik resimler çıkmaya başlıyor.Kapı açılıyor tekrar vs..Babannem dua okuyamıyor..Halamsa korkudan hiç bir şey yapamıyor..

Ardından bir bankta oturduğumu görüyorum.Bu olanları düşünüyorum.Bir erkek görüyorum.Bana ismini söylüyor ve havada duruyor.Bunun cin olduğunu biliyorum..Konuşuyoruz..Hiç korkmuyorum.Hatta rüyaya göre aradan baya uzun bir süre geçiyor.Ve biz onunla arkadaş gibi oluyoruz.

Ama ben rüyamda onun hep yalan söylediğini düşünüyorum.İnanmıyorum söylediklerine.Benim inanmam için sürekli bir şeyler yapıyor.Uçuyor,kapıları kapatıyor,bir şeyleri yere atıyor..Git dediğim zaman gidiyor gel dediğim zaman geliyor.
Daha sonra bana aşık olduğunu düşünmeye başlıyorum.Söylüyorum da bunu ona.İnkar ediyor.Kızıyor.

Rüyanın bu kadarını hatırlıyorum.Gördüğüm varlığın yüzünü,ismini,kıyafetlerini her şeyini hatırlıyorum..

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Alla Allah İlginç
Anlayan Arkadaşlar Yorum Yapar

özözöz

Kayıtlı Üye
Bu tarz rüyaların (eğer biliç altına yerleşmemişse, bir korku kafaya takma vb.) iletişim için olduğunu düşünüyorum. Yani bir şekilde kendini hissettirmek için. Hatta okuyunca şaşırdım dün gece bende rüyamda gördüm yere oturup annemin dizlerine kapanıp bir kaç surenin ayetlerini söyledim hangileri olduğunu hatırlamıyorum oku geldi yine dedm. Teyzemde artık direnme seni alacağını biliyosun dedi uyandım zaten sonra. Mesela şuan başa döndüğümü hissediyorum. Bunu rüyayı gördüğüm için değil o ambiansı bildiğim için seziyorum. Bir varlık senin etrafında olduğunu bilmeni istemiş olabilir. Ya da onlara davet çıkaracak bir durumda bulunmuş olmandan kaynaklı yoklamış olabilirler. Tabiiki bunları yaşadıklarıma dayanarak söylüyorum seninki sadece rüya da olabilir. Hiç birşeyi kesin söyleyemeyiz şuan. Konuya yorum getirmeyecektim fakat belkide yardımcı olabilir diye düşündüm.

Ancak özel olmazsa daha önce bu tarz şeyler yaşayıp yaşamadığınızı sorabilir miyim ? Daha önce onlara dair birşey hissetmişmiydiniz?​

_evr_

Banlı Kullanıcı
Bu tarz rüyaların (eğer biliç altına yerleşmemişse, bir korku kafaya takma vb.) iletişim için olduğunu düşünüyorum. Yani bir şekilde kendini hissettirmek için. Hatta okuyunca şaşırdım dün gece bende rüyamda gördüm yere oturup annemin dizlerine kapanıp bir kaç surenin ayetlerini söyledim hangileri olduğunu hatırlamıyorum oku geldi yine dedm. Teyzemde artık direnme seni alacağını biliyosun dedi uyandım zaten sonra. Mesela şuan başa döndüğümü hissediyorum. Bunu rüyayı gördüğüm için değil o ambiansı bildiğim için seziyorum. Bir varlık senin etrafında olduğunu bilmeni istemiş olabilir. Ya da onlara davet çıkaracak bir durumda bulunmuş olmandan kaynaklı yoklamış olabilirler. Tabiiki bunları yaşadıklarıma dayanarak söylüyorum seninki sadece rüya da olabilir. Hiç birşeyi kesin söyleyemeyiz şuan. Konuya yorum getirmeyecektim fakat belkide yardımcı olabilir diye düşündüm.​

Ancak özel olmazsa daha önce bu tarz şeyler yaşayıp yaşamadığınızı sorabilir miyim ? Daha önce onlara dair birşey hissetmişmiydiniz?​

Evet daha önce irtibatım oldu..Ama bu şekilde değildi.Yani anlatamam orasını.Şu an için irtibat kurmak için bir çabam olmadı..

özözöz

Kayıtlı Üye
Evet daha önce irtibatım oldu..Ama bu şekilde değildi.Yani anlatamam orasını.Şu an için irtibat kurmak için bir çabam olmadı..

O halde kendilerini hissettirmek amacıyla bu rüyayı görmüş olma ihtimaliniz yüksek. :)

gümüş

Kayıtlı Üye
"Ama ben rüyamda onun hep yalan söylediğini düşünüyorum.İnanmıyorum söylediklerine.Benim inanmam için sürekli bir şeyler yapıyor.Uçuyor,kapıları kapatıyor,bir şeyleri yere atıyor..Git dediğim zaman gidiyor gel dediğim zaman geliyor.
Daha sonra bana aşık olduğunu düşünmeye başlıyorum.Söylüyorum da bunu ona.İnkar ediyor.Kızıyor."

Kural bizlerin rüya üzerine yorum / fikir yürütmememiz üzerine olunca düşüncemi sunmada muallakta kaldım ne yalan söyleyim ama diğer yandan konu katılıma açık gibi ...

Alıntıladığım satırlardan yola çıkarak acaba çelişkilerinizle rüyanız yoluyla yüzleşme yaşıyor olabilir misiniz ? diye düşündüm.

Hayırlara vesile olsun :)

siyahzühre

Kayıtlı Üye
Merhaba,Konuyu doğru yere mi açtım bilemiyorum.Dün gece bir rüya gördüm ve daha yeni hatırladım.

Rüyamda bilgisayar başındayım.Laptop.

Birden laptopun kapağı kapanıyor.Ben bunu bir cinin yaptığını düşünüyorum.Hızla odadan çıkıyorum.Ben odadan çıktıktan sonra odanın kapısı kapanıyor.Babannemi çağırıyorum dua okumasını ve o cini göndermesini istiyorum.O ise inanmıyor.Neyse o odaya götürüyorum babannemi ve halamı.Bekliyoruz hiç bir şey olmuyor.Ben bağırıyorum onlara da göster kendini diye.Odanın kapısı kapanıyor.Bilgisayarda değişik resimler çıkmaya başlıyor.Kapı açılıyor tekrar vs..Babannem dua okuyamıyor..Halamsa korkudan hiç bir şey yapamıyor..

Ardından bir bankta oturduğumu görüyorum.Bu olanları düşünüyorum.Bir erkek görüyorum.Bana ismini söylüyor ve havada duruyor.Bunun cin olduğunu biliyorum..Konuşuyoruz..Hiç korkmuyorum.Hatta rüyaya göre aradan baya uzun bir süre geçiyor.Ve biz onunla arkadaş gibi oluyoruz.

Ama ben rüyamda onun hep yalan söylediğini düşünüyorum.İnanmıyorum söylediklerine.Benim inanmam için sürekli bir şeyler yapıyor.Uçuyor,kapıları kapatıyor,bir şeyleri yere atıyor..Git dediğim zaman gidiyor gel dediğim zaman geliyor.
Daha sonra bana aşık olduğunu düşünmeye başlıyorum.Söylüyorum da bunu ona.İnkar ediyor.Kızıyor.

Rüyanın bu kadarını hatırlıyorum.Gördüğüm varlığın yüzünü,ismini,kıyafetlerini her şeyini hatırlıyorum..
Eğer,mümkünse varlığın yüzünü,ismini,kıyafetlerini biraz anlatabilirmisiniz?

_evr_

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederim arkadaşlar..İsmini ve diğerlerini söylemek ne kadar doğru bilemiyorum